Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciek_pn

help, co robię nie tak z kobietami

Polecane posty

hmm, no ciekawe ciekawe. Drugi raz już wpis o cytowaniu. Więcej tak nie zrobię. Z księżniczkami podobnie... hmm też więcej tego nie :-) Czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjyhg
siema nic nie robisz źle przestan sie przejmowac jestes jaki jestes i po co sie zmieniac jezeli cos jej sie w tobie nie spodobało nie oznacza ze nie spodoba sie innej nie wiem jak to było bo nie chciało mi sie czytac całego tematu ale jezeli nic z twgo nie wyszło daj sobie spokoj i podbijaj do innej jak 100 lasek da Ci kosza wtedy bedziesz sie zastanawiał czy cos z toba nie tak... pozdrawiam ide sprzatac auto:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikowata7
te cytaty tak sa wkurzajace pytanie : jestes juz miesiac tutaj i nic?-mogla to odebrac jako z lekka kpine tak wydaje mi sie ze po 2czy 3mejlu nie miala juz ochoty gadac ogolnie wydaje mi sie ze nie byla toba zainteresowana i z jej stylu pisania wnioskuje ze na tej calej sympatii jest tylko do dowartosciowania sie wydajesz sie taki troche napalony to z ksiezniczka tez zle rozegrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości nie ma.........
jest chemia wzajemna fascynacja zauroczenie i .... mnóstwo możliwości manipulacji w tym temacie .... manipulacja "miłością" zaczyna się już w domu rodzinnym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×