Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam sobie tak

Gdy matka dziecka ukrywa odchody

Polecane posty

Gość pytam sobie tak

W sądzie mówi, że je suchy chleb i popija wodą. Widziałem jak z konkubentem jedli chleb z masłem i popijali maślanką. Jak to udowodnić? Czy można wnieść z nienacka, aby wypróżniła się w sądzie i niech biegły powie co jadła? Pomóżcie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nienacka to sie nie da
:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
faktycznie chleb z masłem i maślanka to takie rarytasy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne chamstwo ty jej nie po to płacisz co miesiąc alimenty żeby ona za nie kupowała kochasiowi maślankę! dlatego my kazaliśmy córce mojego męża iść do roboty i zacząć wreszcie zarabiać na siebie bo nie mamy zamiaru sponsorować śniadanek dla jej mamuśki i jej gacha współczuję ci bardzo tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sobie tak
Dzięki edyta :) Też tak zrobie. Czy orientujesz się może czy to prawda, że od 15 lat można już legalnie pracować? Słyszałem, że tak - ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu od 15
w Chinach pracują już 5 letnie dzieci, czyli masz dzieci nieroby....do roboty je wysuń....na taśmie produkcyjnej najwięcej zarobi.....i da radę na dwa etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
A nie myślałeś o wynajęciu detektywa aby udowodnić kłamstwa procesowe i obżarstwo za twoje pieniądze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu
"Pytam sobie tak", rozwódki tak mają. One wszystkie kłamią w sądzie, że biedne są i na wszystko im brakuje. Powinieneś się cieszyć, że była ma nowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfsdf
odchody? po co je ukrywa? pewnie strasznie u niej śmierdzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sobie tak
Nie. To nie prowokacja. To był teścik. Prosty test wykrywający idiotów forumowych. Idiotami na tym forum są (m.in.) panie i panowie: bele de jour edyta 38 czemu od 15 płacący kaziu dsfsfsdf prowokacja!!! Test zaqliczyła/zaliczył jedynie pani/pan: z nienacka to sie nie da - I być może pan płacący (ale tu nie ma pewnośći co do znaczenia tej roześmianej twarzy pod jego odpowiedzią) Do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło luuuudzie
pytam sobie tak - własnego testu nie zdałeś/aś, haha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×