Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karol1234

Prezent dla dziewczyny

Polecane posty

a Ty wiesz, który z tych zapachów odpowiada Twojej lubej? ewentualnie sam je sprawdź i wybierz ten, który kręci najbardziej Ciebie ;) prościej jednak byłoby chyba z bielizną, zaglądnij do sklepu koronka, myślę, że coś Ci wpadnie w oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ Mozna za polowe ceny albo taniej skorzystac z zabiegow kosmetycznych i wielu innych w danym miescie, wystarczy sie zarejestrowac i sprawdzic co oferuja w twoim miescie. Taki zakupiony bon mozna podarowac jako prezent. Nie bedzie na nim zapisane ile placiles tylko na faktyczna jego wartosc. Ja juz skorzystalam w Poznaniu kupilam bon na mikrodermabrazje zamiast 120 zl zaplacilam tylko 45 zl( i na bonie z ktorym mam isc do salonu na zabieg jest napisane 120 zl), teraz chce sie zapisac na kurs tanca zamiast 120 zl zaplace 50zl. Kolezanka mi to polecila i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam się na prezentach
ostatnio szukałam czegoś dla kumpeli i z kilku rzeczy wybrałam: 1) walizkę Antlera, bo lekka i wygodna, 2) wyjazd do SPA na jeden dzień pod Warszawę nad Zegrze, 3) zmianę wyglądu, wiesz stylizacja, te sprawy w Konstancinie, z lenistwa wybrałam Antlera kupiłam w necie i nie żałuje bo koleżanka jakoś w grudniu leci na miesiąc do Stanów i na pewno jej się przyda... to są jednak takie prezenty dla wymagających i nieco droższe, ale za to funkcjonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem idealnym prezentem będzie pobyt w SPA, każda dziewczyna marzy o tym, żeby mieć chociaż 5 dni na to żeby się zrelaksować i zadbać o siebie, jak popatrzyłam na ofertę Primavera SPA w Jastrzębiej Górze to muszę powiedzieć, że też byłabym bardzo wdzięczna, żeby ktoś mi zafundował taki wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidxxl
W tej kwestii polecam www.piekno-natury.pl Lepiej nie traficie. Szukałem wszędzie, są najtańsi i bardzo skuteczni. Polecam, bo za polecenia dostaję punkty, które mogę później wymienić na darmowe produkty. :) Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl Jeden minus to to, że ceny widoczne są dopiero po zalogowaniu. Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl www.piekno-natury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ znizki na rozne uslugi w roznych miastach minimum 50% taniej ale roznie czasem jest 60, czasem 70 dochodzi nawet do 90% taniej- niestety to rzadkosc , kosmetyczka fryzjer paintboll, restauracje, kino, teatr i wiele innych. Bon mozna kupic dla siebie lub dac w prezencie. Napewno facet ucieszy sie z wejsciowki na koncert albo do kina czy zaproszenie na paint boll. To czeste oferty ale czasem zdarza sie cos nprawde odjechanego np skok ze spadochronu albo wynajem super bryki, to dla panow... a dla pan spa, depilacje laserowe i inne drogie zabiegi. wejdz zarejestruj sie wybierz swoje miasto. Za kazdego poleconego 10zl do wykozystania na oferty grupon. Przykladowo ja zakupilam bon na mikrodermabrazje za 45 zl a kosztowala 120 zl ( w tym 30 zl grupon wyplacil za poleconych wiec reasumujac ma mikrodermabrazje za 15 zl... a normalnie jakbym poszla do salonu to zaplacilabym 120 zl) a tu paczka slodyczy za darmo http://freesweetsite.pl/join/206852 tez trzeba paru znajomych zaprosic zeby dostac punkty ktore sie wymienia na nagrody, za rejestracje pierwsze 100 punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu zabierz ją na romantyczną kolację, zamiast dawać jakiś standardowy prezent? Myślę, że byłaby bardziej usatysfakcjonowana - przynajmniej ja bym była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
W Internecie kupuję prawie wszystko, nie przepadam za bieganiem po sklepach, a tym bardziej w okresie przedświątecznym. Ostatnio moim najlepszym zakupem okazała się biżuteria w „Niebieski-koralik na zbliżające się święta wielkanocne koraliki :jajko wielkanocne i zajączek. Są jeszcze inne związane z tematyką świąteczną. Każdy za 69 złotych. Naprawdę warto, bo biżuteria jest włoskiej marki Biagi i jest tak ładna jak Pandora. Czy ktoś z Was także komponuje sam swoją biżuterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszny prezent
Proponuje fajną karykaturę ze zdjęcia, http://karykatury.wordpress.com/2010/10/21/fajny-pomysl-na-prezent-dla-kolezanki-siostry-dziewczyny/ http://www.zewecki.pl/prezent-dla-dziewczyny.html Artysta wykonuje prace z dużym profesjonalizmem i podobieństwem. Prezentowane prace są autentycznie wykonane przez tego artystę a nie jak postach tu wcześniej ściągnięte z innych portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×