Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolaaaaaaaaa

LIPOLIZA PODBRÓDKA

Polecane posty

Gość lolaaaaaaaaa

witam na 9 września umówiłam się na wizytę w esteticmed w Bydgoszczy na zabieg lipolizy powiem szczerze, że jestem przerażona i nie wiem dokładnie czego się spodziewać czekam na wasze opinie, sugestie o co pytać lekarza ? czy ktoś miał do czynienia z tym gabinetem ?? niestety nie mogę znależć żadnych informacji w internecie ;/ pozdrawiam p.s dodam, że mam 20 lat a podbródek zrobił mi się już jakiś czas temu gdy tyję szybko się 'powieksza' i niestety jak chudne to zostaje nie jest duży widać go głównie z profilu, ale jak sie śmieje i 'żuchwa sie cofa' wygladam okropnie widać to szczególnie na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaaa
nikt nic nie wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
ja mam 25 lat i chyba miałam gorszy podbródek od Ciebie-zdecydowałam się na Solumed w Poznaniu. zabieg był przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. nic nie bolało. Pan doktor był delikatny i rzeczowo opowiadał o rzeczach o których ze strachu zapomniałam zapytać. opatrunek uciskowy nosiłam 4 tygodnie. miałam wyszczuplone policzki i podbródek. wyglądam rewelacyjnie. kwestia jakiemu zabiegowi chcesz się poddać i jakim aparatem. ja miałam acculift i jest zachwycona. zapłaciłam 4 tyś z policzkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobrodzie
do gruba buzia. ja też jestem po plstyce brody u dr Kruka w Poznaniu. nareszcie moge patrzeć w lustro. bólu specjalnie nie było. ale opatrunek musiałam nosić non stop przez 4 tyugodnie i potem 2 tyg tylko na noc. dostałam równiez zwolnienie lekarskie. moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulankja
o ty Olka? ja lezałam tydzień temu na trójce. gadałyśmy chyba razem na korytarzu po zabiegu. pamietasz mnie. podaję ci maila ulgan32@wp.pl daj znać. kiedy jedziesz na kontrolę do dr Kruka? ja ma jeszcze lekką opuchliznę ale krwiaków już praktycznie nie mam . trochę zeszły mi na dekolt.ale jestem dobrej myśli. dobrze już , że nie ma tego podgardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobrodzie
do wulankja pewnie, że ja :-) nie wierzę :-) przepisałam się na przyszłą środę-mam Twój telefon jeszcze z Kliniki-przyjedź też w tym terminie to sobie pogadamy. ja jestem też trochę w siniaczkach na dekolcie-ale podbródek jak u modelki. wszyscy na mnie patrzą i nie wiedzą co zrobiłam. mówią tylko, że taka młodsza i wypoczęta jestem.ale się cieszę i że ciebie spotkałam. do zobacznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afis
Ja w 2 dni temu zrobiłam lipolize aqualyxem (cena 350zł w Łodzi) dwa ukłucia w podbródek. Oczywiście jestem spuchnięta nie jakoś dramatycznie ale widać że coś się zadziało. Czekam na efekt. Lekarz uprzedził mnie ze tym preparatem zabieg powtarza się 3 razy co 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetawÓjtowicz
Biedny doktor Kruk, wszędzie piszą, ze do niego nikt nie chodzi, a on ciągle jakś wistak pisze i pisze. Jak tak dalej pójdzie doktorze, takie pustki u Pana w gabinecie, za co Pan spłaci kredycik na swoje super autko? Pośpiszyliśmy się i darmowa reklama piszac na forach nie pomaga. A, mieszkam na przeciwko. Pozdrawiam, ja i moja mama, której Pan sprzeprzył co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wyszczuplona hej tez mam taki problem i siedze na forach, sledze i im wiecej czytam tym mnie wiem,mialas razem z odsysaniem czy tylko roztopiony tluszczyk do wchloniecia?jak jest bezpieczniej?ja pytalam we wrclawiu i jest taniej 2,500 za slim lipo.ale w knoncu to twarz....mozesz mi przeslac zdjecia sprzed i po?wiele dziewczyn pisze o tym dr kruku ale nikt nie chce poslac zdjec i to mnie zastanwia.....meravigliosa1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello kiiittty
i nikt Ci zdjec nie wyśle . One tylko piszą i polecaja Kruka, za to mają płacone, to ich praca. Na wszystkich topikach reklamuja Kruka, bo on nie ma pacjentów w Poznaniu. Zresztą, dziewczyny pisały o jakiejs seks aferze w roli głównej z doktorem K.... Nie polecam, żeby zamiast podbródka coś innego (dziewieciomiesiecznego )ci nie przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Portalem FeelBeauty.eu. Zostań naszym Expertem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wspolpraca@feelbeauty.eu Dziedziny wiedzy: WSZYSTKIE Z WIDOCZNYCH KATEGORII NA PORTALU feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hello kittty masz racje-zdjec nie dostalam, nie wiem dlaczego....mam mieszane odczucia ,kruka albo sie goraco poleca albo wrecz przeciwnie,sama juz nie wiem bo z tego co sie orienyuje to jest nielicznym ktorzy robia ten caly acculift,reszta smartlipo.o jakiej sex aferze mowisz?tego jeszcze nie slyszlalam.....jesli jetes niezadowlona moze powieszdlaczego?a moze polecisz kogos kto dobrze robi ucculift? pozdrawiam zdezorietowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak obstawała za lipoliza, bo to jednak bardziej naturalny sposób. Tłuszcz jest po prostu z pomocą preparatu rozpuszczany, a następnie spalany przez nasz organizm. To profesjonalny i skuteczny zabieg, warto się takiemu poddać. Jakbyście chciały, to mogę wrzucić namiary, tylko piszcie na lupusik31@o2.pl Salon jest w Krakowie, zabiegi wykonuje dyplomowana pani doktor ze stażem za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i gdzie sie nie ruszyć
To te krowy robią reklamy! Splunac nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika39ipół
Ja miałam robioną lipolize iniekcyjną podbródka , parę nakłuć i gotowe. http://www.drmarusza.pl/str_1_Akademia-Rzezbienia-Twarzy-piekno-medycyny-estetycznej.html Myślałam ,że będę musiała się zdecydować na operację ale po konsultacji u doktora dowiedziałam się ,że można w bardziej prostszy sposób pozbyć się podbródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustki!
Dlaczego ja tego nie czytalam wczesniej. Żałuje ze mnie nikt nie ostrzegł przed panem Krukiem! Nie wieże wam w ani jedno słowo. Robiłam ten acculift u niego. Pod skóra miałam czarne martwe tkanki, blizny, zgrubuenia . Kaniula lasera przeszła na wylot i wypalila mi dziurę, i od spodu mam czarna przypalona skórę. Poprawiałam sie u dobrego specjalisty. Nie chciałam wrócić już nigdy wiecej do niego. Już wystarczająco pokazał swoje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jirigrigjr
O matko! myslalam, ze to zabieg czysto kosmetyczny ale po ewentualnych komplikacjach stwierdzilam, ze wole jednak wygladac naturalnie z mini podbrodkiem niz potem cierpiec :/ nawet po usuwaniu pieprzykow mi sie papralo strasznie a co dopiero po tym :/ dzieki za ostrzezenie bo nie bylam swiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wstrzyknął depomedrol, zamiast hialuronidazy. Inny lekarz, powiedział mi, żę depomedrol wstrzykuje swojemu psu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, liposukcje najlepiej robić jest urządzenie które od razu obkurcza tez skórę. Tkankę tłuszczową odessiecie a co ze skórą. ..będzie wisieć. Urządzenie które świetnie odssysa i obkurcza skórę dzięki działaniu prądu RF jest Body Tite. Pracuje na nim dr Wiesław Bieńkowski w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość58
A nikt nie miał robionego zabiegu u doktora Gumkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakozak
Można sobie pomóc w walce z kilogramami poprzez lipolizę. Niestety, ale ćwiczenia niektórych newralgicznych miejsc nie wymodelują tak dobrze...Mam na myśli choćby wewnętrzną część kolan. Zabiegi robiła mi pani Agnieszka Ledniowska. Dobry lekarz z doświadczeniem w medycynie estetycznej. Jest delikatna, kulturalna, po prostu uprzejma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klink889
@karolina Lipoliza nie jest zabiegiem wspomagającym utratę kilogramów. Podczas zabiegu dochodzi do rozpuszczenia nadmiaru tkanki tłuszczowej która następnie jest metabolicznie usunięta. Ja robiłam podbródek w gabinecie Pani Renaty Budzicz w Krakowie (z tego co wiem w Chrzanowie również ma gabinet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam robioną w gabinecie Dermedika w Krakwoie, pan dr Filip Reś wykonał na mnie zabieg lipolizy i jestem bardzo zadowolona :) jeśli chodzi o ceny to zapłaciłam tylko 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×