Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancydlo

W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Polecane posty

Szukałam na forum podobnego tematu ale nie znalazłam a jestem bardzo ciekawska czy któraś z was włączy się do dyskusji? Skoro założyłam taki temat to zacznę, miałam przeszło 18 lat Najlepsze konkursy http://www.sledzimykonkursy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat89
ja mialam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwna
ja mam 24 i jeszcze nie przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikon lat 26
miałem dwie próby na imprezie ale bylem za bardzo pijany i mi nie stanął nie chcial w cipke wejsc więc chyba nadal jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :***
ja też 18 lat miałam i dodam że ten facet z którym zrobiłam jest moim mężem TO SIĘ CENI !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwna
a ja zostane stara panna i nigdy nie zaznam seksu. przynajmniej nie bede wiedziala co starcilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
16 po roku zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa mam 19 lattt
i nie przeżyłam jeszcze, na razie się nie zanosi na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17l.
Mam 17 lat i tez jeszcze tego nie robilam. Media teraz glosza, ze dziewczyny traca dziewictwo coraz wczesniej. Moim zdaniem to bzdury. Owszem, jakies glupie zdzirki zawsze sie znajda, ale wiekszosc moich kolezanek tego nie robila. I dodam, ze moje kolezanki sa bardzo ladne i maja ogromne powodzenie, ale nie robia tego z wyboru. Kiwna - pzdr, tez mam wrazenie ze zostane stara panna! Nawet sie nigdy nie calowalam ani nie mialam chlopaka ;/ (nie jestem jakas super piekna, ale tez nie brzydka, wiec nie wiem dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 04917
19 lat...ale nie ze stałym partnerem, ale z kolesiem, którego znałam raptem tydzień :/...oczywiście stałego rzuciłam, a z tamtym zerwałam znajomość...był beznadziejny i miał bardzo małego, nawet go nie czułam :-O !!! hmm...jedno dobre, że po "wszytskim" przyniósł mi mandarynki, maślankę :-D i zaśpiewał piosenkę, którą dla mnie napisał ...dodam tylko, że on nie był prawiczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlakeJarrell
Tak... wszyscy 18-20 lat, ale jakoś jak byłam w liceum to byłam jedyną dziewcą w klasie, wszystkie opowiadaly o swich przezyciach itd (choc mozliwe, ze jakas, zeby nie czuc sie gorsza - sciemniala:P), standard to 13-16 lat z tego ci widzę i słyszę. ja stracilam jak wyszlam z liceum 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i już
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MruwkaZed
Wlasciwie to bylo wczoraj, po wielu probach:) Mam 22 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1123
ja miałam 16, on 17. Dziś mam 22 i jestesmy ciagle razem i jestesmy szczesliwi, i dlatego nie zaluje, ze zrobilismy to tak wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoanka ;)
18 lat i 9 miesięcy :) z chłopakiem po 16miesiacach razem :) Teraz juz przeszło 3 lata jestesmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 17 lat , a dokładniej to chyba był miesiąc po moich 17 urodzinach ... zrobiłam to z moim pierwszym chłopakiem ( tez miał 17 lat ) , ale teraz załuje ze nie poczekałam na tego jedynego :/ w sumie z tamtym byłam 3 lata wiec i tak predzej czy póżniej bym to zrobiła .... Teraz jestem z moim JEDYNYM , UKOCHANYM i naprawde załuje że nie przeżyłam tego pierwszego razu z Nim ... no ale cóż , czasu sie cofnąc nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumelek
Ja 18 i pół i to mój narzeczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 i nie robilam tego ale z wyboru. mam faceta i wystarczaja nam pieszczoty. postanowilismy poczekac po slubu ktory bedzie za 2 lata..pozniej pojdziemy na calosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek 18 lat wtedy z ówczesnym chłopakiem po 6 miesiącach znajomości nie jestem z nim miałam kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellka......
18 nieskonczone.bylam z nim 2 lata,juz nie jestesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smutne... nie zalujecie ze zrobilyscie to nie jestescie z nimi? z tymi o ktorych myslalyscie "to ten jedyny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie myslałam ... byłam dziecko ale gdybym wtedy miała ten rozum co teraz to napewno bym poczekała i zrobiłabym to z moim ukochanym , obecnie narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) no ale no coz czasu nie da sie cofnac...dobrze ze ja tego nie robilam...chce wyobrazac sobie ten pierwszy raz w naszym nowym mieszkanku do ktorego sie wprowadzimy po slubie:) nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam?
ja 17 niecałe, nie jestem już od dawna z nim, byliśmy ok roku, pierwsza wielka i prawdziwa miłość (tak, tak w wieku 17-18 lat, obecnie mam 23 i nie udało mi sie nigdy poczuc nic równie prawdziwego) ;) nie załuję i nigdy żałować nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego mam żałować ? miałam czekać na męża :D to nie te czasy tak mi dobrze i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×