Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohmydarling

Kto korzysta(ł) z E DARLING?

Polecane posty

Gość gość
Gdyby nie kobiety to mężczyźni dalej siedzieliby na drzewach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie chodzi na spotkania w jednym celu ale jak egzemplarz jest beznadziejny to tylko tyle może z tego mieć, że poudaje jak to jej dobrze i podrze ryja żeby frajer zakończył piłowanie a jej się czasem zdarzy mieć orgazm. Koszmar poznania frajera i podarcia się skończony, można pójść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 27 cm. nie mowy o udawaniu. Sama byś chciała ale zaraz wymyślisz jakiś głupi tekst. Nogi już Ci latają jak wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHAHA Z tobą tylko na seks, masz rację. Mój wibrator nie lata, masz jakiś odjechany model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się podjarałaś że nawet masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz. Bo odpowiedź jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie jest bez sensu. Napisałam ci, że z tobą to tylko seks, czyli nie oczekuję że cokolwiek zrozumiesz. Skończmy z tą rozmową bo ona ma dotyczyć czegoś zupełnie innego. Wszystkim polecam rozważne szukanie swojej drugiej połówki czy to przez internet czy w klubie czy w bibliotece :) Faceci bardzo chętnie wykorzystają samotne kobiety żeby potem je opluwać np. na takich forach. Szanujcie się kobiety i nie liczcie na dobry seks z kimś kto nie umie sklecić dwóch zdań, do wszystkiego potrzebne jest myślenie, do seksu również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie . Wszystko jedno gdzie. Ważne aby głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem większość kasy puszczają w reklamę w telewizji i zapominają, że część budżetu należałoby przeznaczyć na ulepszanie portalu. Poza wydaje mi się, że przez to, że stali się tak popularni dzięki reklamom, przez to stracili na jakości. Teraz każdy, kto chce znaleźć sobie chłopaka, dziewczynę, kolegę, koleżankę, partnera, partnerkę, pójdzie na taki portal, o którym słyszeli. I przez to, mimo, że jest to portal matrymonialny, nie ma tam tak naprawdę tylko osób, które szukają trwałego związku, ale są ludzie, którzy szukają różnych rzeczy: jedni przelotnej znajomości, inni seksu, jeszcze inni znajomych, a tylko część poważnego związku. Przez to moim zdaniem trochę zmienili profil, z portalu matrymonialnego przekształcają się w portal dla każdego. Mam porównanie z mydwoje, innym portalem matrymonialnym, który celuje w konkretną grupę osób: ludzie szukających miłości na poważnie. Może i mają mniej użytkowników, ale przynajmniej jakość tego portalu mnie bardziej przekonuje. Poszli w profesjonalny test doboru partnerskiego, do tego użytkownicy są głównie tacy, którzy rzeczywiście szukają stałego partnera/partnerki i moim zdaniem jest to o wiele lepsze niż "iść we wszystkich". O automatycznym przedłużaniu członkostwa już nie będę wspominać, bo już wiele osób o tym pisało, powiem tylko tyle, że jak dla mnie to jest jawne oszustwo i ktoś w końcu powinien się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz123
Piszecie Panny jacy to oszuści na edarling a same nie jesteście lepsze. Nie szukam tam stałego związku ale bardzo miło mi tam jest, wystarczy, że jesteś wygadany inteligetny i gadasz to co kobiety chcą usłyszeć a do tego masz ciekawe auto i ładne mieszkanie i co 2 tyg masz seks z inna kobieta, wcale się nie trudząc. Co gorsza, stroną inicjującą seks w 90% są kobiety. P.S. Panowie patrzcie uważnie na fotki, niektóre panny robią fotki gdzie miały 15 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc56565757
Ludzie, piszcie co chcecie ale ja w tą niedzielę przez pomyłkę kupiłem tzw.: KONTO PREMIUM PLUS. Przez pomyłkę bo byłem lekko pijany i myślałem, że kupuje Premium tylko na miesiąc. Wykonałem operacje i ze strachem spostrzegłem brak na koncie kwoty 238 zł Gdy się zorientowałem to wpadłem dosłownie w panikę. Rano natychmiast zadzwoniłem na numer infolinii E Darling i wypowiedziałem umowę, ze skutkiem natychmiastowym. Pani mówiła po Polsku i nie robiła żadnych problemów, była bardzo miła. Poprosiła jedynie o ten kod zabezpieczający, który jej podałem. Po chwili moje konto nie było już Kontem Premium tylko zwykłym. A na maila wysłali mi informacje o odstąpieniu umowy i że pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3 do 5 dni roboczych podany był nawet numer referencyjny sprawy. Dzisiaj jest środa a ja od rana mam przelew zwrotny na taką samą kwotę jaką wpłaciłem, nie odciągnięto i mi ani grosza i rozliczono się ze mną uczciwie. To zrobiło na mnie wrażenie i przekonało, że ten portal jest uczciwy, Pozdrawiam nieudaczników, nie potrafiących wydostać się z kłopotliwej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiii
Problemy z rezygnacją. Automatycznie ściągane środki z konta. Chcesz, nie chcesz - płacisz. Problemy z dodzwonieniem się na info. Straszą sądem i komornikiem jak nie płacisz. Niiieeeeeee polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto ,powtarzające sie profile i wiekszość nieaktywne ...ktoś jest ciekawy i się loguje a potem znika pobierają pieniądze bez zgody użytkownika , tzw zdecyduj sam jak w danym dniu nie zobaczysz nowe sie nie pojawiają ..po prostu nie mają nowych użytkowników ...a i firma zarejestrowana w Berlinie ...porażka nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli że z tymi portalami to ściema? wszystko jest tam tylko dla żartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam, fakt trochę drogo, ale warto. wiem, że jest masa osób, którym się nie poszczęściło, ale ze mną jest odwrotnie. spotkałam się w realu tylko z jednym facetem, i jesteśmy razem ponad 2 lata, w przyszłym roku bierzemy ślub:) rejestracja na edarling, była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. dla prawdziwej miłości wydanie trochę gotówki nie powinno stanowić problemu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edarling - jak dla mnie najgorszy z istniejących portali. Wyłudzają pieniądze od użytkowników, pobierając bez ich wiedzy pieniądze z konta. Słaba usługa, nie wiele możliwości. Zdecydowanie nie polecam. Planuję moją przygodę z portalem przekazać do rzecznika praw konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe, że ten złodziejski portal reklamuje się w mediach (telewizja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalde
Ten portale-darling to portal widmo, wydaje mi się, że automat lub tylko administrator odpowiada na e-maile, z moich znajomych którzy opłacili tam abonament jeszcze nikt nikogo nie poznał, często gdy pisze się i proponuje spotkanie w realu komunikacja zamiera, moim zdaniem to wielkie oszustwo i niezły sposób na zarabianie pieniędzy od ludzi poszukujących miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miał pewność że znajdę miłość na portalu randkowym to mógłbym zapłacić i 10000zł, ale kobiety które siedzą na portalach to w 50% odpady i w 49% lewe konta, tylko może 1% normalny jest ale te normalne mają tam konta po 2-3dni zakładają, poznają kogoś, idą na randkę, kasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośJulia 75ć
miałam konto na tym portalu i muszę napisać ,że zadowolona jestem z portalu e.Darling ,test jest długi ale warto poświęcić ten czas .Nie poznałam faceta swojego życia ale poznałam przyjaciela ,z którym piszę już trzy lata i jesteśmy umówieni na kawę jak przyleci do Polski ,pracuje w NY .Warto zachować ostrożność i dystans i pobyć tam dłuższy czas by poznać kogoś wyjątkowego .Gdybym kiedyś chciała poznać kogoś na resztę życia to wrócę na ten portal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, szkoda czasu sa inne portale które są jak ten ...a jak widzę to te same osoby które są na innych portalach myślą że tu jest lepiej jednak drożej, a nie lepiej...szkoda czasu i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja też chcę założyć profil na edarling, lecz troszkę się waham, bo nigdy nie zawieralam znajomosci internetowych. Czy może mi ktoś powiedzieć jacy tam są ludzie? i czy jest to bezpieczne ? Czytałam też wiele tematów i informacji o tym portalu, przykładowo tutaj http://artezo.pl/edarling ale nie wiem co o tym myślec. Może wy mi powiecie ? Warto się tam zapisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda B
Korzystałam i baardzo odradzam. Po pierwsze fatalnie działa i nie wierze, że ich celem jest pomóc komukolwiek w czymkolwiek. Oni chcą kraść. Po pierwsze ich regulamin jest niezgodny z jakimkolwiek prawem. Za pomocą systemu Pay Pal edarling ukradł mi pieniądze z karty za nastepne roku i powoluja sie na tą niezgodną z prawem umowę. Nikt absolutnie nikt mnie zapytal o zgode by te pieniadze przelać, do tego edarling załozył sobie na moim koncie płatność cykliczną bez mojej wiedzy(!). Nikt nie chce mi udzielić odpowiedzi jak to się mogło stać bez pytania mnie wprost o zgode. System Pay Pal w tym procederze uczestniczy również. Postanowiłam tego nie odpuścić, bo to największe złodziejstwo jakie spotkało mnie w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wiele powiedzieć na ten temat oszuści na portalach, kim oni są i o kim mowa. Nie będę ich nazywać ani klasyfikować. Na portalach w realności tacy są Ci którzy manipulują i bawią się kogoś uczuciami i emocjami, nawet sprawia im to przyjemność i maja z tego mnóstwo doznań i adrenaliny. Spotykają się z wieloma jednocześnie, kobietami mówią o miłości, nawet deklarują przyszłość. Pewnie w przypadku kobiet o podobnym schemacie działania jest też mnóstwo tak jak i mężczyzn. Ja i moja przyjaciółka w poszukiwaniu drugiej szansy na związek zarejestrowałyśmy się na się dwóch portalach sympatia i edarling. Dlaczego akurat tam. Bo praca,bo mało czasu, bo gdzie można am spotkać kogoś mając 40 lat. Historia jest prosta w obu przypadkach i bolesna.Zabawa obu panów okazała się tylko udawaną grą, obaj spotykali się z innymi kobietami, natomiast słowo kocham nie stanowiło dla nich żadnej wartości. Nie czujemy się jak ofiary ale raczej oszukane, dlaczego? zabawa czyimiś uczuciami to podłe, takie słowo przychodzi mi do głowy. Myślę teraz o tym już z dystansu. Nie imponuje mi ani mojej przyjaciółce dobry samochód ani ładne mieszkanie bo wszystko to mamy, traktujemy to użytkowo, samochód do poruszania się, mieszkanie do życia. Poszukiwanie prawdziwej miłości z dodatkiem przyjaźni i namiętności, to prawie nieosiągalny ideał. Ktoś to przeżył swoim życiu prawdziwą miłość, wie o czym teraz piszę. Szkoda że na tych portalach są Ci którzy dobrze zabawiają kosztem tych którzy poszukują kontaktu, przyjaźni, a nawet uczucia. Ja i moja przyjaciółka otrząsnęłyśmy się z tych wydarzeń, choć nie było łatwo. Nadal wierzymy choć komuś wyda się to zabawne i śmieszne w prawdziwą miłość. Ale tą refleksje pozostawiam każdemu kto to przeczyta, czy umiemy kochać naprawdę i czym jest dla mnie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portale randkowe zarabiają na użytkownikach, wypowiedzi przychylne jak kilka postów wyżej są opisane przez pracowników albo wynajęte agencje reklamowe. Dziwne ze ktoś sie na to nabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś 41
no ,tak nabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kas
edarling w reklamie pokazuje ze konto za darmo ale po jakis czasie strasza komornikiem za nie zaplacenie abonamentu. edarling to jedno wielkie oszustwo. Napwet pare lat po wykasowaniu konta nadal strasza komornikiem. Lepiej nie korzystac z ich uslug!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaD92
E-darling zmienił moje życie! :D założyłam konto pod koniec czerwca 2010 roku na pół roku, nie potrzebnie, ponieważ pierwszy, który do mnie napisał jest moim narzeczonym, a w lipcu tego roku będzie już moim mężem :D może i miałam wyjątkowe szczęście, ale ten portal będę polecać do końca świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooo
Portal sprawnie działa na swoją korzyść:) z tym dopasowaniem i testem psychologicznym to lipa. "Właścicielom" portalu zależy na tym, żebyś tam na eD trochę pobył, więc podsyłają Ci profile, osoby, które do ciebie nie pasują. Zmienili ostatnio ( od grudnia 2014 zasadę ) jak jesteś na eD to widzisz, kto jest dostępny , pali się zielony punkcik - nawet nie myśl, że to jest osoba, która w tym momencie korzysta z portalu; zielony punkt to informacja , że ktoś tam był , sprawdził wiadomości "dzisiaj" i tyle) Ludzie na eD , szukają konkretnych zawodów, np. lekarki rzucają się na lekarzy jak lwice (wiem, bo czytałam wiadomości do mojego przyjaciela ( on lekarz z dystansem i poczuciem humoru) bezczelnie odradzają mu relacji z kimkolwiek innym, - a ten je jeszcze podpuszcza, że się waha..... więc dostawał wiadomości na poziomie : pisze gimnazjalistka do idola - żenada ). Z punktu widzenia - zalogowania się tam kobiety - pełno tam wystraszonych przedsiębiorców, właścicieli , prawników ograniczających się do wiadomości westchnienia "witaj ", strzelają sobie uśmiechy, no na pewno mężczyźni nie szukają tam inteligentnych, atrakcyjnych, zadbanych kobiet - poza tym , że się przyglądają i podniecają zdjęciami zamieszczonymi w profilu . Finalistów i dyrektorów , którzy są tam raczej dla zabawy, a jeśli już kogoś szukają to najlepiej Claudię Schiffer, ale 10 lat młodszą . Jeśli ktoś ma dystans, poczucie humoru, to polecam, można się zdziwić i pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żal do portalu.Połknął moje 100zł nie dajac możliwości skorzystania z tego za co zapłaciłam.I cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam tam konto. Chyba z godzine wypełniałam profil po czym jak już je założyłam to nic na nim nie mogłam zrobić bo trzeba zrobić przelew a ja nie mam konta. Wkurzyłam się i skasowałam te konto. Zmarnowany mój czas. Na Sympati też się wkurzyłam bo można wysyłać tylko 1 wiadomość na dzień. Teraz siedze na Badoo,tam nie ma tyle ograniczeń, nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×