Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita551

moj mały biznes ciuchowy na allegro

Polecane posty

Gość anita551

Czesc! Właśnie wróciłam po wakacjach do szkoły i koleżanka pochwaliła mi się, że podczas wakacji zarobiła prawie 2000 zl na sprzedawaniu na allegro używanych markowych ciuchów (np. z lumpeksow) kupionych po bardzo niskiej cenie za kwote znacznie nizsza. Jestem w 3 klasie liceum i zastanawiam się nad założeniem konta na allegro właśnie w tym celu. Czy macie jakieś doświadczenie w tej branży? Co w ogole myslicie o takiej działalności? Bardzo zależy mi na Waszej opinii. Pozdrawiam serdecznie, Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa, sama tak sporo zarobilam. ale raczej na mala skale tzn w sensie albo mi sie cos odwidzialo albo zmienil mi sie troche styl itd. wiec posro rzeczy sprzedalam, niektore za 5 zł niektore za 50. trzeba miec szczescie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i robić dobre fotki - ludzie kupują oczami ;-) W tamtym roku kupiłam sobie białą wiskozową sukienkę w SH markową jasne za 5-6 zł a w tym roku poszła za 115,60, trochę handlowałam ale trzeba mieć na to czas, pochodzić po SH, uprać, uprasować, zrobić fotki i "obrobić", no i wystawić. Jest wbrew pozorom przy tym roboty dużo. Wszystko zależy od Twojego gustu, jak innym się spodobają ciuchy przez ciebie wybrane to możesz nawet nieźle zarobić. A koleżanka pod jakim nikiem sprzedaje na all?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita551
a moglabys mi udzielic kilku wskazowek jak wgl zaczac? Tzn, ile przedmiotow wystawic na raz, ile zainwestowac na poczatek, jaki moze byc zysk i cokolwiek jeszcze by Ci przyszlo do glowy? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie rob od razu mega zakupow. przejdz sie po sh w okolicy [tam gdzie chodizsz] zobacz co ci wpadnie w oko, tylko zadbane rzeczy nie jakies zmechacone itd. i nie kupuj drogich wycenionych np po 20-25 zl jakis bluzek sweterkow tunik iotd bo najprawdopodobniej z nimi zostaniesz. :P szukaj raczej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka26
za duzo roboty jak na te grosze,które się zarabia a nawiedzone baby ciagle piszą maile jak co wygląda, jakie wymiary w cm-nie wystarszy np.,że napiszesz rozmiar M i mają zapłacić ci jakieś grosze a wmagania mają piekielne najlepiej 100 fotek jednego ubrania, skończyłam z tym shitem zanim dobrze zaczęłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykowana - 24
a ja mam takie pytanie, bo mam na sprzedanie cos i tam na allegro trzeba podać "Obcje dostawy" np. paczka pocztowa priorytetowa i cena np. 15 zl, a skad ja mam wiedziec ile bedzie kosztować np. wysłanie bluzki do zamawiaącego.. ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyżej nie kupowałam żadnych swetrów nigdy bo są ciężkie=droższe niż np lekkie sukienki, spódnice, bluzki, tuniki Zacznij od kilku rzeczy8-10 zobaczysz jak "będzie szło" zyski możesz wtedy przeznaczać na kolejne, coraz większe zakupy. Ciuchy, które nie poszły po2-3 razach wystawiałam od 1zł lub od wydanej na nie sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita551
dzieki za wszystkie wskazowki ;> a jeszcze jedno - jezeli zdecyduje sie na wystawianie przedmiotow na sprzedaz, to w jakich cenach? Co najlepiej schodzi? Lepsze sa licytacje, czy opcje kup teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×