Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka 23

Sos do spagetti ze świeżych pomidorów

Polecane posty

Gość Kaśka 23

ktoś robił???mogę prosić o przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam zupę z świeżych pomidorów robiłam sos do spaghetti z świeżych pomidorów i dodatkiem koncentratu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorowa z papryką i świeżym koperkiem jest smaczna. Gołąbki w sosie pomidorowym pyszne. Pasta pomidorowa do pizzy znakomita z czosnkiem i oregano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdgvadf
kroisz pomidory, wrzucasz na patelnie/rondelka, dusisz, daljesz cebulke, czosnek,przyprawy i czekasz az zgestnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdgvadf
jedna uwaga- jesli smazymy dluzej to wyubieramy oliwe nie extra virgin- bo ta ma niska temp smazenia, ewentualnie zastepujemy ja np olejem z pestek winogron, ktory dodatkowo nie zmienia smaku potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missie
ja kroję pomidory w kostkę, na oliwie podsmażam wyciśnięty czosnek, dodaję pomidory (jesli są "słabe" w smaku, dodaję trochę przecieru pomidorowego dolce gusto z kartonika), solę i dodaję cukier - nie za dużo, na 5 średnich pomidorów około pół łyżeczki - świetnie wzmacnia smak, duszę, dodaję bazylię, pod koniec duszenia dodaję serek President "creme de brie" (zamiast śmietany itp). polecam, wychodzi fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1981_1
sowiczko, wykorzystałam Twój przepis, jest genialny - bo prosty i szybki, idealny na obiad w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×