Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohmydarling

Kto korzysta(ł) z E DARLING?

Polecane posty

Gość bhjbjhb
n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Grzegorz!-a ......
No to ja może dodam tylko tyle że na tym portalu zarejestrował się mój mąż który podaje się za człowieka wolnego od 4 lat szkoda tylko że ja nic o tym nie wiedziałam że jesteśmy po rozwodzie. Nie dajcie się nabierać sprawdzajcie dokładnie z kim się zadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ower
Od tygodnia mam problem żeby usunąć profil. Wypowiedziałam członkostwo, ale profilu nadal usunąć nie mogę. Oni milczą i nie odpowiadają na maile. Masakra. Wierzę, że niektórzy znaleźli tam swoje szczęście :) ale generalnie to portal nie warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike...
no to jaki jest warty uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania83116
WIELKIE G!!!! UWAŻAJCIE NACIĄGACZE, WIELKIE PRZEDŁUŻENIA UMOWY NIEPOINFORMOWUJĄC WAS...NAJWIĘKSZE G...NA JAKIM BYŁAM... OSTRZEGAM NIE ZAPISUJCIE SIĘ TAM!!!!LEPSZA JEST JUŻ SYMPATIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły na eDarling
Ktoś założył na tym portalu konto używając mojego adresu email. Dostaję całą masę emaili z tego portalu, z czego pewnie większość jest generowanych automatycznie przez system eDarling, aby zachęcić "mnie" do wykupienia abonamentu płatnego na tym portalu. Niby są od konkretnych osób, że mnie proszą, abym zdjęcie dodał itp., ale mi to wygląda na emaile generowane automatycznie w celu zachęcenia mnie do wykupienia abonamentu premium. Już od ponad tygodnia żądam usunięcia mojego profilu z tego portalu i pierwszą odpowiedź na moje żądanie dostałem po tygodniu czasu, przy czym żądają ode mnie po moich dwóch emailach kolejnego potwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły na eDarling
Ktoś założył na tym portalu konto używając mojego adresu email. Dostaję całą masę emaili z tego portalu, z czego pewnie większość jest generowanych automatycznie przez system eDarling, aby zachęcić "mnie" do wykupienia abonamentu płatnego na tym portalu. Niby są od konkretnych osób, że mnie proszą, abym zdjęcie dodał itp., ale mi to wygląda na emaile generowane automatycznie w celu zachęcenia mnie do wykupienia abonamentu premium. Już od ponad tygodnia żądam usunięcia mojego profilu z tego portalu i pierwszą odpowiedź na moje żądanie dostałem po tygodniu czasu, przy czym żądają ode mnie po moich dwóch emailach kolejnego potwierdzenia, że NAPRAWDĘ chcę usunąć konto. Jestem oburzony. Nigdy nie skorzystam z tego portalu. Nie zdziwiłbym się wcale, gdyby się okazało, że to tak naprawdę właściciele tego portalu mi założyli konto na ich portalu, aby mnie spróbować "wciągnąć" w aktywność na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszx
ja jestem zalogowany, piszę z laskami, wysyłam uśmiechy i nic nie płacę. Nie kumam tych Waszych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKa721
UWAGA OSTRZEGAM, eD to niezłe naciąganie - już raz odmawiałem przedłużania Konta Premium a teraz znów chcieli mi pobrać kase, a gdy sie okazało, że nie mają z czego pobrać to otrzymałem jakies ostrzezenie i monit mailowy za który mam zapłacić 8 zł. Gdy nie odczytałem maila, bo akurat rzadko go używam, to po tygodniu znów sobie naliczyli za monit mailowy, czyli już dodatkowe 16 zł. Ciekawe czy za tydzień doliczą sobie kolejne 8 zł. Za MONIT MAILOWY - to ciekawe skad sie biorą koszty w wysokości 8 zł na tydzień. A to tylko dlatego że nie chciałem dalej mieć konta Premium. Oszustwo i zwykłe okradanie ludzi z kasy, a co do portalu to też przekręt - nie dość że propozycje słabe to jeszcze połowa chyba wymyślona lub wiecznie offline. ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissssiiii
Uwaga !!!!!!! na portal eDarling. W zakamuflowany sposób wyłudzają pieniądze. Jak raz wejdziesz i zapłacisz, ciągle będą ściągać z konta pieniądze. Jak nie zapłacisz za usługę z góry dostaniesz wezwania z firmy windykacyjnej. Przestrzegam przed tym portalem !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik100
Oszustwo, oszustwo, oszustwo. Płacisz razy 2, jak zapomnisz o umowie i właściwym formalnym jej wypowiedzeniu. U nas na tego typu portalach wygląda to tak: płacisz - korzystasz. U nich z góry pobierają za kolejne miesiące, a jak nie zapłacisz, straszą cię windykatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm72
Nie polecam tego g@#$na. Jak zalozysz konto i zapomnisz o nim to te gn@#je wysylaja pismo do firmy windykacyjnej o zapłate za nastepny okres. Czyli płacisz 2 razy. Dla mnie to oszustwo. A sam portal jak każdy inny randkowy wielkie g@#no. Jak chcesz poznać kogoś fajnego to lepiej przez grono wspólnych znajomych niż internet. Wiadomo, że lepiej najpierw sie spotkać i pogadać ... Ktoś tutaj wcześniej zachwalał edarling - to się nazywa marketing internetowy, czyli pozytywny wpis za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e darling to totalna porażka. W moje oczekiwania- dodam ,ze nie są wygórowane nie wpisała się większość Panów. Ci , z którymi się spotkałam szukała tylko zabawy i sexu....portal słaby jak większość - tyle, że dużo droższy i jeśli nie wypowiecie umowy w odpowiednim terminie ściągną z Was pieniądze przy pomocy komornika :))owocnych poszukiwań.:))..dodam ,ze było to moje trzecie podejście na tym portalu..trzecie i ostatnie..za każdym razem jest tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzystałam z eD i zgadzam się, że w umowie jest zapis o 14dniach, których musimy pilnować...ale powinien ze strony eD przyjść mail przypominającym o tym. Tyle w tym temacie. Co do mężczyzn na tym portalu - głównie niestety oszuści z gronem randkowiczek, żon i dziewczyn, koleżanek i znajomych, które nic o sobie na wzajem nie wiedzą - smutne, bo tak każda z nas chce być kochana. Znam też pozytywne historie, ale niestety to promil w oceanie kłamstwa i hipokryzji... życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda pieniędzy, same snoby co nic nie potrafią napisać, a nawet boja się spotkać. KOSZMAR beznadziejny NIE dajcie się naciągnąć, strata pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę paniusie że dla was górna półka to nowe BMW , willa i bańka na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalu same nawiedzone kobietki. Znerwicowane,zdradzane,bite itp. Wszystkie potrzebujące pilnej porady psychiatry. Wszystkie jesteście święte. Spotkałem się z ośmioma a już na pierwszym spotkaniu siedem zostało do śniadania. I nie byłem namolny same prowokowały. Za was pewnie nikt się nie zabrał i teraz piszecie bzdury jakie tam są gbury. Tak paniusie nie bez powodu Ewa zerwała te jabłuszko. Dobrze że to było tylko jabłko a nie wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hee he he - jest co czytac jeszcze jeden psychol ! ale przynajmniej spusciles z kija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak spuściłem - tobie na pyszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz miała mniej zmarszczek niż te smoki z darlinga. Heeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasylek
Całkowicie popieram gościa. Najlepsze agentki to te z wyższym wykształceniem. Co bardzo są wdzięczne za mądrość,wykształcenie,wygląd i inne pierdoły. Dopiero nad ranem wpadają w popłoch i lecą do domu bo dzieci trzeba wyprawić do szkoły. A jeśli chodzi o zmarszczki to dlaczego większość nawet w zimie ma fotki w okularach lub dwadzieścia metrów od obiektywu. Już nie wspomnę o retuszu zdjęć. Na fotce miss a na żywo nogi się uginają i trzeba wychodzić do toalety by zniknąć jak dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech was wszystkich krew zaleje. Myślałam że tylko w rządzie jest burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że piszecie w taki grubiański sposób. Widać, że te kobiety, które zostały na śniadanie potrzebowały miłości. W końcu po to legują się na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że piszecie w taki grubiański sposób. Widać, że te kobiety, które zostały na śniadanie potrzebowały miłości. W końcu po to logują się na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantiv
Darmowy sex - tylko eDarling. Dobry kit i panienki do wyboru do koloru. Wybierajcie te z wyższym wykształceniem. Im wyższe wykształcenie tym pewniejsze wal.nko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx
To prawda. Wykształcone damy udają święte a walą się jak surykatki. Zachowują się jak dz..ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcone kobiety poznając takich frajerów jak wy, wiedzą doskonale, że jedyne do czego mogą was wykorzystać to seks. Jak nie chcą więcej to znaczy, że nawet w tym jesteście kiepscy, jak chcą się jeszcze spotkać to macie jeden powód do zadowolenia albo po prostu z braku laku wykorzystała was jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko suki chodzą na spotkania w jednym celu. I wychowane damy tak drą ryja przy waleniu że trzeba im zakrywać gębę żeby sąsiedzi nie pomyśleli że się kogoś morduje. Bóg jak stwarzał kobietę to dał jej o jedną rzecz za dużo - głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×