Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda was wyzwoli

MLM markekting wielopoziomowy opinie doswiadczenia. warto???

Polecane posty

Gość prawda was wyzwoli

witam. Jako ze zaczalem sie interesowac biznesem jakim jest MLM to chcialbym zapytac was co o tym sadzicie, jakie sa wasze opinie na temat tego marketingu jak i opinie na temat firm takich jak fm group, akuna, betterware i wielu innych. z jakimi firmami mieliscie stycznosc i jakie macie doswaidczenia w tym biznesie. co wam sie podoba a co nie. co mysla o tym wasi znajomi. i jesli jestescie juz czlonkami jakiejs grupy to czy zarabiacie jakies ciekawe pieniadze. ogolnie chce sie dowiedziec wszystkiego na ten temat od was. wasze odczucia opinie doswiadczenia etc. pytania te glownie kieruje do ludzi ktorzy maja lub mieli z tym jakas stycznosc. piszcie jak wam idzie ile zarobiliscie i czy warto w to wejsc. dziekuje i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.better
Ja jestem w Betterware. Na początku kupowałam tylko dla siebie a od niedawna wzięłam się za sprzedaż i nawet nie spodziewałam się, że te produkty będą cieszyć się takim zainteresowaniem. Przyznam, że początkowo podchodziłam do tego sceptycznie, ale jak zaczęłam na tym zarabiać to wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Nie bedę tu wymieniać kwot, ale powiem, że zrezygnowałam ze stażu z UP, właśnie dlatego, że bardziej mi się opłacało zajmować sprzedażą bezpośrednią w Betterware i mam więcej czasu dla dziecka i męża :) Byłam kiedyś też konsultantką firmy kosmetycznej, ale zarobek był nijaki w porównaniu z Better; chyba z kosmetykami jest trudniej, bo większa konkurencja, a tu jak narazie jej brak :) Jak zaczniesz budować swoją grupę, to jest łatwiej. Także ja polecam. A jeśli ktoś chciałby zacząć współpracę z Betterware to po szczegóły proszę pisać na agnieszkabetterware@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Zostań niezależnym partnerem niemieckiej firmy LR Health & Beauty Systems - Twoje partnerstwo LR to nieograniczone możliwości bez ryzyka!!! - Nie ma minimalnego zamówienia - Możliwość zwrotu towaru do 2 miesięcy - Partner może zakończyć współprace z LR w każdej chwili -Karta stałego klienta (59zł+dowolne produkty na min.100 punktów) -Automatycznie 30 % upustu na wszystko(nawet na produkty promocyjne) -Dodatkowe premie co miesiąc od 3% do 21%+ bonus rozwojowy 3 % + bonus Menadżerski 1 % -Na dobry start prezenty z działu elektroniki -Elastyczny czas pracy -Wysoka jakość produktów,asortyment aż ponad 800 produktów np.Aloe Vera,Colostrum,Omega3,Grzybek Reishi,Probalance,Zapachy,MicroSilver,Figuactiv,Algi Morskie,Kosmetyki kolorowe Deluxe i LR Colours -Zysk zależny od osiągnięć -Niskie koszty działalności -Praca według opracowanego i sprawdzonego planu marketingowego -Możliwość działalności międzynarodowej -Budowanie własnej sieci sprzedaży -Za wprowadzenie 10 osób w miesiącu możliwość wybrania sobie dowolnych 10 produktów każdy za jedyne 30zł,mogą być to nawet najdroższe. -Najwyższe na świecie certyfikaty jakości -Auto koncept Mercedes-Benz i Porsche (możliwość otrzymania samochodu) -Współpracujesz z firmą której zaufały międzynarodowe gwiazdy (Sarah Connor,Leona Lewis,Heidi Klum,Gotowe Na Wszystko,Michael Schumacher,Ralf Moeller,Marcus Schenkenberg,Boris Becker oraz mega gwiazda Bruce Willis -Profesjonalne bezpłatne szkolenia,zobacz plan marketingowy http://aloevera.suportio.pl/blog mariusz0010@poczta.onet.pl www.LRworld.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż bezpośrednia
A ja wam polecam wspolprace z FM GROUP, dobrej jakosci srodki czystoci, perfumy produkowane w swiatowej rozlewni bardzo zblizone do orginalnych pod wzgledem zapachu, oraz miceralne kosmetyki, marza z kazdego produktu to 43%, Zapraszam, chetnie pomoge gg 25693745 e-mail maluda22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz Pan racyie
ale proszę się nie dziwić to są Sieczko-brzęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet od upiku
no napiszcie cos jeszcze. to ciekawy temat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przedstawicielem Polskiej firmy perfumeryjnej FM- działającej również w pozostałych pionach takich jak: chemia gospodarcza, kosmetyka kolorowa MAKE UP, a przede wszystkim TELEFONIA KOMÓRKOWA GSM - i na co dzień moja praca polega na wyszukiwaniu ambitnych, kreatywnych i odważnych ludzi, którzy albo jako studenci poszukują źródła dodatkowego dochodu, albo też myślą o założeniu własnego biznesu bez wkładu ogromnego kapitału. Pracę znajdzie każdy kto ma chęci i wykazuje zaangażowanie, gdyż opracowane metody działania są tak proste, iż może nauczyć się ich każdy. Zaintersowanych prosze o kontakt anettee_sz@wp.pl lub 4174656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM ble
FM beznadzieja, jak możecie taki kit ludziom cisnąć. 30 ml podróbki perfum E. Arden sprzedajecie za 30 zeta a w sklepie kupię 120 ml za ok 120 zł , i proste liczenie tu też 30 ml kosztuje 30 zł. I jeszcze myślicie że ludzie dają się na tą podróbkę nabrać. Pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Better ble
To jeszcze większa porażka. Jak można kupować jakiś badziewny plastyk za 8 zł a w tym jest 25 % marży dla konsultanta. No masakra to z czego to jest zrobione? Tupperware to ja rozumiem, choć tam też są buble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie porazka
to sa tacy ludzie jak ty fm ble better ble. zalosne typki co nigdy w zyciu niczego nie osiagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik prosze bo to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider79
nie ma to jak wypowiadać się na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia...ja jakis czas temu jak słyszałam o MLM to dostawałam gęsiej skórki, wydawało mi się,że to zwykła ściema...ale trzy miesiące temu zapisałam się do klubu Betterware...na początku dlatego,że chciałam kupować dla siebie bez 30% marży...ale jak przychodzili do mnie znajomi i widzieli produkty z betterware to każdy chciał mieć to samo...po miesiącu zbierałam bardzo duzo zamówień i namówilam na wejście do klubu kilka osób...teraz widzę,że to nie ściema...na tym naprawdę można zarobić spore sumy...dlatego ja polecam MLM...co prawda nie wiem jak inne firmy ale betterware jest naprawdę ok...jeśli ktoś chciałby poczytać więcej na ten temat to zapraszam na stronę www.biznesbetterware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to jestem w FM GROUP i jest ok. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej, szuka produktów lub dystrybutora to piszcie "madchen_ak@o2.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame11
Witam serdecznie Ja polecam 2 firmy Oriflame iwww.aroma24h.aromagroup.pl W pierwszej firmie sprzedajesz tak jak w wiekoszsci firm bezpośrednich przez katalog i budowanie swojej grupy, natomiast druga firma to połączenie sprzedaży bezpośredniej z własnym sklepem parterskim!! Prowadzisz własny sklep z własną subdomeną .Firma za ciebie pakuje i wysyła ! więcej informacjo na e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail. com lubwww.aroma24h.aromagroup.pl Dlaczego oriflame? Postęp Ori-Derm:gwarancja wysokiej jakości Najwyższa jakość składników Etyczna odpowiedzialność Naturalne piękno w zgodzie z naturą Zarabiaj pieniądze dzisiaj spełniaj marzenia jutro W Oriflame dbamy środowisko Nasza wyjątkowość Gdzie nauka spotyka piękno W oriflame masz: kredyt 14 dni na spłacenie bez opłat zamówienia składasz przez internet,faks ,telefon 23% marzy plus dodatkowe rabaty nagrody po 1 zł ,programy lojalnościowe zamawiasz kiedy chcesz pomoc sponsora gwarancje satysfakcji klienta(możliwość zwrotu produktu) dla nowych konsultantów program witamy Obecnie jeszcze zaczęłam współpracę z nową firmą polską która zajmuje sie sprzedażą narazie kosmetyków kolorowych ale niebawem rozszerzy swoją działaność o wody toaletowe i kosmetyke białą Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na gg7593763 e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie rzecz biorąc jeżeli ktoś chce to może naprawdę dużo zarobić w firmach opartych na MLMie (większość ludzi bez zapoznania się z zasadami krytykuje MLM myląc z piramidą-niestety). Ja polecam współpracę z LR Health & Beauty Systems bo oprócz niezłych zarobków można dostać od firmy samochód:) i to nie jest żadna ściema!! Więcej informacji na partnerlr (tam też można rozpocząć współpracę)-Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicu knf
MLM jest dobre dla niewykształconych leniwych, nierobów nieudolnych itd. Nikt poważny sie takim chłamem nie zajmuje. Tylko wizjonerzy i nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicu knf- Leniwy człowiek nigdzie nie ma szans na zarobienie pieniędzy a osobiście znam wielu POWAŻNYCH ludzi, którzy dzięki wielopoziomowemu marketingowi i z "pomocą" swojej inteligencji oczywiście osiągnęli wielkie sukcesy. swoją wypowiedzią właśnie udowodniłeś,że nic nie wiesz o MLMie i jestem nawet w stanie zaryzykować stwierdzenie, że kiedyś próbowałeś..ale niestety nie wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srakąłfikał sczającłypał
Tiaaaa, i znów ten sam bełkot :D Koorwa tyle już lat w kółko to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios4000
Najlepsze jest to że guru polskiego MLM,redaktor naczelny jednego magazynu MLM ma na koncie wyrok za pobicie policjanta i pomówienie oraz kilka psraw w toku:D jaki biznes taki jego guru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios4000
Wszyscy z MLM wiedzą o jakiego redaktorka chodzi.Może napiszecie coś w obronie guru MLM?:D Czy nie przeszkadza wam że człowiek skazany organizuje szkolenia MLM?Może to nie jest dla was problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios4000
Zwykle kiedy zadaję to pytanie zapada cisza,teraz też tak jest:)Najwyraźniej tym od MLM jest obojętne kto prowadzi te ich szkolenia na których adepci uczeni są technik bezpośredniego wciskania produktów kosmetycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
a czemu ma to kogokolwiek interesować? Jak współpracują z konkretną firmą, to obchodzi ich ta firma i zasady, a nie jakiś koleś, którego ktoś obwołał guru... to tak jak lekarz miałby się przejmować, że jakiś dyrektor szpitala oszalał i kogoś zabił... jaki to ma związek? każdy w MLM nagle ma ponosić odpowiedzialność na tego nie wiadomo przez kogo uznanego 'guru'? !? a może to jakiś argument przeciw MLM? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios4000
To argument ponieważ jest to redaktor naczelny dużego portalu i organizator szkoleń MLM a także wykładów na uczelniach dotyczących MLM.Poza tym ten gośc uważa sie za "poważnego biznesmena",sam sie tak nazywa.Skoro wam nie przeszkadza uczestniczyć w wykładach i szkoleniach kogoś takiego to wasza sprawa i świadczy to najlepiej o was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
czyli jest odpowiedzialność grupowa i cokolwiek zrobi ten facet to automatycznie wszyscy, którzy działają w MLM nie ważne w jak różnych firmach, to oni biorą za to odpowiedzialność, lub mają się czuć winni...? WTF? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
a to każdy kto działa w MLM bierze udział w jego szkoleniach? :D To facet chyba nie ma na nic wolnego czasu :D jak wszyscy się do niego zlatują... :D on to może by chciał być jakimś guru i może dla jakiejś garstki jest, tylko jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios4000
Ten facet reprezentuje polski MLM przed szerszym gremium.Nic dziwnego że media nie trąbią o tym waszym wspaniałym biznesie w którym wszyscy zarabiają kokosy.Skoro na jego czele stoi taki człowiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
w MLM nie ma naczelnego wodza.. :D skąd Ty się urwałeś? :D z tymi rewelacjami, jak współpracuję z konkretną firmą w MLM to mnie interesuje ta firma i jej zasady, nie konsultuje się z żadnym 'guru' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
on pewnie założył cały ten system, trzeba się udać na audiencje, żeby się zapisać do którejś z tych firm? :D haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×