Gość rickym Napisano Sierpień 28, 2010 jezeli ktos nie ma wlaczonego roamingu i dzwonie do niej zagranice, to czy po przyjezdzie do kraju i byciu w zasiegu sieci bedzie widziala, ze dzwonilem? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach