Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sardynka w oleju

1 września - początek diety!

Polecane posty

Po kilku dniach zawirowań wracam na właściwe tory. :) Miałam okres, a moją przypadłością jest, że tuż przed i na samym początku mam po prostu niewyobrażalny apetyt!!! Mogłabym jeść non stop - a i tak byłabym wciąż głodna! W dodatku mam smaki na wszystko, co się da! Jak jej kwaśne, to mam ochotę na słodkie, jak nie na słodkie, to na ostre itp. Na szczęście kilka dni - i minęło :) Dlatego dziś znów powróciłam do założeń south beachowych :) Śniadanko: galaretka ze schabem i sokiem cytrynowym, drugie śniadanie - 1 jajko, lunch - sałatka z serem feta, oliwkami, sałatą, pomidorem i papryką, przegryzka: orzechy włoskie. Po południu planuję na obiad zjeść pierś kurczaka w sosie musztardowym oraz zieloną fasolkę szparagową, na kolację: szklankę soku pomidorowego :) Kolorowa, jesteś??? Co słychać u Ciebie?? (nie tylko w diecie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ;) u mnie wporzadku, staram sie trzymac diety choc w niedziele zjadlam czipsy i snikersa:D:P ale na tym sie skonczylo :P ja wlasnie tez walcze z przedokresowym obzarstwem;( w kwestii mojej wielkiej "milosci" bez zmian :( i co najgorsze nie mam jak tego zmienic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×