Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusiaaaaaaaaaaaaaaaa

PROSZE POMÓŻCIE NAPISAĆ MI...

Polecane posty

Gość mamusiaaaaaaaaaaaaaaaa

UZASADNIENIE do wniosku o nie pobieranie opłaty za przedszkole. Nie umiem takich rzeczy zabardzo pisać ,dobrać ładnie słowa i w ogóle .Napisze krótko moja sytuacje . A WIEC jestem samotną mamą nie pracuje w tej chwili mieszkam u mamy i prawdę mówiąc gdyby nie ona nie miała bym co jesc .proszę napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaaaaa
proszeeeeeeeee napiszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmm....
poszukaj w google na pewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monelek
Zwracam sie z goracą prosba o umożenie mi opłaty za przedszkole. prośbę swą motywuję bardzo ciężka sytuacją finansową, gdyż samotnie wychowuje dziecko oraz obecnie jestem bezrobotna i mieszkam u swoich rodziców, którzy mi pomagaja, choc sami sa w ciężkiej sytuacji finansowej. proszę o pozytywne rozpatrznie moje prośby....... mozesz cos w tym style napisac. ewentualnie dodac jeszcze ze bardzo ci zalezy zeby dziecko uczeszczalo do przedszkola bo wtedy łatwiej ci bedzie znalezc prace itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×