Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda was wyzwoli

MLM markekting wielopoziomowy opinie doswiadczenia. warto???

Polecane posty

Gość ssdsdsfasf
większość właścicieli i zarządów firm oferujących współpracę MLM w życiu nie słyszało o tym twoim 'guru' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios4000
Człowiek o którym mówię współpracuje ze wszystkimi największymi firmami polskiego MLM.Każdy kto sie orientuje w MLM od razu domyśli sie o kogo chodzi.90% ludzi zajmujących sie MLM w Polsce wchodzi na portal tego pana. Jak będziecie dalej spamować na forach to do mediów zaczne pisać w sprawie tego człowieka.Ciekawa historia,"poważny biznesmen" z wyrokami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
to pisz - kto Ci broni? :) to jest jakiś koleś, który pisze artykuły na temat MLM, prowadzi jakiś portal, ale w życiu nie założył żadnego z MLM w żadnej firmie, nawet nie uczestniczył w tworzeniu zasad, więc jakie znaczenie ma co się z nim dzieje? :D On tego nie wymyślił, nie rozumiesz tego? nie współtworzy zasad, on o tym pisze, wypowiada się , gra eksperta, ale nie ma znaczenia dla samego MLM jego zachowanie, czy przeszłość kryminalna, naprawdę nie rozumiesz głupoty tego, co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
A prawda jest taka, że każdy z was "byznesmenów" MLM ma gołą doopę, obesrane, przepierdziane gacie, wiatr w kieszeni i masę niepospłacanych długów . I dlatego ciągle jakiś nawiedzony oszołom pojawia się na forach i głosi dobrą nowinę żyjąc nadzieją, że znajdzie głupszych od siebie :D I takie są FAKTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakim właściwie guru jest mowa? Czy przypadkiem nie o niejakim M. Maciejewskim? Bo jeśli tak, to z niego guru jak ze mnie cesarz chiński! On ani dnia nie działał w MLM, tylko był na tyle sprytny żeby założyć pisemko (dość nędzne a propos) o tej branży. Na jego wykład ja bym nie poszedł nawet jakby mi za to dopłacali!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w FM Group i nie zamierzam być, bo to po prostu nie jest działka moich zainteresowań (social media i reklama mnie kręcą:D) W każdym bądź razie mój chłopak tam jest. Nie zarabia na tym, ale dzięki niemu mam kosmetyki bardzo tanio i bardzo dobre. Natomiast nasi wspólni przyjaciele, dwóch Panów jeden 24 drugi 27 mają już wypłaty w granicach kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. I do tego mercedesy, do ktorych firma im doplaca okolo 70 czy 80 % (nie chcę sklamać bo dokładnie nie wiem) Kasa mnie kręci, ale się do tego nie nadaję. I to nie prawda, że to jest dla leniwych, bez wyksztalcenia nieuków. Żeby być liderem i poprowadzić swoją grupą, trzeba mieć potężną wiedzę. Żeby prowadzić szkolenia - także. Ale przede wszystkim trzeba wiedzieć jak motywować. Dodam, że jeden z panów studiował automatykę i robotykę a drugi Zarządzanie i Inżynierię produkcji. Jednak prawdziwą wartością, z której ja akurat korzystam są ludzie. Grono ludzi. Kilkadziesiąt osób, które zrobi dla Ciebie dużo i te kilka które zrobią wszystko. Wspolne wyjazdy, imprezy,. grille itd. To jest świetne :) Jak się czegoś nie zna, to latwo oskarżać. Najpierw poznaj, poźniej oceniaj. I to prawda, ludzie ktorym zamarzyły się wielkie pieniądze i im się nie udało w ogole albo od razu potem robią nie najlepszą reklamę. No i nie każdy MLM jest ok podejrzewam, ale się nie wypowiadam, bo właśnie nie znam. Znam tylko FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekret zdrowia
Bajerek naprawdę dobre podejście do temat. Nie każdy musi robić MLM. Nie każdy do tego musi się nadawać. Ale jeśli komuś nie wyjdzie to musi udowodnić, że to nie on jest winien tylko system. Błędem jest to, że wielu pseudo liderów obiecuje złote góry za samo wejście do systemu. A potem jest rozczarowanie. Druga sprawa to jest naiwność , dających się na to nabrać. Nie ma pieniędzy za to że jest się w systemie. Pieniądze są w tedy gdy ciężko pracujemy. Dobry sponsor to osoba, która nauczy nas tego biznesu. Pokaże jak sponsorować następne osoby. Jak je uczyć. To się nazywa duplikacja. Ale takich osób jest nie wielu. I dla tego te największe pieniądze zarabiają nieliczni. zadbaj o zdrowie: http://vnx.pl/ha7cbw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mral mrak mral
"Jednak prawdziwą wartością, z której ja akurat korzystam są ludzie. Grono ludzi. Kilkadziesiąt osób, które zrobi dla Ciebie dużo i te kilka które zrobią wszystko. Wspolne wyjazdy, imprezy,. grille itd. To jest świetne " \Alez oczywiscie - aby Cie wydymac zrobia wszystko bo mlmki to dziwki zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to samo 2012
znowu to samo,MLM-wi spamerzy wciąż wrzucają tu tekst że mają kogoś w rodzinie albo w znajomych kto na MLM zarabia kokosy,czy to celowa strategia ćwiczona na tych waszych szkoleniach?:Dajcie sobie spokój,nie znajdziecie tu naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mral mrak mral
dokładnie :D złodzieje nadal myślą że okradną a naciagacze dalej myślą że naciagną. Czasem im sie uda i tak dalej - piramidka działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenek Smetana
Oto największy polski portal MLM: http://networkmagazyn.pl Najśmieszniejsze jest to że pod każdym artykułem są komentarze w stylu "och jak wiele sie nauczyłem na tym szkoleniu,pozwoliło mi ono rozwinąć skrzydła" itd,non stop to samo.Czy to możliwe żeby ktoś z własnej woli pisał takiej rzeczy?:D Wygląda to na ustawione z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khikhi
działam w MLM i moim zdaniem to strasznie nudna strona, nigdy też nie poszedłbym na żadne z tych szkoleń, od razu widać, że to jakieś podejrzane kółko wzajemnej adoracji, może ten redaktorek sam sobie pisze te komentarze. ;) :) :D Mnie, jak ktoś tutaj napisał interesują zasady współpracy z konkretną firmą, a dokładnie z dwoma i mam gdzieś opinię innych działających w MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o tym redaktorku pisałem wyżej!!! To jest gostek, który ani jednego dnia nie działał w MLM. Stąd te beznadziejne teksty i dziwne szkolenie, z których nikt poza organizatorami niema żadnego pożytku. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruster
To dlaczego redaktor Maciej kreuje sie na guru MLM?Na dole jego strony jest podany mail do niego,można go o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanussi3000
Mam więc prośbę,piszcie do niego za pomocą formularza kontaktowego albo maila podanego w zakładce kontakt na dole strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam więc prośbę,piszcie do niego za pomocą formularza kontaktowego albo maila podanego w zakładce kontakt na dole strony" A mogę zapytać - w jakim celu mam do niego pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opieka medyczna
Firma Opieka medyczna Signum poszukuje osoby do sprzedaży usług w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu. Praca w domu. Wymagania: pełnoletniość, doświadczenie w środowisku internetowym oraz zaangażowanie. Gwarantujemy przeszkolenie i umowę zlecenie. Jest to praca przy komputerze jak MLM jednak w przeciwieństwie do tej niejasnej formy zarobku tutaj dostajesz umowę, wszystko jest legalne i sprzedajesz realne usługi. Jeśli chcesz poznać szczegóły, napisz: mkujawa_s7team@go2.pl 662 847 649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanussi3000
bo pisanie do niego to świetna rozrywka,do tego darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! To masz na myśli! Tak, pisanie z nim jest interesujące. Ale kiedyś miałem zbyt dużo tej zabawy i już mi się znudziła. Facet jest tak niekompetentny, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanussi3000
ale innych zachęcamy do pisania,jak ktoś ma nudne wakacje to przynajmniej sie rozerwie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony5677
ale dziś nudno,napisze ze 2 maile do tego guru MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR_Darek
Witam. Jestem partnerem firmy LR i zapraszam do współpracy wszystkich którzy chcą zakupić produkty albo spróbować sił w tej branży i zostać partnerem. Zapraszam do kontaktu wszystkich z Krakowa i okolic. Darek 502829154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uO, Jezuuuuu
Oj chyba nie najlepiej wybrałeś miejsce na rekrutację. Tu niema z kim o tym rozmawiać. Tym bardziej do takich świetnych, ale jednak dość drogich produktów. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uO, Jezuuuuuu
Czyżby literek i zabrakła że nick pomarańczowy? Sprawdzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uO, Jezuuuuuu
Jednak nie. Nick spalony. Trudno. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem tak sobie posty na tym temacie i pomyślałem - czy ktoś z negusów MLM ma jakikolwiek logiczny argument żeby nie zajmować się tym biznesem? Co można powiedzieć przeciwko temu, że w MLM nie jest potrzebny kapitał, brak konieczności ukończenia studiów i że dostępne są tu praktycznie nieorganiczone dochody? Czy źle jest pracować gdzie i kiedy chcesz? Albo mieć możliwość dobrać sobie współpracowników zgodnie ze swoimi upodobaniami i oczekiwaniami, by pracować komfortowo i skutecznie? Ten biznes może robić prawie każdy i prawie każdy może osiągnąć w nim duży sukces! Nieistotnie jest, czy traktujesz go jako zajęcie dodatkowe czy też poświęcasz mu na całość. Jak dotąd, żadnego sensownego argumentu przeciwko MLM tutaj nie przedstawiono. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×