Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euda

Szukam pracy na śląsku - doświadczenie w wielu kierunkach - pilne !

Polecane posty

Gość euda

Witam serdecznie wszystkich! Czy są tu jacyś życzliwi którzy wiedzą coś na temat pracy w okolocach - Bytom - Katowice ? Szukam pracy dla męża - aktualnie pracuje w firmie transportowej i nie ma go całymi tygodniami ... mamy małe dziecko i naprawde chcemy zmienić tryb pracy - a konkretniej pracy w Polsce . Zwracam sie z prośbą o jakieś info na temat pracy dla mężczyzny . Kurs na wózek widłowy , znajomość komputera , podstawowy angielski , znajomość zakładania kamer i systemów alarmowych , prawo jazy kat B ( w tej chwili właśnie jeździ w firmie transporcie-spedycji krajowej - międznarodowej . Proszę o jakieś życzliwe informacje żona - męża - mama syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.better
A może chcecie dorobić w sprzedaży bezpośredniej, są to artykuły do domu, np kuchni, łazienki, ogrodu itp. Zawsze trochę kasy wpadnie. Po szczegóły pisz na agnieszkabetterware@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euda
dziękuje nasza znajoma pracuje w tej firmie - jak na samotną panią ok ale my jesteśmy 3 osobową rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.better
A ja też mam 3 osobową rodzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euda
aga.better ale z całą pewnością sama nie utrzymujesz rodziny ! Nie dałabyś rady ... na śląsku łatwo o prace ? nie no na poważnie jest ciężko ... wolałabym wyjechać niż mieszkać w tym głupim kraju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne łatwo o prace
ciekawe gdzie. Ok, jak sie ma lata doświadczenia to moze i łatwo ale bez tego? Kocham śląsk ale chce stąd uciec, nie da sie tu zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam czerwona
a gdzie na tym slasku tak latwo o prace ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.better
euda przyznaję Ci rację, sama nie utrzymuję :) Sprzedaż bezpośrednia to dla mnie dorabianie i dodatkowe zajęcie. Ale kto wie, narazie idzie coraz lepiej :classic_cool: A my mieliśmy swego czasu przeprowadzać się na Śląsk (za sprawą pracy męża) ale zrezygnowaliśmy, może i na szczęście, bo też słyszałam, że ciężko u Was z tą pracą. Także powodzenia, wiem jak to jest jak mąż ciągle wyjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euda
jest okropnie :( pracy nie ma wszyscy wyjeżdżają ... a ja mam obowiązek w stosunku do osoby od której dostałam majątek ... dom razem z starszą osobą którą sie opiekuje ... śląsk naprawde w stosunku do innych regionów polski jest do bani pod wzg. pracy ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizimizi1234
Puzz to gra zręcznościowa polegająca na rywalizacji z innymi graczami z całej Polski, gra toczy się o prawdziwe pieniądze, które możesz wygrać dzięki swojej zręczności!!! Wystarczy że jesteś zręczny, wygraną masz już w kieszeni!! Wejdz na http://puzz.waw.pl/?p=RcHgdVd7CZ30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa na slasku robota
mamu tu tak wysoka gestos zaludnienia ze pracodawcy na jedno stanowsiko maja setki kandydatow, konkurencja ogromna ... No i nie daja wiecej niz najnizsza krajowa ;/ wystarczy przejrzec oferty pracy ;/ wszedzie stawki z najnizsza krajowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×