Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Dziewczyny , poradzcie czy ceny nie są za wygurowane i czy kupił by ktoś ?

Polecane posty

bezpłodna nie jestem buhaha jak widzisz mam synka. Po drugie nie odkupilabym stac mnie na nowe ubranka na te firmowe. Wiec nie wyzywa tu od cip... Nie wiem czy pisalas jak corka chorowala bo w kazdej notatce sa bledy a nie w jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
mogłaś sobie tak wziąść czyjeś ubrania? błedy są w każdym wpisie nie tylko podczas choroby Twojej córki a poza tym jak była chora to sie siedzi przy dziecku a nie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
dodatkowo nic nie napisałas ze córka jest chora .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się dogatać z niemowlakiem?:O Estero rozne błędy widziałam na tym forym ale takich bykow jeszcze nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... Rozłożyłam nogi i co ? Siedzę na utrzymaniu faceta jak większość kobiet mając małe dziecko . I co ? Uczę się ! I co ? I musze wynająć niańkę bo moja mama idzie do pracy ? I co ? Nie ubieram się codziennie w inne i nie mam wszystkiego ! Ale jestem zadowolona z mojego zycia ! A moja córka jest NAJPIĘKNIEJSZA NA ŚWIECIE W ŻYCIU PIĘKNIEJSZEGO DZIECKA NIE WIDZIAŁAM ! Każda matka Ci powie , że jej dziecko jest najpiękniejsze . Widać nie masz dzieci moja droga . Wasze obelgi po mnie spływają bo mnie nie znacie i nie wiecie jak mam i jak planuje . Wiec w ogóle nie komentujcie mnie bo mnie malo to obchodzi . A będę na moim blogu pisała co tylko mi się żywnie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A milionow to akurat niemam z reszta nic ci do tego ale nie narzekam bo stac mnie na wiele i tez zeby dojsc do czegos maz pracuje w Norwegii nie w Polsce ale przynajmniej nie robimy byków ...wiec nikt nie mowi ze pracownik fizyczny jest gorszy od umyslowego ja tak nie uwazam ale zanim wstawisz notke to spr bledy bo az oczy bolą. I fakt jak dla mnie rozpisywanie wszystkim ze sie klocisz z partnerem jest glupie...ja bym tak nie umiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
. Najbardziej szkoda mi Amelci . Bo to ona jest pozbawiona miłości ojcowskiej . W sumie ją dostaje otrzymując prezenty - ale do prezentów się nie przytuli . prezenty = miłość? tak mysli tylko blachara (chyba) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
płaszczyk dla dziewczynki noszacej rozmiar 164 matko co to za rozmiar? myslałam ze jakie 44-58 to max-wiekszym byc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
ja nadal czekam na odp jak mogłas wziaść te ubranka? bo nie napisałas ,ze zostały Ci podarowane abyś mogła je odsprzedać płaszczyk bym kupiła ale w sumie te 164 mnie zmyliło wzrost? jak wzrost to kobieta nie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
co do aukcji dawaj na 10 dni a nie na 2 wiecej osób zobaczy moim zdaniem ceny zdecydowanie wygórowane jak za używki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.164 na allegro jest zaliczany do rozmiaru dziecięcego . Sama mam 151 i płaszcz jest mój ale pisze na nim 164 . 2.Mama mi dała , bo miała to wypierdzielić później dodam roz.40 (z mojej mamy) ok 140 coś (z brata) i ze mnie , ale teraz mi się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumna dorycka
bezpłodne cipy..o zesz,co za gowniara :O yntelygencjo za dyche, wiekszosc z nas tu piszacych ma dziecko bo to forum "ciaza,macierzynstwo i wychowanie"..doczytalas, czy tego tez nie potrafisz????? wyskocz jeszcze raz z takim tekstem a zdziwisz sie jak twoj blog bedzie wygladał:O ostrzegam bezczelna mala gowniaro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie siebie warte
jesli nie to jak to robicie --> popatrz się na swoje błędy WZIĄĆ!!!!!!!! IMILI nie mam piszemy osobno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są porównane z aukcjami z allegro . Wzięłam na szybko bo muszę się ich szybko pozbyć ze względu na to , że nie mam miejsca aby je przechowywać . Ubranka Amelki mało miejsca zajmują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie mam piszemy osobno a napisałam razem? hmm hehe ale to nie razi tak po oczach jak tam jeden na drugim byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ludzi ktorzy nakafe proboja reklamowac swoje aukcje na alklegro bo to moim zdaniem samobojstwo. Juz tyle razy byly jazdy jak ktos pokazywal nawet dobry towar to od razu go wysmiali, zwyzywali, na policje chcieli isc , do prokuratury, do allegro pisali itd A niektorzy dalej swoje . Estero, czesto Cie tu widuje wiec pewnie wiesz o takich akcjach na kafe jak ostatnio z tymi butami ktore jakas laska chciala sprzedac. Po co tutajk rekalmujesz swoja aukcje? Nie widzisz jak to sie zwykle konczy. Twoja corcia jest cudna nie sluchaj tych co pisza inaczej. Co sie tak przyssaliscie do niej? Niech robi bledy. Co to Was obchodzi? Nie podoba sie wam to nie czytajcie jej bloga i tyle. Chyba proste ? Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojda jojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojda jojda
skoro wiesz ,ze ceny sa porównywalne z allegro to p o co pytasz? sa za WYSOKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojda jojda
i szybko tego nie sprzedasz czemu sprzedajesz swoj płaszczyk? w czym bedziesz chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojda jojda
jak w ogóle cipa może być bezpłodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jestescie wszytskie jakies pierdolniete, czy za duzo czasu macie, ze tak ja obsiadlyscie? I co Was interesuje jej prywatne zycie, skad ma, w czym bedzie chodzila? Zapyatala o ciuchy a nie o ocene swojego zycia, blogu i corki. Ogarnijcie sie bo wstyd normalnym forumowiczkom przynosicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorjgoirjgwr
na kafeteriii sa same takie ktore nie sa milionerkami, ale na wszystko jest stać, skonczylyl dobre studia, maja dobra prace, ale z racji tego, ze sa w ciazy lub dopiero co urodzily sa w domu, maja kochanych mezow, gardza zdrada i nigdy by sie jej nie dopuscily, sa zadbane, nie watracaja sie w sprawy innych, ale jakos tak zawsze dorzuca swoje 5 groszy :) usmiechow wiecej zycze panio pogody ducha i takiego wewnwtrznego spokoju ktory mowi czy warto szarpac sie o glupoty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojda jojda
skoro pyta oznacza to ze oczekuje odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka ładne
koszykarza a nie koszykaża. Wszystkie zawody kończą się na rz. Piekarza, młynarza, stolarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka ładne
Płaszcz jest W ODCIENIACH a nie o odcieniach. Nie piszę złośliwie. Wiesz błędy na Twoim blogu mnie nie rażą bo to sobie piszesz dla siebie więc pisz jak chcesz, ale opisy na allegro czytają potencjalni zainteresowani i powinny być poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 16 lat a syna co nos rozm
miar 146???uriodzil sie jak mialas 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już to wyjaśniła
Napisała już, ze to ciuszki brata i co w tym dziwnego? Sama dostaję ciuchy po kuzynce i ciotka mówi, ze mogę zostawić dla swoich dzieci, albo sobie sprzedać. Ona nie ma chęci bawić się w allegro. Są bardzo bogaci i handel ubrankami jej uwłacza. Dzwoni do mnie i pyta czy chcę "stare" ubranka po kuzynce bo jej zrobiła przegląd w szafie. Większość ciuszków nawet nie założona raz. Sporo zostawiam dla swojej córki, ale część sprzedaje i za to kupuje mojej buciki, zabawki, dodatków do strojów. Nie rozumiem waszego zdziwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojda jojda
zdziwienie jest dla błedów a nie dla sprzedaży samej w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, napisz rozmiary w rozmiarowce dzieciecej, opisy napisz w wordzie (podkresli Ci bledy) i ja osobiscie np. wole opcje "kup teraz". Co do neurotyczek ktore Ci tu swoje dobre rady dawaly to olej :) im sie kaftan bezpieczenstwa by przydal :) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×