Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JILLIANA

RATUNKU! Czy mogliśmy wpaść?

Polecane posty

Witam! 28 sierpnia miałam okres i skończył mi się we wtorek dziś nas z chłopakiem trochę poniosło nie użyliśmy żadnego zabezpieczenia cholernie się boję bo skończył we mnie :( czy mogliśmy wpaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy...jesli masz regularne cykle to masz dni nieplodne. Ale jesli masz nieregularne...to trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz sobie w googlach
kalkulator dni plodych i jak juz tam wejdziesz wpisz dlugosc cyklu i kiedy mialas ostatnia miesiaczke i wyjda ci dni plodne bo tak to co ja moge powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llolo
Polecam tabletkę 72 godziny po. Oszczędzi Ci stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
spokojnie to sa dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się właśnie nad tabletką po jakie są wasze opinie na ten temat? a cykle mam raczej regularne z kalkulatora wynika że mam dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva97v
te tabletki to swinstwo nie bierz ich, wg mnie masz dni nieplodne, mam 42lata i troche zycia za soba. Na przyszlosc pomyslcie wczesniej o zabezpieczeniu bo wykonczysz sie stresem myslac czy zaszlas czy nie. Idz do ginekologa i popros o porade w sprawie antykoncepcji. Jest to wydatek finansowy, ale przynajmniej komfort psychiczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ginekologa idę jutro skoro świt bo chyba umrę ze strachu. Mam nadzieję że rozwieje moje wątpliwości. Wiem to było bardzo głupie ale chwila zapomnienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mozesz zajsc bo to ze masz dni nieplodne nie oznacza ze nie dojdzie do zaplodnienia. Plemniki sa w stanie przezyc nawet 7dni czekajac na jajeczko wiec jezeli masz krotkie cykle ciaza jest mozliwa. Tabletka anty po stosunku to dla organizmu bomba hormonalna ktora moze narobic w organizmie wiecej szkody niz pozytku do tego nie masz pewnosci ze zadziala bo bywa ze mimo jej zażycia ciąża sie utrzymuje wiec sama musisz zadecydowac co zrobic. Czasem warto pomyslec przed "chwileczka zapomnienia" niz po co moze z tego wyniknac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjedz zagranice na
mozesz zalozyc sobie spirale- mowie powaznie........ mialam podobna sytuacje na tabletke 72 h bylo juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spirala moze jej jeszcze gorzej namieszac niz tabl. po zwlaszcza ze jeszcze nie rodzila...... nie wspominajac o cenie bo ta do najnizszych nie nalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam wcześniej że antybiotyki mogą powodować opóźnienie dni płodnych czy jest to prawda? Bo ja przecież brałam antybiotyki trochę przed i w trakcie miesiączi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mi pomożecie. Mam 18 lat . od 3lat regularnie zażywam tabletki antykoncepcyjne Yaz. Moje cykle trwają 28 dni , miesiączka około 4/5 dniowa skończyła mi się 29/30 października. dzień później kochałam się z moim partnerem, nie zabezpieczamy się dodatkowo. tego samego dnia wieczorem wystąpiło u mnie krwawienie. krew była jasna jak przy okresie, ale on się już skończył. Nigdy wczesniej nie miałam jakichś krwawień śródcyklicznych. Dziś czuję się dziwnie, jakby gorąco w podbrzuszu, nadal delikatnie plamię, i zaczynam, się niepokoić co jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×