Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddu

co z nim nie tak?

Polecane posty

Gość ddu

Co z nim nie tak?? Jeszcze nie spotkałam tak dziwnego faceta.. Znamy się już od dłuższego czasu. Niekiedy spotykamy się na kawie, piwku, wychodzimy razem na koncerty. I wszystko by było ok, prócz tego że ON non stop mówi o sobie, o tym co się u niego dzieje, i jak tylko zmienię temat na jakiś neutralny on zawsze znajdzie sposobność by go powiązać z jego osobą co jest dość męczące.. ileż można słuchać tego samego. Chyba uważa że świat kręci się koło niego i nic innego nie jest rownie interesujące. A jeśli już on mnie zaprasza na to spotkanie to chyba powinien poświęcić mi trochę uwagi, też mam coś ciekawego do powiedzenia. Nawet jeśli to nie randka, tylko spotkanie koleżeńskie to chyba obowiązują jakieś reguły, chyba na tym też polega rozmowa, żeby 2 strony mogły się wypowiedzieć.. MOzna to jakoś zmienić bo nie chcę zrezygnować ze spotkań, a nie chcę też wyjść na zołzę jeśli mu zwrócę uwagę. Co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy schaumma
moze chciał ci zaimponowac...lub nawiazac rozmowe:) wiec zaczał od siebie co u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz w żartobliwy sposób że wiesz już o nim dużo, i zapytaj czy on chciałby coś wiedzieć o tobie. Ale gość jest albo narcyzem, albo stara się pokazać siebie z jak najlepszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno faceci tak mają
jak się starają o kobietę to gadają dużo o sobie, chcą pokazać się z jak najlepszej strony, poza tym nic się strasznego nie staniejeśli bardziej stanowczo zmienisz temat nudzenie się na randkach to nie jest chyba to o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×