Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia530

Proszę o pomoc w urządzeniu pokoju-ZDJĘCIA

Polecane posty

Potrzebuję waszej pomocy w urządzeniu pokoju. Obecnie mieszka tam jeszcze ktoś inny.I wygląda tak jak na 4 pierwszych zdjęciach.Podoba mi się ta biała meblościanka,ale boje się,że nie pomieści wszystkich rzeczy.Może jakieś fotele? Podoba mi się też taka sofa jak na zdjęciu.Potrzebuję też w pokoju ławostół jak na zdjęciu-ale on nie pasuje do tych mebli,nie mogę znaleźć nic tak funkcjonalnego w pasującym kolorze.Zupełnie odpada niski stolik-już mieliśmy i nie jesteśmy zadowoleni. Podobają mi się też meble takie jak na ostatnim zdjęciu.Ale są za małe. Może macie jakieś inne pomysły na urządzenie tego pokoju.Jaki kolor ścian polecacie??A może wystarczy tylko przemalować jedna ścianę za meblościanką-lub wytapetować?? Proszę was o pomoc. ZDJĘCIA http://img704.imageshack.us/gal.php?g=69256274.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się strasznie podoba taki styl pokoju :) (może za bardzo kobiecy wystrój w tym linku) ale Zmieniła bym kolor ścian (sama mam żółte i już mam dość) pomalowała bym na biało i jedną ścianę zrobiła bym czerwoną , fioletową, brązową. i na pół ściany nakleiła dużą fototapetę na której będzie np duże miasto nocą. Do tego pasujące meble ( nie lobię dużych meblościanek i ja bym wybierała coś mniej masywnego) i na środek stolik szklany taki nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki styl słoneczny miałam do tej pory w jednym pokoju ,więc on mi się już przejadł.Drugi pokój miałam turkus z bielą(czułam się jak w raju jak się budziłam).Z chęcią spróbuję czegoś nowego... Mogę zrezygnować z tej meblościanki,co proponujesz wtedy zrobić z wszystkimi rzeczami?Mamy tylko ten jeden pokój :( Nie mam pomysłu,jak nie przytłoczyć tego pokoju i mieć gdzie wszystko przechowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żle Cię zrozumiałam,myślałam,że Ci się podoba taki jaki jest do tej pory-urządzony przez poprzednich właścicieli...dziękuje za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no to może być problem ale ja po prostu nie cierpię tych meblościanek ( sama mam:() i mam dość nie można nic zmienić w pokoju przez tą wielką meblościankę .. może poszukasz jakiejś ładnej szafy która pomieści wiele rzeczy a nie jest aż tak duża. W meblościankach przeważnie jest miejsce na szkło albo barki... a takie rzeczy można trzymać w kuchni.. Gdybym ja urządzała pokój na środku położyła bym ładny szklany stolik miała bym szafki a nie meblościankę. W rogu postawiła bym narożnik albo wygodną dużą sofe.. i na ścianie była by duża fototapeta. Do tego ładne wykończenie dodatkami lampki nocne pufy czy jakieś dodtaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój pokój jest strasznie podobnie urządzony jak pokój poprzednich właścicieli:D i mam go dość :D też mam żółte ściany podobne łóżko w tym kolorze i też dużą meblościankę.. i nawet dywan prawie taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
a może całą ścianę tam gdzie są drzwi zabudujesz szafą .dużo zmieścisz a możesz wykończyć ją fototapetą ,lub szkłem matowym .Będzie wtedy więcej miejsca.Szklany stolik ,komoda,telewizor na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pomysły-pytałam o zabudowanie szafą w ikea wyszłoby ok 5000zł z półkami w środku :( ,meblościanka 1000.Kurcze wszystko prze tą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Poszukaj małych firm ,które robią szafy na zamówienie.Nie musisz mieć markowych prowadnic ,bo to nabija cenę . Lub wszystkie elementy szafy kupujesz w specjalistycznych sklepach i montaż przez męża lub znajomą złotą rączkę i masz szafę dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dużo rzeczy można tu samemu zrobić ale ja jednak wymieniłabym sofę - chociaż to też wydatek ale jesli kupi się ją w dobrej jakości to będzie latami służyła - dlatego z tego sklepu http://www.arismebel.pl/ warto sobie coś wybrać - pamietając, że praktycznie każdą sofę dopasować można do każdego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizzka
Ja jeszcze dla pewności zapytałabym na tej stronce i poprosiła o pomoc projektanta http://www.projektujikupuj.pl/ warto zrobic to raz a dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×