Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiem,że już było, ale może ina

Dodatkowa praca.

Polecane posty

Gość Wiem,że już było, ale może ina

czej... Szukam jakiegoś zajęcia na popołudni a w domu. Nie chodzi mi o kokosy, 400, 500 zł to już by było coś. Zwróciłaby się benzyna... Nie chodzi mi również o pracę łatwą, coś w stylu zrobić, ale się nie narobić... Mogłabym pracować fizycznie ciężko nawet, byleby coś było sensownego... Może ktoś pomoże? Moja pensja jest niewielka, kwalifikacje podnoszę, ale to jeszcze rok, a szkoła też kosztuje, więc tak się zastanawiam nad tymi zajęciami dodatkowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem,że już było, ale może ina
Miało być zarobić, ale się nie narobić. Nie oczekuje tego, tylko uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem,że już było, ale może ina
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem,że już było, ale może ina
Nie ma takiej możliwości... Zresztą popołudniami, to większość osób jest już po pracy i sami się zajmują dzieciakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem,że już było, ale może ina
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem,że już było, ale może ina
Nic z tego? Bo nie o seksie, tak? Obrażam się jak 5-cio latka :P Idę stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może długopisy???
Hhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D Taki żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.better
A może chcesz dorobić sprzedając produkty do domu, np. do kuchni, łazienki, ogrodu itp. Polecam. O szczegóły pisz na agnieszkabetterware@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię zainteresować! Jestem w grupie konsultantek oriflame która się nazywa MojeOri i działamy wg. metody OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój mały biznes, pracując głównie przez internet, bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam na moją stronę - www.martak.mojeori.pl - tam można pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna***
poszukaj w necie stron w której firmy oferują pozycjonowanie. Tam za pisanie tekstów na konkretne zlecienia mozna zarobic nawet 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł :):) rejestracja 2 zł przez sms pozatym proponuje sprzedaz bezposrednia kosmetyków Oriflame oriflame.cosmetics.bs@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabianie
Chcesz poznać sprawdzone sposoby na zarobek w internecie ? Zapraszam na bloga poświęconemu zarabianiu dodatkowych pieniędzy w sieci: http://bestseller78.blogx.pl/ Jeżeli zainteresuje Ciebie któryś z spsobów przedstawionych na blogu, zapraszam do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnakawka123444
Dodatkowy grosz bez wychodzenia z domu, wystarczy, że poświęcisz chwilę a dodatkowe kieszonkowe Twoje na różne wydatki, ja jestem tylko w dwóch firmach, bo są one pewne na 100%, wypłacają i jest dużo reklam, w pierwszej http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizda j firma proponuje różną formę zarobku w zależności od Twoich preferencji, kliki konkursowe najbardziej cieszą się uznaniem, ponieważ automatycznie co 24h są nowe punkty, a zawsze jest ich dużo bo ponad 300 - różnej wartości powyżej 3 do 1. Warto uzbierać ich jak najwięcej wówczas przeliczają się na "większe sumy pieniężne - patrz poziomy zarobku) potem płatne kliki, kliki e-mail, płatne pobierania - często fajne tapety i muzyka. Płatne pisanie postów czy płatne zadania. Za zapis do innych firm, firma daje nam pieniążki, za wyświetlanie strony startowej, za umieszczenie banera na stronie. Na prawdę wiele form zarobku, a z czego Ty skorzystasz zależy tylko od Ciebie. A co najważniejsze wypłata już od 10zł na polskie konto !!! Druga firma proponuje nam płatne kliki oraz kliki e-mail, płatne zadania, za które zrobienie dostajemy od 2zł w górę, więc też się łatwo i szybko zbiera. Tutaj pułap wypłaty jest nieco większy bo 30zł - wypłata na polski bank. http://centrumreklamy.com/pages/index.php?ref id=aizdaj Tak jak mówię, polecam bo ja w tym działam, w innych firmach byłam, i się wypisałam na pewno nie będę pracować na oszustów....A tutaj gwarantuję, że będą państwo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×