Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martine85

Czy uprawiacie jogging?

Polecane posty

Gość martine85

Cześć dziewczynki! Przymierzam się do zadbania o swoją kondycję fizyczną... ale nie wybrałam dyscypliny! Nie umiem pływać i nie chce się uczyć (boję sie wody panicznie), pilates wydaje mi się nudny, fittnes jakoś mnie nie kręci, ale pomyślałam o joggingiu. Jakie sa jego zalety? Co daje Wam bieganie oprócz tego, że jets ogólnorozwojowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenciaaa
ja uprawiam jogging już od kilku lat. powiem ci ze to sport wymagajacy dyscypliny (zwlaszcza jesli pracujesz) - nie zawsze ma sie sile i ochote, zeby wstac rano i biegac. a po prac\y czlowiek jest zmeczony i wiadomo, jak to moze byc. jednak jesli sie zdecydujesz to jogging jest serio ogolnorozwojowy, ksztaltuje posladki, wda, dobrze wplywa na postawe... no i sprawia wiele radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkka12
Ja też uprawiam bieganie. Polecam! Zmobilizuj się, poproś faceta albo kolezankę dla motywacji, i latajcie razem :D ! Ani się obejrzysz, złapiesz kondycję, będziesz się czuć i wyglądać lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martine85
Naprawdę tak ciężko jest się zmobilizować? Dwie z Was już to zaznaczyły... Miałyście problem ze "słomianym zapałem" :) ? Obawiam się, że nie będę miała z kim biegać. A szkoda, bo chyba raźniej z kimś, prawda? No i jeszcze jedno - lepiej z rana, czy wieczorem? Juz kupiłam buty do joggingu :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakremijaaa
Ja wolę rano. Z mobilizacją bywa różnie, faktycznie lepiej z kimś. Inaczej raz Ci się nie chce, raz odpuścisz i już po ptokach. Jak chcesz zacząć od czegoś przyjemnego albo znaleźć towarzystwo do biegania, wystartuj od czegoś prostego. 17-go jest Nike Grid, możesz się wybrać, jeśli jesteś z Warszawy, w inncyh miastach też czasem sa eventy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martine85
Nike Grid? To jakiś maraton, wyścig, whatever? To chyba nie dla mnie na sam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike gridd
www.nikegrid.pl poczytaj sobie masz mapke, zaznaczone trasy po warszawie i popylasz i jest zajebicha mozesz zabrac chlopaka, meza, kolezanke, kogo chcesz. na poczatek joggingu fajna zacheta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martine85
Oooo, niegłupie. Na sam początek, jak można sobie samemu tempo wybrać, nie ma wstydu i w ogóle.. Brzmi zachęcająco, i mozna kogos zabrac :P Może się wybiorę, daleko nie mam, miekszam w środeczku sektora 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reebok ZigTech
Jeśli chcesz się naprawdę profesjonalnie zabrać za trenowanie biegania, powinieneś mieć naprawdę dobre buty. Sprawdź najnowsze buty Reebok ZigTech, które dzięki nowoczesnej technologii i specjalnej zygzakowatej podeszwie umożliwiają zmniejszenie obciążenia kluczowych mięśni nóg nawet do 20%. W butach Reebok ZigTech możesz biegać dłużej i trenować intensywniej! Zapraszamy po więcej informacji na www.reebok.com/zigtech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa to ja!
Oooo, jaka ładna reklama Reeboka... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×