Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sugar_kane

Fajne miejsca - Wrocław

Polecane posty

Moje ulubione puby to Mleczarnia, Kamfora, Vis-a-vis, Wroclove, Grawitacja... Możecie mi polecić miejsca o podobnym klimacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest wroclove?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pub na ruskiej, jak się idzie od Kazimierza Wlk w stronę Jana Pawła, koło Boogie Hostelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
RaBarBar i 9 bramę, knajpy z dyskotekami a ten Wroclove to też dicho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie karaoke, "dicho" mnie raczej nie interesuje, nie przepadam za takimi klimatami. Może ktoś jeszcze podrzuci pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, w coolturce też bywam i lubię :-) i w salvadorze :-) a casa de la musica? Gdzie to jest i jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casa jest na rynku zaraz obok PRL. muzyka latino, ale raczej tańczyć tam się nie da . Mały parkiet i do tego do 20 są na nim ustawione stoliki. Za to sam klimat jest bardzo przyjemny, lekko przyćmione światło, wielgachne fotele, rewelacyjne drinki (pięknie przystrojone). ceny podobnie jak w coolturce- browar ok 8zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A da się tam wcisnąć w tygodniu bez rezerwacji czy raczej nie ma szans? Już wiem, gdzie spędzę najbliższy wtorek :-) Bo środa wolna na szczęście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudzi mi się
HeHe no sugar_kane widzę, że już próbowałaś pociągnąć ten temat i ja się dołączam bo jest dobry więc podnoszę ! Jak już wiesz proponuje Zielonego Koguta i Pod Siedmioma Kotami, a pod Casą de la Musica i Coolturką się podpisuje bo już było. Dodam zeszczę Pasję i ze stanowczo odradzam Daytonę. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlabajla
W zielonym kogucie muzyka owszem ok. ale duszno jest jak diabli i za glosno, zeby sobie posiedziec i pogadac, chyba, ze na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooohhh, widze ze...
zmienilo sie w moim kochanym wrocku.. kiedys chodzilam do rockowego coloru, ale chyba juz nie ma, co?? :-( poza tym radiobar, nie moj styl, ale czasem tam wpadalismy. kiedys byly tez kazamaty :-D studio 54 oraz liverpool, zdaje sie, taka knajpa w stylu dark-goth, czyli moje klimaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooohhh, widze ze...
no i szuflada..! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlabajla
ooo widze, ze dawno to bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×