Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Dałam mu ultimatum i czas...

Polecane posty

na zastanowienie się,co dalej.Czy ma jakieś wobec mnie plany czy też nie.Nic o nich nie wspominał,jest po kilku związkach,ale jest kawalerem.Niech przemyśli,co dalej.Nie chce potem starcić kilku/nastu lat życia i doznać olśnienie,że miałam np.być na zawsze...przyjaciółką:(Tylko.Mieszka w DE,więc tam jest to "w modzie".Powiedziałam,że ja się na te mody zachodu nie pisze:D Moje życie,moja sprawa i mój wybór.Na razie milczy,pewnie...myśli.Albo...albo.Jeszcze dodałam,że go nie zmuszam co do ew.planów ze mną,nie musi mnie "porywać",ale niech niepotrzebnie mi czasu nie zajmuje.Kocham go,ale mam też zdrowe myślenie.A teraz mnie już możecie "chwalić":) Co o tym myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...tak:D Ale pojechałam po krawędzi...Czasem się nie poznaję,że taka jestem zdolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypad-ty tu nie kip,co? Moja sprawa!Pewnie siedzialbyś na kocią łapę do usr...śmierci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniela...daj sobie kobieto na wstrzymanie!Za jakie grzechy nas tak prześladujesz.Bo w koncu zawiadomię Urząd Skarbowy!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc właśnie...po co ciągnąć coś z niewiedzy.Przykład koleżanki:7 lat byla z facetem,jak się okazało,miała być tylko ot tak sobie.Do dziś nie może dojść do siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem,bo zaraz powiedzą,że jestem narwana.Ale młodziutcy też nie jesteśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z czarną sotnią
kocia łapa,czy związek partnerski,czy jak by to jeszcze zwał jest to lepsze od tego durnego ślubu w zakłamanym kosciółku przed zboczeńcem w sutannie,jak się nie będzie dbało o zwiazek,to nie pomoże klęczenie i głupawe minki przed czarną pijawka,hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie,kretyn.Ona go kochała,on ją tak wystawił.:(Więc ja wolę uniknąć tego bólu,widzę jak dziewcze cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile macie lat i ile jeste
ście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskaczu:D nie bluzniłam.Wiesz mi nie chodziło o deklaracje jako takie.Ale o jakieś plany na najbliższe lata.Czy w ogóle one są. Do tych "pijawek w sutannach":D:D:Dmi się nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z czarną sotnią
czemu to tylko baby maja takie parcie na te śluby,no qqrwa czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj Ty od parcia:D dokładnie!!!!!:PPrzecież nikt cię nie ciągnie do oltarza,tchórzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z czarną sotnią
"Przecież nikt cię nie ciągnie do oltarza,tchórzu" ołtarzyk ,to dla ciebie bohaterstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa wyczaisz czy mówi prawdę
a tak jak nic nie mówi, to nic nie potrafisz wyczaić...pewnie jesteście ze sobą pół roku a ty żądasz sama nie wiesz czego :classic_cool: no bo skoro ślubu nie chcesz, to czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi bohaterstwo zaciągnąć takiego skunksa do ołtarza-takiego czyt. takiego,który i tak Cię zostawi to żadna gwarancja a ten Twój może się wystraszyć,że go "za jaja"chcesz trzymac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×