Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tamtaramatay

rozstanie...a teraz ja chce wrócić...czy jest sens?

Polecane posty

Gość tamtaramatay

byłam z chłopakiem 3 tygodnie. doceniłam go teraz po stracie... Zerwał ze mna bo bylam oburzona ze chcial pojechać po kolezanke 140 km. postawil mnie w sumie pod faktem dokonanym, zrobiłam o to afere. ja bylam akurat w tym miescie, gdzie miałpo nią jechać. nawet nie powiedział "słuchaj zostań dłużej 5h to pojade po ta kolezanke i Ciebie zabiore do domu (wiedzial ze miaam duzy bagaz) ale nie powiedział tego. postawil mnie pod faktem dokonanym....Zdenerwował sie i powiedział ze go ograniczam. Koledzy byli dla niego bardzo ważni. troche mnie to denerwowało. w dzien rozstania, troche wywarłam na nim presje, chcialam szybkiej decyzji, no i podjął - negatywną. Teraz żałuje, bo to byl dobry chłopak, szybko mu zaufałam, jak żadnemu facetowi dotej pory, był uczynny, moglam zawsze na niego liczyć. Ale z drugiej strony nie wiedzial kto jest dla niego najwazniejszy. raz mnie prosił bym mu dała czas zeby sie zmienil (nie mial dlugo dziewczyny) a czasem byl stanowczy konkretny mowac mi ze go ograniczam. nie wem czy sie do niego odezwać, prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×