Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebująca ciepła

Czym ocieplić pokój na poddaszu?

Polecane posty

Gość gość
Zadowolony jestem z pianki dobrze że się dałem namówić, choć trochę mnie cena odrzucała na początku. Izoluj***ardzo szczelnie, warstwa do warstwy, można do każdego materiału taki natrysk wykonać praktycznie, bardzo wszechstronna izolacja. Co do konkretnego rodzaju pianki to ja mam u siebie amerykańską QuadFoam500 (dużo o niej masz info na stronie doskonalaizolacja.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam miałem duży dylemat jak izolowałem dom ale ostatecznie stanęło na natrysku pianką PUR którą mi firma Doskonała Izolacja wykonała (info o piance i jej właściwościach jest na doskonalaizolacja.pl ale najlepiej to w ogóle do nich przedzwonić i podpytać mają konkretną obsługę pod tel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izolacja pianką jest optymalna według mnie, tylko też jeszcze pozostaje kwestia wyboru pianki, bo jest ich dużo w sprzedaży. Ja izolację zamawiałem od Purtech, na http://doskonalaizolacja.pl jest do nich kontakt. Przyjechali, zainstalowali w ciągu dnia i tyle. Piankę mają w najwyższej klasie, produkcji amerykańskiej, nie jest to tani chiński produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ocieplanie wełną celulozową. Nie dość, że jes to ekologiczny materiał to jeszcze naprawdę dobrze się sprawdza i szczelnie przylega do podłoża. Swoją kupiłem w http://www.iso-dach.eu/, była w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pianka najlepiej i najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie sobie radzi pianka Pur na poddaszu przy wietrze i deszczu. Zazwyczaj jak padało i wiało to na górze u nas w domu hałas był mega uciążliwy, po natrysku jest dużo ciszej. Materiał i natrysk zamawiałem przez portal http://doskonalaizolacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnym sposobem na zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu tego typu jest zastosowanie wdmuchiwania wełny celulozowej. Bardzo polecam http://www.iso-dach.eu/ zarówno pod względem skuteczności jak i cen tego rozwiązania. Ja stosowałam i jeste, bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Amerykańska QuadFoam500 od doskonalaizolacja pl. Tylko uważaj na podróby amerykańskich pianek, bo niektórzy wykonawcy to jednak przesadzają z tym dostępem do technologii. To jedyny, autoryzowany dystrybutor amerykańskiej pianki. Cenowo się pozytywnie zaskoczyłem, bo podobnie do instalacji wełny izolacyjnej wychodzi. Nie muszę mówić, że pianka ma jednak lepsze właściwości i praktycznie dożywotnią gwarancję. Zero mostków termicznych, pianka dobrze się prezentuje, szybka w aplikacji, nawet zimą bez problemów, czy dodatkowych przygotowań. To mi się bardzo spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arita

Zdecydowaliśmy się na ocieplanie poddasza pianką poliuretanową, zajęła się tym u nas krakowska firma Izolmax. Jest ciepło, wydaje mi się, że to była naprawdę dobra decyzja. Firma godna polecenia, profesjonalna, terminowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się wahasz, czy pianka czy wełna izolacyjna to przestudiuj doskonalaizolacja.pl/dla-inwestora/. Masz tam wskazanie amerykańskiej pianki QuadFoam500 i faktycznie warto rozpatrzyć, bo u mnie poddasze ocieplone w tym systemie ma najlepsze wartości termoizolacyjne po sprawdzeniu zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się wahasz, czy pianka czy wełna izolacyjna to przestudiuj doskonalaizolacja.pl/dla-inwestora/. Masz tam wskazanie amerykańskiej pianki QuadFoam500 i faktycznie warto rozpatrzyć, bo u mnie poddasze ocieplone w tym systemie ma najlepsze wartości termoizolacyjne po sprawdzeniu zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się wahasz, czy pianka czy wełna izolacyjna to przestudiuj doskonalaizolacja.pl/dla-inwestora/. Masz tam wskazanie amerykańskiej pianki QuadFoam500 i faktycznie warto rozpatrzyć, bo u mnie poddasze ocieplone w tym systemie ma najlepsze wartości termoizolacyjne po sprawdzeniu zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Polecam firmę Dacpol, szybko i dobrze wykonują usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaxx

Długo się zastanawiałem czy brać piankę czy jednak wełnę ale po tym jak dzieci mojego kolegi zaczęły mieć od wełny jakieś wysypki i inne uczulenia to kupiłem jednak piankę. Całą izolację robiła mi marka Termil ( termil.pl). Nie mam do nich zastrzeżeń, fachowa obsługa, bez fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Mi w termoizolacji pomogła firma Folimpex. Świetnie zajęli sie ociepleniem budynku. Profesjonalna i rzetelna firma. Polecam ich usługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Ja może nie w temacie, ale polecam zakup kartonów i materiałów opakowaniowych na ekartony.pl lub stacjonarnie w oddziale Less Mess Storage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto poza ociepleniem ścian pomyśleć o podłodze, która daje wysoki komfort cieplny. Mogą być to na przykład panele winylowe położone z dedykowanym podkładem. Taka podłoga jest sama w sobie ciepła w dotyku i miła nawet dla bosych stóp. Co więcej, panele wykonane z winylu można kłaść na ogrzewanie podłogowe, z którym bardzo dobrze współpracują. Więcej informacji o tego rodzaju materiale można znaleźć klikając w pierwszy odnośnik po wpisaniu w google "afirmax opinie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zapoznać się z tym czym charakteryzuje się izolacja pianką PUR to kontaktuj sę z firmą Termil (termil.pl). Duże doświadczenie na tym polu, profesjonalne podejście do klienta i zawsze próba stworzenia możliwie najlepszych opcji, które sprawią, że wykonana izolacja będzie charakteryzowała się bardzo dobrymi właściwościami i w praktyce się świetnie będzie sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z izolacji robionej przez ekopur-system.pl Sam pomysł na piankę na pewno bardzo dobry, to znacznie lepsza opcja niż wełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmniejszyć utratę ciepła to pianka PUR dalej stanowi ciekawe rozwiązanie i szczególnie efektywne przy zabezpieczaniu dachów dwuspadowych. Jeżeli szukasz wykonawcy z doświadczeniem w tej materii to odezwij się do termil.pl/realizacje/, bo posiadają autoryzację producenta pianki Crossin, a w takim wypadku usługa izolacji jednak nieco inaczej wygląda, właściwie bezbłędnie, bo nie mogą sobie pozwolić na żadne wady przy takiej współpracy z producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dokładnego ocieplenia połaci dachowych, ścian kolankowych i szczytowych, trzeba również zadbać o ciepłe okna. Jeśli poszukujecie tradycyjnych okien fasadowych np. do zastosowania w ścianach szczytowych czy lukarnach, warto zwrócić uwagę na portfenetry Schuco z PVC-U. Nowoczesne okna od podłogi do sufitu zostały zintegrowane z balustradą mocowaną bezpośrednio do ramy okiennej i chroniącą przed wypadnięciem, co umożliwia otwieranie ich na całą szerokość. Taka „namiastka balkonu” jest bardzo funkcjonalna i z tego co widzę coraz częściej stosowana w nowoczesnych domach. Rozwiązanie to można spotkać np. w ofercie firmy Kapica z opolskiego, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×