Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość White Oleander

kursy, szkolenia internetowe-czy ktoś korzystał?

Polecane posty

Gość gość
Wiem, ze trochę nie w temacie jednak mój zespół w pracy jest dosyć chaotyczny, chciałabym lepiej nimi zarządzać. Chcę wybrać szkolenie - myślałam o MDDP, tam są takie, w których ćwiczy się kompetencje miękkie - czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy ma z nimi doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie czegoś naprawdę porządnego, co po prostu podniesie wasze kwalifikacje i pozwoli mieć fajną pracę to warto zajrzeć na przykład do http://kar-group.elk.pl mają bogatą ofertę, wiedzę, którą potrafią przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMariaAugustyniak
Ja korzystałam z kursu https://damianslimak.pl/kurs-wordpress/ , zanim zaczęłam pisać bloga :) i bardzo mi to pomogło, także polecam :) w ciekawy i prosty sposób wszystko wyjasnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to szkolenie w MDDP. I jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze, żeby chcieć się samodoskonalić i jak już iść na szkolenie to z zapałem i motywacją, żeby wyjąć z tego jak najwięcej. Ale wiadomo, że ważne jest też, jak prowadzą szkolenia. Dla mnie super prowadzący i bardzo ciekawe zajęcia. Śmiało mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie wybieram na to szkolenie. Też słyszałam o nim wiele dobrego i mam nadzieje, że się nie zawiodę. Mogę dać znać po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość i jak? Bo ja też się do nich zapisałam, ale dopiero na szkolenie po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monics
MDDP ma dobre kursy przede wszystkim stawiają na praktykę. Widziałam na ich www, że pojawiły się u nich szkolenia z marketingu. Ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika K.

Ja korzystałam z e-kursów na www.ekursyonline.pl oraz www.psychodia.pl Robiłam szkolenie z zakresu psychologii rozwoju dziecka, profesjonalnej opiekunki dziecięcej, pomocy nauczyciela w przedszkolu oraz bezpłatne szkolenie związane z witaminami w żywieniu. Polecam: ciekawe materiały, bardzo miła obsługa, sporo fajnych zniżek - ja zapałałam się na zniżkę dla młodej mamy, ale widziałam, że są też inne. Mysle, ze jak ktos chce dokształcić się - to warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystałam ze szkolenia e-learningowego firmy Meritum. Certyfikat jest taki sam jak po szkoleniu otwartym a jest dużo tańszy i nie wymaga siedzenia na 2 dniowym wykładzie. Polecam dla osób, które mają choć odrobinę pojęcia o danym szkoleniu do takiej formy podnoszenia kwalifikacji. Jeśli jest się zielonym z danej tematyki e-learning może nie wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek

Korzystałem z kursów internetowych i szczerze mówiąc to nie to samo, co taki kurs na żywo. Byłem w Clear Clinic na szkoleniu z usuwania tatuaży i nie wyobrażam sobie nauczyć się tego przez neta...btw polecam tam pojechać na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

A może tak uzyskać licencja pilota samolotu  - to jest coś !!!. Jeżeli ktoś z was szuka takiego kursu to polecam skorzystać z oferty firmy Aviation. Firma oferuję również dofinansowanie do licencji pilota samolotu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Na e-learningi zawsze patrzałam z przymrużeniem oka. Nie chciało mi się wierzyć w ich skuteczność. W sumie tylko jeden z wielu zrobił na mnie wrażenie i tylko o nim mogę powiedzieć, że czegoś mnie nauczył 😉 Śmiało polecam szkolenia od Warszawskiej firmy Meritum  (centrum-doskonalenia.pl) – ja przechodziłam przez Inspektora Rodo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem absolwentem Wyzwania90dni Krzyśka Króla już od 2 lat. Kurs jest niesamowicie merytoryczny (znacznie większa wiedza, niż na szkoleniach z zachodu za kilkadziesiąt razy więcej) plus bardzo duże wsparcie indywidualne trenerów. Dzięki temu udało mi się zmienić na lepsze nie tylko moje myślenie, finanse, relacje, ale również ogólnie poziom życia. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Szukam darmowego szkolenia prawniczego bez logowania-z przeglądarki, ale czy to istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Wprowadziłam w przedszkolu u siebie ten program facebook.com/KrainaMuzyki/ , oczywiście jestem po pełnym szkoleniu i to nie jednym 🙂 Szkolą się u nich nauczyciele, rodzice, pasjonaci pedagogiki po prostu. Śpiewanie, granie, zabawy, nastawienie na długoterminową edukację muzyczną i wyszukiwanie talentów. Muzyka to wstęp do normalnego systemu edukacji, co popieram. Szkolenie rzeczywiście przemyślane z ogromną dawką materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam informacji czy w ADN Akademii nadal jest dostępny ten sam program szkoleń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejdź na ich www 🙂 Sprawdzisz sobie na spokojnie. Obstawiam, że tak. Mają teraz dostęp do platformy learningowej na rok, jak wykupisz szkolenie. Dużo dodatkowych materiałów można tam znaleźć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejdź na ich www 🙂 Sprawdzisz sobie na spokojnie. Obstawiam, że tak. Mają teraz dostęp do platformy learningowej na rok, jak wykupisz szkolenie. Dużo dodatkowych materiałów można tam znaleźć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×