Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowe paski.....

Jak fajnie zorganizowac male przyjecie?

Polecane posty

Gość kolorowe paski.....

Postanowilismy z narzeczonym zorganizowac tylko male przyjecie zamiast duzego wesela i od razu po slubie pojechac gdzies na drugi koniec swiata:) Moj pomysl jest taki, zeby impreza byla tak do 23-24, najpierw bedzie uroczysty obiad (co tu podac? chce cos bardziej wyszukanego), potem kilka przekasek i np. ok 21 jakas ciepla zupe podac, potem tort i w sumie koniec imprezy. W miedzy czasie DJ bedzie puszczac piosenki, wiec bedzie mozna troche potanczyc. Mysliscie, ze to dobry pomysl? Ludzie nie beda sie dziwic, ze impreza skoncyz sie duzo szybciej? Nie chce typowego wesela (bo szkoda mi kasy) ale nie chce tez takiego zwyklego obiadu. Moze jakies propozycje? Chce zeby bylo na luzie i bez nadecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski.....
nie kazdy marzy o wielkim weselu na 100 osob i nie kazdy ma ochote zpraszac ludzi z ktorymi od lat nie ma kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1984
Wcale bym sie nie obrazila - dobry obiad i tort plus mila zabawa w nieduzym gronie ucieszy mnie bardziej niz wielkie wesele do rana. Nie lubie imprez do 6 rano, wesele do 24 bardzo by mi pasowalo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł. :) Ja postawiłabym na przyjęcie tematyczne. Ponieważ gości masz niewiele to i koszty nie powinny być tak duże jak przy chęci zorganizowania tematycznego wesela. A będzie inaczej. :) Może być np. hiszpańskie, ty w sukience z falbanami, z czerwonymi dodatkami(bukiet, buty itd.), czerwone róże na stołach, winietki w kształcie wachlarzy, hiszpańskie menu i nuty flamenco w tle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, tylko zaznacz gościom, że przewidujecie przyjęcie do godz. 24. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski.....
dzikiwaz a po cholere mam dawac 5 dan cieplych jak impreza ma sie skonczyc ok polnocy? mysle, ze by zaczac od przystawki, potem zupa, potem glowne danie (cos lepszego niz schabowy), potem na stole beda przekaski i jakis cieply posilek np. po 21 (obiad zaczniemy tak ok 18) a tak ok 22:30 tort. gosci bedzie ok 50 oosb, to tez wcale nie tak malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski.....
tak ZIa wiem, na zaproszeniu bedzie napisane, ze zapraszamy na poslubny obiad czy jakos tak i od razu bede tez mowic o ktorej bedzie mniej wiecej koniec imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk z pola
no właśnie ile Cie bedzie kosztować cała impreza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też postanowiliśmy zrobić małe przyjecie a w sumie uroczysty obiad na ok 20 osób ,z racji że ja uwielbiam wchodnie klimaty znaleźliśmy knajpkę gdzie kilka razy w roku wysypują parę ton piachu i robią tam imprezy w śród piachu i palm np:hawajskie ,impreza będzie na dole a my z gośćmi będziemy na górze na antresoli goście beda mogli opserwować jak to wygląda podczas obiadu ,przy muzyce ,obiad ma być na ciepło (zupa i drugie danie) potem mamy jeszcze tort ,przekąski ,deser i na koniec znów coś na ciepło.Planujemy że wszystko potrwa do ok 23,potem jesteśmy umówieni że jeśli nasi goście będą chcieli wracać do domów to wiadomo .......a jeśli się rozkręci to zejdą na dół z nami na tą hawajską impreze gdzie bedziemy mogli bawić sie z nimi do rana będą tam też hawajskie dania których będą mogli próbwać goście . My mamy obrączki z tureckim napisem ,będzie tort ślubny zdobiony w tureckim stylu, ja mam suknię z tureckiej firmy ,zaproszenia też wzorowane były na wschodni styl i myślę że ten piasek też pasuje do wschodnich klimatów,nie wiem czy to dobry pomysł okaże się juz niedługo ale mam nadzieje że wyjdzie z tego dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytne to
>My też postanowiliśmy zrobić małe przyjecie Ale nie obrazisz się jak prezenty od gości też będą .... małe?;-D fajnie wykalkulowane; małym kosztem zorganizujemy coś na kilka godzin no ale gościom przecież nie wypada dać w kopercie 100 złotych, czyli mały koszt, duży zysk. I nuuuda dla gości bo kolejna posiadówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"My też robimy małe przyjecie" - myśle że to pytanie to czysta złośliwość ale ku Twojej wiedzy to nie nie obrazimy sie jeśli prezenty będą małe , w sumie każdemu mówimy że najwarzniejsze jest by przyszedł nieoczekujemy prezentów bo nie robimy wesela takie jest nasze nastawienie to po pierwsze po drugie to jeśli dobrze byś przeczytała wcale nie musi być to nasiadówka jeśli postanowią zejsć na dół i się pobawić to moga tańczyć do rana i nasiadówki nie będzie a jeśli chodzi o kaszta to żecz względna u nas orientowałam sie cenowo i można zrobić duze wesele płacąc 150 -170 zł od osoby ,jeśli nasi goście zejdą na dół my zapłacimy ok 220 zł od osoby wiec czy to tak tanio nie wiem ?????? Mi sie nie wydaje więc może lepiej się najpierw zastanów zanim zaczniesz komuś dogryzać.Zresztą pytanie było czy małe może być fajne więc przedstawiłam pomysł jaki my wybraliśmy a nie ,jakie są koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski....
U nas koszty tez wcale nie sa male, bo min. te 140 zl za osobe. Poza tym mamy foto, kamere itd. Ale jeszcze musze sie chyba zastanowic nad tym mniejszym przyjeciem, bo jak wszyscy beda mi zrzedzic tak ja tutaj, ze male przyjecie w troche innej formie jest blee to sie tylko wkur..... ze w ogole cos zorganizowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nast też będzie fotograf i wszystko tak jak na dużym ,tylko liczba gości jest ograniczona miało być więcej jednak z powódów rodzinnych więkrzość nam odmówiła przybycia i wyszło że zostanie ok 20 osób więc nie mieliśmy wyjścia z wiązku z tym też zostalismy zmuszeni do małego przyjęcia a że nie chcieliśmy nasiadówki a 20 osób na sali mogło by sie kiepsko bawić wymyśliliśmy połączoną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomea analfabetko
"najwarzniejsze", "więkrzość", "żecz" - nie pisz wiecej na forum bo oczy bola jak sie widzi takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat!
Do Sprytne - wiesz nie kazdy jest taki pazerny i liczy przede wszystkim na prezenty! Ludzie robia male przyjecie z roznych powodow nie tylko kasy. A co do prezentow to moze u Ciebie powinno byc na zaproszeniu dopisane - 'robie wesele dla 100 osob, wydaje 250 za pare - prosze do koperty nie mniej niz 400!!!! jesli kogos nie stac powinien zostac w domu.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beza ze Smietanka
autorko my tez robimy wesele na kilkanascie osob bo nigdy nie chcialam miec weselicha z orkiestra i do bialego rana.Martwie sie zeby goscie sie nie martwili o pieiazek dla nas ,bo to nie ejst najwazniejsz eliczy sie ze beda z nami w tym dniu PROSTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partka
A ja popieram pomysł małego wesela. Imprezy w gronie najlepszych znajomych i tej najbliższej rodziny są zawsze najlepsze, nie trzeba od razu zapraszać 200 osób, z czego większości albo prawie/w ogóle nie znasz, nie kojarzysz, albo wręcz nie chciałabyś ich na przyjęciu. Gdy z mężem organizowaliśmy ślub przy współpracy z konsultantem ślubnym z Indygo to właśnie od razu zaznaczyliśmy to - ślub OK, dużo gości itd. Wesele - w formie przyjęcia dla naprawdę najbliższych. Na początku trochę było obaw, że ktoś może się poczuć urażony itd., ale nie ma co popadać w paranoję. Na ślubie było mnóstwo osób z grona rodziny, znajomych, osób towarzyszących etc. Natomiast na przyjęcie tylko ok 40 osób, co i tak jest sporą ilością. Myślę koleżanko że pomysł jest fajny, trzymaj się go i realizuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście pomysł jaki przedstawiłaś bardzo się podoba i jeśli kiedykolwiek będę miała swoje wesele to właśnie chciałabym, żeby wyglądało tak jak piszesz;) Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy kameralne, ale bardzo eleganckie wesele w Gdańsku. Bardziej przyjęcie, w fajnym lokalu z pięknym widokiem na Gdańsk. Pyszne jedzenie, smaczny deser. Gościom się bardzo podobało, nam też. Podziękowania dla restauracji Panorama z Gdańska - było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lokali i inspiracji odnośnie małych przyjęć weselnych znajdziecie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe przyjęcie, to nie znaczy skromne moim zdaniem, więc dlatego polecam Zajazd Mat Dużo dekoracji, jedzenie jak u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podstawa udanego przyjęcia to dobry lokal. Piękne, klimatyczne restauracje na kameralne przyjecia znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przy organizacji takiego przyjęcia najważniejsze jest zadbanie o dobry nastrój gości... Sama długo miałam z tym problem, ale koleżanka zaproponowała, żebym zorganizowała pokaz- niespodziankę z udziałem iluzjonisty. Muszę przyznać, ze był to strzał w dziesiątkę, którego długo nie zapomnę (jeżeli też chcecie spróbować, zajrzyjcie tutaj: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze musisz zorganizować sobie salę taką jak tu http://www.vanillahostel.pl /sala-bankietowa/ żeby był fajny nastrój a także najlepiej jest zamówić jakiś fajny catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że przy organizacji takiego przyjęcia najważniejsze jest zapewnienie wszystkim gościom rozrywki i dobrego samopoczucia. Wiadomo, ze składają się na to czynniki takie, jak lokal, czy zespół muzyczny, ale z doświadczenia wiem, ze potrzeba jakiegoś "gwoździa programu", który pozwoli zwieńczyć uroczystość. Na taka okazje mogę śmiało zaproponować Ci https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ . Z pewnością się nie rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz coraz modniejsze są fotobudki bo zapewniają rozrywkę do której zwykle nie mamy dostępu, oraz pamiątkę bo masz zdjęcia :D Ja korzystałam z usług takiej fajnej jednej gdy robiłyśmy z dziewczynami panieński www.fotohihi.pl/ zobacz ich ofertę, naprawdę korzystna i myślę, ze takie rozwiązanie było by ok również na weselu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×