Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZegarCzasuTyka

Czy taka przeszłość kobiety w takim wieku kwalifikuje ją jako szmate?

Polecane posty

Gość love massage tot he world
kaira^ już sie nie tłumacz, kazdy dobrze wie, ze jestes szmata a te twoje 'sukcesy zawodowe' ? buahaha nie rozsmieszaj mnie parchu :D pewnie jestes gówniara 20 letnia co marzy wlasnie o takim statusie i sie tutaj produkuje, won dziewczynko do szkoly bo 1 wrzesnia byl juz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHA
A mnie żal takich facetów jak wy, którzy przesiadują całymi dniami na FORUM DLA KOBIET :D i żalą się, jakie to dziewczyny są wstrętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarCzasuTyka
Do tego wszystkiego dodam, może troszke mniej istotną sprawe, ale tez mnie bardzo drażni... to jest STRASZNA flirciara byliśmy raz na imprezie i dosłownie przy mnie poleciała w taką gadkę z zupełnie obcym facetem ona - widze po plakacie, że dzisiaj jakieś gołe cipy mają tańczyć jakiś obcy typ - fiuty też bedą ona - a co ty bedziesz pokazywał? jakis obcy typ - za piwo moge ci pokazac ona - ok to chodz do baru (w tym czasie wzialem ja za reke i zapytalem czy jej czasem nie pojebalo?) a ta na mnie jakby nigdy nic i mowi "no ale o co ci chodzi? przeciez to dla smiechu" no sorry, ale mi nie jest do smiechu kiedy moja kobieta przy mnie do obcego faceta mówi zeby jej pokazał kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarCzasuTyka
I teraz tak.. jeśli ona przy mnie była zdolna do takiej gadki.. i pójść normalnie z tym gościem do baru (bo już szła za nim, tylko ją zabrałem) to kurwa co się dzieje kiedy jest na imprezie sama z koleżankami? a chodzi tak często... ?? aż nie chce myśleć bo mnie to po prostu boli raz mi opowiadała jej koleżanka (która z zachowania nie wiele odbiega od "mojej" gwiazdy) taką gadkę na imprezie jak były: podbiło do nich przy barze dwóch typków, gadka gadka i nagle taki dialog ten obcy typek - to może wymiana koszulek? moja dziewczyna - ja mam sukienkę więc koszulki nie moge zdjąć.. moze co innego? ten obcy typek - ok, to mogą być majtki moja dziewczyna - ale ja nie mam majteczek dzisiaj (i kurewski uśmieszek do tego) na co oczywiscie ten obcy typ już zajarany kręcił dalej bajere.. niby do niczego potem nie doszło ale kurwa skąd pewnosc co sie dziao dalej? najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja ciągle o niej mysle.. prawdopodobnie sie w niej zakochalem i na siłe chce teraz sobie wmówić ze ona nie jest mnie warta.. ze to szmata itp pomożcie mi bym mógł od niej odejsc.. bo ja tylko cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errro to moc
daj sobie z nią spokój stary do konca zycia bedzie ci w glowie chodzila jej przeszlosc (swoja droga predzej ona cie rzuci niz stworzycie jakis konkretny zwiazek) taki typ kobiet jak ona bedzie sie puszczac do 30 roku zycia by w koncu znaleźc tego jednego, ktory ma kase i da jej stabilizacje.. do tej momentu to bedzie kurwik, daruj sobie ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaira^
ale z niektorych tu sa glupki.. chyba jestescie dzieciakami, do tego cholernie zakompleksionymi. mialam dac sobie spokoj z bronieniem bohaterki tego forum, bo juz ja skazaliscie, chociaz uwazam, ze pierwsze opisy wcale nie wskazywaly na to, ze laska jest puszczalska. dalej tak nie twierdze, tylko zastanowilo mnie to co zrobila na imprezie. hmm, to chyba jednak dobrze o niej nie swiadczy, a to dlatego, ze nie ma szacunku do Ciebie podrywajac w tym samym czasie gdy jest z toba kogos innego i to w dosc prostacki sposob. puszczac mozna sie wtedy gdy jest sie single, ale w zwiazku nie, chyba ze ustalicie inaczej. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmena2010
jesli ta panna prowadzi taki żartobliwy dialog ,,na poziomie'' z kolesiami...to sorry ale dla mnie jest zwykłym prymitywem...co z tego że może i ładna jak nic sobą nie reprezentuje poza łatwym dawaniem d*py-tylko widocznie to ma do zaoferowania.... jak ty masz troche oleju w głowie to twoje pytanie powinno być retoryczne-jesli wiesz co to znaczy bo daję głowę że ta twoja panienka nie ma bladego pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kurewstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZegarCzasuTyka => Albo sobie jaja robisz, albo jesteś totalną pizdą, co sobie normalnej kobiety nie jest w stanie znaleźć, tylko prowadza się z kurwą co go poderwała. huight => Jesteś. Póki mężulo się nie dowie. A widać mocno by mu się to nie spodobało skoro mu nie powiedziałaś. kaira^ => Żyj jak chcesz, ale nie wymagaj, żeby inni pieli na taki styl życia peany. Co do tego twojego chłopa => ja tam takiej kobity poważnie bym nie traktował, 95% facetów również. Miej nadzieję, że to te 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szmataaaa
taka szmate to nic tylko zalać analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM BOGATA przeszlosc
i nie zaluje wyszallam sie amoje swietojebliwe kol teraz facetow zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szmacisko!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest szmatą, to jest ok, realizowała siebie... Problem leży gdzie indziej, że próbowała wielu rzeczy, a z Tobą to pewnie będzie na misjonarza, bo prawdziwy i wyuzdany sex to nie z wybrankiem. Tutaj będzie z d**y korzystać by Tobą manipulować i to Ciebie zniszczy bo będziesz widział, że jej przeszłość to była szczera realizacja seksualna i to jest ok, a z Tobą to seks w nagrodę albo brak seksu za karę. Wspomnisz ten tekst... jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gćpppp
Przeszlosc seksualna swoja droga, ale przeciez widac, ze dziewczyna zupelnie nie na poziomie, rozmowa o wymianie majtek z obcym facetem to nie flirt, tylko dosyc bezposrednia propozycja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego wszystkiego dodam, może troszke mniej istotną sprawe, ale tez mnie bardzo drażni... to jest STRASZNA flirciara > No to dziwa zwykła, no... ale pewnie miała wytłumaczenie, robiła to żeby miś (autor) był zazdrosny, heh znam takie, seks grupowy w krzakach nie jest im obcy, tzn. grupowy, ekhm... kolejka była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krzaczkach w i szkolnym kibelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezcie pierniczycie,zadna szmata po prostu to lubi tak jak inni lubia dzem albo lody. Kazdy niech zyje po swojemu. Jednak ktos kto taki nie jest i mu to przeszkadza nie musi sie z taka wiazac. Tacy moze powinni byc sami by nadal moc sie bawic jak lubia. Nie nazwalbym jej szmata ale to na pewno nie kobieta dla Ciebie skoro Ci to przeszkadza. Musisz znalezc inna ale poki co korzystaj z tej skoro dla Niej to nie problem. Mozesz sobie przy niej trojkaty i czworokaty wyprobowac. Zazwyczaj trudno kogos znalezc na takie zabawy a Ty juz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha nie no, nie chce sie tlumaczyc! ale opowiem o sobie...28 lat, partnerow 10, sex grupowy fuj, ale mialam rozne akcje z kolezanka, na zasadzie sprobowania, raz czy dwa i na tym koniec. uprawialam tez sex za korzysci-nie tak doslownie, ale ja wiedzialam, ze cos chce, a facet mial kase...zdradzalam chlopaka z ktorym bylam.wstyd troche tych smarkatych akcji ale coz...nie sadze zeby to mnie okreslalo jako szmate! i co? nie przyszlo jakies wielkie opamietanie, po prostu poznalam odpowiednia osobe, spedzialm z nia 5 lat w z******tym zwiazku, sex byl boski, niestety drogi sie rozeszly...a teraz zyje w malzenstwie i jest cudownie :) to ze rozne rzeczy sie kiedys dzialy nie oznacza ze bede to robic do grobowej deski, chryste litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta nie miałabym ochoty być z taką osoba. dla mnie seks=miłość i zaufanie, co nie oznacza, że lubię wylacznie po bożemu :P ale autor sam pisze że na razie się bzykają a może potem coś wiecej wiec niech nie robi z siebie jakiegoś świętego :D xxx i dokładnie jeden lubi to, drugi tamto, wazne by kazdy trafił na swojego ALE PROSZE WAS nie twierdźcie że większośc lubi takie akcje bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzi'wka zawsze będzie dzi'wką. Tłumaczenie, że puszczalska może się zmienić, to bajki. Trafi się takiej okazja i radośnie rozłoży nogi, przy 30 facetach jeden więcej nie robi wielkiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem taka ..kobieta pisze że nie robiła nic złego, że jeśli jakiś facet ją krytykuje to znaczy że jest poebany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kobiety
sa dobre dla frajerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie zakochales to nic ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wplywu na przeszlosc. Moge miec na terazniejszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wiele kobiet z przeszłością, które wyszumiały się, a teraz są przykładnymi matkami i zonami. Znam też wiele cnotek, które po kilku latach stałego związku "z rozwianym włosem i szaleństwem w oczach " rzuciły wszystko, aby móc zaznać rozkoszy, których odmawiały sobie w młodości. Bo nie wypadało. A jak nie wypada kiedy jest się młodym, pięknym i bez zobowiązań to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na c***ja się pytałeś Mniej wiesz dłużej żyjesz I co ty tu napisałeś to tak naprawdę mało w jej wieku W sumie lepiej tak niż byś poznał jakaś cnotkę niewydymkę Dziewczyna jest doświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kwalifikuje się. Taka kobieta jest wzorem wszelkich cnót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam takich doswiadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kobieta może być wierną żoną, o ile facet podoła w łóżku. Dużo doświadczyła, podobało jej się i nie widzi w tym nic złego - bo to nie jest złe, ona potrafi tylko oddzielić uczucia od seksu. Trzeba się z tym liczyć, że może znaleźć sobie kochanka - a tym paniom, które mają podobną przeszłość radziłbym wstrzymać się z opinią do czasu, kiedy to wspólne "podstawowe" plany zostaną zrealizowane.;) Mnie by to przerosło - zdarzają się okazje niezobowiązującego seksu ale odmawiam, bo prócz ładnej twarzy, zgrabnego ciała nie dostrzegam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×