Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiklinowa

Żyję dla mojego dziecka, cała reszta to pustka

Polecane posty

Gość nigdy w zyciu!!!!!!
ja nie bylam nigdy na meza utrzymaniu, mam oszczednosci wiec moglam pobyc torszke bez pracy, ale szybko znalazlam nowa, i jest calkiem OK nie dalam sie mezowi i mam satysfakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja podsumuje tak..
hfdxjfkghkglhjk "maz tez mnie zmuszal do pracy, ale ja NIE DALAM RADY!" buhahaha!!!!!!!!! chyba padnę ze śmiechu ciekawe durna krowo co byś zrobiła jakbyś nie miała właściciela co cię oporządzi i żreć da (czytaj: męża) i utrzymywała się sama. Co byś wtedy zrobiła? Wyobraź sobie - sama musieć utrzymać swoje leniwe tłuste dupsko, mieszkanie itd. koszmar nie? żal mi takich pseudokobiet jak ty ten wpis to czysta frustracja bezrobotnej, smutnej zakompleksionej krowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od przyszłego roku biorę się za zmianę pracy. Rozniosę podania. W końcu to też moje życie. Ważne, żeby walczyć o swoje.Dzięki za wsparcie. Naprawdę jestem w ciężkim szoku, że mnie nie skrytykowałyście, tylko wsparłyście i zmotywowałyście. Myślałam, że nie mam prawa myśleć o sobie. Mąż ciągle mi powtarza, że powinnam się cieszyć, że mam tę pracę, że powinnam się przyzywyczaić i nie szukać, bo to nie ma sensu. To ma sens, więc będę walczyła o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam posta, ale się nie pojawił. Będę walczyła o moje szczęście, w końcu mamy tylko jedno życie. W przyszłym roku poskładam cv w miejscach, które zapewnią mi pracę w której będę mogła się zrealizować. Dam radę, w końcu też jestem człowiekiem i musi się udać, jak chociaż nie spróbuję to będę czuła się jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia342
a czemu tej pracy tak nie lubisz? jest ciezka? dokuczają ci? mobbing? niezyczliwe koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×