Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coctailzoneeee

Ubranie na rozpoczęcie roku

Polecane posty

Ja tez jestem humanistką - mój brat kompletnym przeciwieństwem jest w technikum i ma takie rzeczy na matmie fizyce i chemii ze jak na to patrze to nie wiem gdzie początek, a gdzie koniec :D Szczerze to nie mam pojecie co chce studiować i to mnie najbardziej przeraza i przez to tez zdaje tylko rozszerzone na maturce żeby potem nie żałować, ze czegoś nie zdawałam jaki sie zachce jakiś studiów :D Ale swoja przyszłość raczej wierze z książkami :D praca w bibliotece wydawnictwie albo nie mam pojęcia co :D W sumie będę miała trochę czasu na zastanowienie bo po maturze robię sobie rok przerwy bedę podróżować i się obijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coctailzoneeee
aj no tak, chłopaki mają większy polot do ścisłych przedmiotów, jest to nawet jakoś udowodnione :) to powodzenia, podróże w końcu też rozwijają i kształcą człowieka :) dobra, ja mykam, bo jutro koleżanki mnie zleją, że znowu sie spóźniłam wyszykować na zakupy :P będę jutro ;) do usłyszenia, miło było mi cię poznać. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam pod prysznic jutro ostatni raz pośpię sobie do 14 ,a potem zakupy i impreza pożegnalna wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna od C++
Maatko, ja rok temu też martwiłam się trzecia klasa liceum i maturą. :D I naprawdę matura to bzduuura! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlecarrothead
Hej! Zapraszam do przeczytania mojego nowego posta dotyczącego stroju na rozpoczęcie ~littlecarrothead.blogspot~ być może coś was zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×