Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce kupicccccc

co sadzicie o tych sweterkach?

Polecane posty

Gość chce kupicccccc
Gość chce kupicccccc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looney tunes
pierwszy nie podoba mi się, wygląda kiczowato (ale to chyba przez modelkę), drugi świetny, trzeci ok, reszta ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ja wiem hmmmmm
ja zastanawiam się nad dwoma od tego pierwszego sprzedającego, a czy modne czy nie hmmmm, nie są takie złe, aczkolwiek myśle, że może to być badziewie straszne. Te tanie można popróbować, ważne, żeby ci się podobały, ja się zastanawiam na d tym w paski czarno-białe od 1-ego sprzedającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce kupicccccc
właśnie też trochę się boję, że będą badziewne ale z drugiej strony zdjęcia nie są jakoś przerobione i sweterki wydają się ok. Chciałam tylko wiedzieć czy nie zrobię wiochy wychodząc w takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
trzeci rewelacja.kupię sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten trzeci
chodzę w nim drugi rok, jest super, dobrze się pierze, nie wyciąga, nie mechaci - bardzo go lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alle jest tak
im bardziej cyckowata modelka tym bardziej kiczowate i szmatławe ciuchy ,sprzedają sex a nie jakość rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweter nie swetr
eh ale jak na taka skale sprzedają, to chociaż mogliby tytuł dac poprawny: SWETER a nie swetr. Swetr to się mówiło w podstawówce i LO bo się wydawało, że lepiej brzmi, sweter się kojarzył z czymś "babciowym" chyba że gówniarzy chcą przyciągnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz czekamm
zamówiłam jeden z tych sweterków w paski i jescze inny, czekam na przesyłkę. Jak przyjdą, to tu napisze co i jak, jakie są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×