Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta121981

Wesele z noclegiem dla gości

Polecane posty

Gość Marta121981

Czy ktoś urządzał lub był na weselu z noclegiem? Jak wygląda organizacja noclegu i jakie są ceny? Kto płacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
my urządzaliśmy, opłacaliśmy noclegi gościom. w sumie na kazdym weselu na jakim byliśmy (a bylismy w ciągu ostatnich dwóch lat bodajże na 6 czy 7) noclegi były załatwione i opłacone przez organizatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta121981
tajasne --- a jakie są koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam nocleg oplacony...kumpela chyba placila 40zl d lebka...teraz my robimy swoj slub,czesc gosci dajemy do domkow letniskowych kolo restauracji,to wychodzi jakies 30zl na glowe,a czesc do taniego hotelu 45 na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaki hotel załatwisz ?....poszukaj w okolicy hoteli i zorientuj się w cenach ...zawsze można dogadać się z właścicielem wiadomo że im więcej pokoi zamówisz tym mniejszą cenę możesz negocjować zazwyczaj jest to usługa ze śniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta121981
Powiedzcie jeszcze jak wygląda organizacja. Goście deklarują przed że będą nocować i wtedy zamawiacie, czy opłacacie dopiero po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
a to zalezy od miejscówki przeciez? u nas wesele i noclegi były w jednym miejscu, za talerzyk placiliśmy 125zł (wesele i poprawiny), a za nocleg i w sumie pokoje na dwa dni (do goście mogli sie "wprowadzac" w sobotę po 12, a "wyprowadzac" w niedziele dopiero po poprawinach, czyli ok 19) policzono nam ulgowo po 25 zł. mi sie bardzo podobało takie przeliczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
goście deklarowali przed. nie mialam oporów zeby dzwonić i pytac wprost czy beda nocowac czy wolą nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta121981
dzięki za odpowiedzi, trochę mi pomogłyście. Pytam, bo z pewnych względów nie chcę urządzac wesela w rodzinnej miejscowości. Poza tym moja rodzina pochodzi z różnych stron, no i wyjdzie tak po środku. i jedni i drudzy będa musieli dojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×