Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiedzacym

Wszystkie baby takie są?

Polecane posty

Gość Niewiedzacym

Wczoraj dzwonie do mojej dziewczyny, to od 16 do 19.30 nie odbierala, a jak odebrala wreszcie, to tak jakby byla w miescie, szum, a twierdzila ze sie uczy. Podjechal;em pod jej blok ok 18 i nie palilo sie zadne swiatlo, pukalem do drzwi, tez cisza. Dodam, że coraz czesciej ma takie zawiasy z telefonem i ze albo go wylacza, albo jedzie na zakupy i nie odbiera, albo ma gosci i tez cisza w sluchawce. Dodam, ze jestesmy razem poltora roku, ale od miesiaca ona tak swiruje. Dodam, ze nie chce sie ze man calowac, a o seksie nie wspomne. Jak sie pytam, czy mnie kocha, to mowi ze kocha i sie tuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
Prosze o normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...kobiety sa rozne tak jak i mazczyzni a ta twoja dziewczyny widocznie cie z czyms klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
Z tego co piszesz wynika że chyba ten związek ma się ku końcowi ,jedno ci powiem -kobieta jedno czuje ,a drugie mówi ,tak już mamy ,więc nie wierz że cię kocha jak nie chce się nawet całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtyyjh6uuj
najwyrazniej cos ukrywa...skoro klamie to mowi samo przez sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażynka_87
ewidentnie coś kręci (wiem z doświadczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sie zgadzam.... jezeli nie chce cie calwac, oszukuje itp. itd. .... to oznaczy ze juz cie nie kocha i przez to cie oszukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
Chcialem ja kilak razy pocalowac, to uciekala z ustami, a jak trafilem, to miala zamkniete i tak jakby calowal w blad kuchanny. W dodatku nie daje sie macac nawet po cyckach, a nie mowie juz o seksie. Jak probuje nawiazac jakas rozmowe, to ona ucina rozmowe albo mowi, ze mi sie wydaje. W dodatku, jak wrocila z zakupow ostatnio, jak przyjechalem do niej, to czuc od niej bylo jej ulubione perfumy, kltorymi perfumuje sie raz od swieta, a do sklepu nigdy by sie nimi nie pryskala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z nią o tym. powiedz, że przeciez widzisz, że cos jest nie tak, żeby powiedziała co się z Wami stało. to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
Nie wiem czy cois ukrywa, a uczyc sie mogla u kolezanki. Ja juz z tego wszystkiego boje sie spytac o co kolwiek,. bo jesli cos wyjdzie na jaw, to mnie zostawi, a tak moze jeszcze sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma kogoś to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
może mnie zdradzać nawet z czarnoskórym obywatelem Kongo, lizać mu odbyt i ssać pałe, byle mnie tylko nie rzuciła, ja jestem gotów nawet wozić moim samochodem na spotkania z murzynami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
Podszywuie won:/ Nie mam samochodu i dlatego sprawdzenie jej jest ciezkie. Mam do niej 3 km, ale jak przejzdzalem autobusem rano, to widzialem pod jej domkiem jakis czas temu zaparkowany samochod. Wtedy kiedy mowila, ze jest z kolezanka na zakupach:( Rodzice jej sa na dzialce cale wakacje, takze ona sama mieszka przez ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie rozumiem.... nie chcesz powaznej rozmowy z swoja dziewczyna w obawie przed tym ze cie zostawii?? przeciez teraz tez cierpisz zyjac w takim zwiazku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
nie łudź się to już koniec ,ma na oku coś innego a nie dała ci do tej pory ostatecznego kosza bo chce sobie jeszcze zostawić furtkę na wypadek gdyby z tamtym nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
Ja mam 27, ona 24, niedawno stracilem prace, ona ma stala prace, ma swoj samochod, ale jej to nie przeszkadza, ze ja nie mam, tylko mowila czasami zebym sobie cos znalazl. Mieszkamy w malej miescinie i tutaj znalesc prace jest ciezko, a za marne grosze jak dotychczas to pracowal przeciez nie bede. Pozniej sie ubiore i pojade zoabczyc co robi, bo powiedziala ze przyjezdza do niej kolezanka is ie beda uczyc i zebym im nie przeszkadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego sie boisz z nia porozmawiac?? chcesz byc tak traktowany do konca zwiazku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
Boje sie z nia porozmawiac a mam nadzieje, ze jak tam przyjade, to zastane kolezanke. Jesli mnie nie oklamuje to ja na rekach bede nosil Tak na slasku. tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
przestań ją śledzić tylko uczciwie porozmawiaj o co chodzi,chowanie głowy w piasek nic nie da,a może fochnęła się o tą pracę ???,wiesz my kobiety jesteśmy przewrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tychy i mowisz ze pracy nie masz?? Nie dziwie sie, ze cie nie chce. Czy ona mieszka w blizniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Tyś jest cipa pantofel, a nie facet, jak nie interesuje Cię robota w kraju, to jedź za granicę, a tę pannę zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzacym
W sumie taki trojrodzinny domek, ale w trzeciej czesci jest jakas firma i jest ona stylu i najmniejsza i jej nie widac od drogi. A skad wiesz? i czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly Anna
Jak ja tak robiłam, to spotykałam się z kimś... Powinieneś powiedzieć jej szczerze, że wiesz, że coś jest nie tak i czy przypadkiem się z kimś nie spotyka, bo tak Ci się wydaje... (ja powiedziałam mojemu chłopakowi i wybaczył mi :) żyjemy "na odległość" i wdał się kryzys, ale już jest ok!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×