Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość White Oleander

kursy, szkolenia internetowe-czy ktoś korzystał?

Polecane posty

Gość Kurrku
dobre kursy robi Soyer - nie tylko dla fizjoterapeutów ale kadry też maja dobrze przygotowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jac332
Ciekawe szkolenia polecacie, bardzo dobra akcja Fundacji. Osobiście ostatnio też szukałam szkoleń i nawet uczestniczyłam w jednych, organizowanych przez firmę Conversion. Oferowali szkolenia google analytics http://www.conversion.pl/szkolenia/ dzięki którym opanowałam ciekawe metody reklamowania, bardzo to podniosło moje kwalifikacje, niezłe szkolenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E ugeniusz
podsumowujac ten watek: NIE WARTO ROBIC SZKOLEN ONLINE gdyz tylko tu sa ludzie ktorzy wklejaja linki reklamujace firmy a nikt nie pisze od siebie, zalosne i smutne. Tez sie zastanawialem czy zrobic takowy ale widze, ze lipa straszna nikt nie szkoli sie online a naciagaczy natomiast pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terena667
Ja korzystałam kiedyś z kursów online, ale nie polecam ich. Wolę standardowe, które nie trwają długo. Trzeba znaleźć odpowiedniego specjalistę po prostu. Ja chodzę zawsze na szkolenia, które prowadzi Pan Daniel Kaparuk - świetna osoba, godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikejka
ja nie polecam jednak szkoleń internetowych, wolę stacjonarne i bardzo polecam te przygotowane przez Soyera. Widać ze profesjonalne podejście, dużo wiedzy, maja podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
Szkolenia dla bardziej doświadczonych menadżerów czy też księgowych to nie jest takie hop. żeby to przeprowadzać przez internet mimo wszystko uważam, że szkolenia jakie macie chociażby tutaj - http://www.mostwanted.pl/dla-pracownika/szkolenia-i-konferencje/ gdzie spotkacie praktyków z branży, którzy podpowiedzą są zdecydowanie bardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Golabek
Ja, ostatnio biorę udział w kursie programowania szkoły CodeBerry, w ten weekend jest bezpłatny dostęp do wszystkich lekcjii. Kurs obejmuje takie zagadnienia jak HTML, CSS, JavaScript. Obecnie jestem na początkowym etapie, ale muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczony poziomem kursu oraz sposobem przekazywania wiedzy. Kurs obejmuje wiele ćwiczeń praktycznych. Z czystym sumieniem mogę polecić go komuś, kto chce zacząć swoją przygodę z programowaniem stron informatycznych. Poniżej link do kursu https://codeberryschool.com/pl/weekend-darmowej-nauki/ Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julamedia nie polecam. Materiał sztampowy, obliczony na efekt, a nie na treśc, a czas na wykonanie kursów obliczony tak, ze osoba pracująca nie ma szans na zrobienie tego. Polecam dla nauczycieli IKN - profesjonalne i elastyczne podejście do klienta oraz profesjonalne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMarjola
takie internetowe szkolenie nic ci nie da, przejrzysz, poczytasz i zapomnisz, nie lepiej zrobić kurs czy szkolenie stacjonarnie żeby ktoś przekazał ci tę wiedzę i coś w głowie zostało? przeglądniej sobie oferty w necie choćby akademia biznesu-kursów mają od zatrzęsienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałem okazję skorzystać z kursu przeprowadzonego przez http://effect.edu.pl . Związany był z rozwojem kompetencji osobistych. Nosił tytuł "MISTRZOWSKIE PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – POLIGON ĆWICZENIOWY PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI, ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIEM I REALIZACJĄ SKUTECZNYCH PREZENTACJI I PRZEMÓWIEŃ Jak wiadomo, prezentacje mają kluczowe znaczenie z nowoczesnym biznesie, wyciągnąłem stamtąd wystarczającą naukę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu coachingu biznesowego i indywidualnego, warto zapoznać się z ofertą http://akademianai.pl - bardzo ciekawa propozycja. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rifia
ja sobie bardzo cenię szkolenia z Soyera - są bardzo dobrze prowadzone i ciekawie. Dzięki temu bez problemu można siedziec parę godzin w sali i korzystać z tej wiedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalińska
Na eduwebie masz kursow do wyboru do koloru. Jak braciak korzystal z HTML i CSS to byl zadowolony, sama sie zastanawiam, zeby sie zakrecic za jakimis kursami z fotografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje osoby ktora wziela udzial w kursie on line i uwaza ze to byla strata czasu i pieniedzy albo pozniej spotkal sie z ostra krytyka szefa np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaKom
Najpierw pomyśl czy się interesujesz, bo to główny kierunek który powinnaś obrać. Na pewno warto zrobić szkolenie przydatne i wnoszące twarde umiejętności. Sama zdecydowałam się na szkolenie stacjonarne z pakietu Microsoft od Firmy Informatycznej Szansa ponieważ warto znać dokładnie takie programy jak Excel, Office, Word itd. A u nich dokładnie nauczysz się obsługi i chętnie pomogą jak masz jakieś wątpliwości. Do tego na koniec kursu otrzymujesz od nich certyfikat Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaching biznesowy
Myślę że zależy jaki coaching Cię interesuje. Jeżeli interesuje nas np coaching biznesowy albo podnoszenie kompetencji menedżerskich to słyszałem o dobrym, certyfikowanym coachu biznesu http://www.joannakarpeta.pl/coaching-biznesowy-naprawde-znaczy/ może warto się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka8922
Mnie bardzo interesuje szkoła programowania, najlepiej kurs online. Ostatnio na Facebooku wyświetliła mi się reklama jakiejś nowe szkoły - Kodologia w Białymstoku. Tutaj jest jej oferta https://kodologia.pl/szkola-programowania/bialystok Myślicie, że jest to opłacalne? Czy taki kurs w ogóle mi coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam.W julamedia robiłam kurs kasjerski i przeciwdziałanie.Wybralam ta firmę bo szkolili pracowników kantorow,bankow i mennic.Duzo wiedzy i trzeba poświęcić czas ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam Kar Group. Miałem okaje korzystać z ich dobrej oferty szkoleniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale chodziłam do www.akademia-spa.pl i naprawdę mogę polecić. To dobra szkoła masażu, dużo uczą, nauka przydaje się potem w pracy, bardzo dobrze trafiłam wybierając właśnie ich. Śmiało polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka_wariatka
Zamawiałam szkolenie bhp przez internet dla moich pracowników z tej strony: https://controlbhp.pl/szkolenia-online/ Odbycie szkolenia bhp online to super sprawa, zwłaszcza dla tak mało niebezpiecznych zawodów jak praca biurowa ;) Oszczędność czasu i pieniędzy, a pracownicy też zadowoleni, bo szkolenie bhp przez internet sprawnie im poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×