Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CAYRA

DZIEWICA i próby ..seks

Polecane posty

no tak wczoraj mój facet próbował "mi wsadzić" , ja jestem przeciwna jeszcze nie chce akcja działa się w aucie , w pewnym momencie naszych dość śmiałych pieszczot poczułam coś ciepłego zerwałam sie jak oparzona ., to był jego penis ,taka moja historia wydaje sie byc smieszna ! ale moje pytanie co czujecie gdy Wasz facet w Was wchodzi..??hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje kiełabse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz wnioskuje że wcześniej seksu nie uprawiałaś skoro tak zareagowałaś w aucie też sobie wymyślił ;) musisz dojrzeć do decyzji że tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najarał się bo jego kumpel zaliczył laske po paru randach ,opowiadal mu ze nie chciała ale w koncu ulegla ja jestem z moim 8 miesiecy i sie wzbraniam on to szanuje choc stwierdzil ze takie huje jak ten jego kolega maja latwiej a on jako ten dobry musi cierpiec , a jego napalenie i chec zrobienia tego jest poprostu wrecz silniejsza od niego choc trzeba mu pogratulowac cierpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miałam, oddałam sie mojemu mężczyźnie po roku czasu długo czekałam musiałam przemyśleć i dojrzeć nie warto się spieszyć musisz być gotowa do tego swój pierwszy raz milo wspominam choć było to już wieki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×