Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohmydarling

Kto korzysta(ł) z E DARLING?

Polecane posty

Gość gość
Rany, na badoo,masakra,sami desperaci albo żonkosie szukający odskoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś42
Idea portali randkowych nie jest zła. Dlaczego mamy takie czasy a nie inne, nie zmienimy tego, ważne jest to żeby w tym chaosie pamiętać że życie bez uczuć jest tylko życiem a życie z uczuciami ma sens:) Byłam na tym portalu pisałam o tym wcześniej. Byłam na tym portalu pisałam tym wcześniej. Jest tam dużo osób które pod pozorem szukania partnera na życie, szukają czegoś innego a mianowicie nie tylko seksu ale też przygody, odreagowują zdrady. Miałam kontakt z mężczyzną który mimo swojego stanowiska jest mocno zaburzony i psychopatyczny. Jeden wniosek przychodzi do głowy trzeba być uważny na manipulacje, wszystko można napisać o sobie, a jaka jest prawda? Można to tylko zweryfikować w realu.Poszukiwanie partnera do związku na portalu randkowym nie jest trudne, brakuję tam uczciwości ale to podobno nie modne bycie uczciwym w obecnych czasach. Tak czy inaczej poszukiwanie miłości nie jest łatwe ale też nie jest nie możliwe. Trzeba w to wierzyć że miłość istnieje.Tego sobie i wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarejestrowałam się po obejrzeniu reklamy usmiech.gif formularz jest długi i wyczerpujący usmiech.gif później wyskakują ci potencjalni partnerzy do tej pory jest za darmo żeby nawiązać z kimś kontakt trzeba zapłacić spoory abonament A jak stwierdzisz, że to nie twoja bajka i zapomnisz hasła jak ja to bedą ci zaśmiecać pocztę spamami typu: Cześć jestem tobą zainteresowany. To właśnie Ciebie szukam... Dodoam tylko, że jak jeszcze znałam hasło to po takim spamie w skrzynce nie było żadnego zainteresowanego mną tylko znowu lista potencjalnych partnerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem pretensji użytkowników portalu jeśli chodzi o pobieranie opłat i rzekome wyłudzanie pieniędzy .Byłam zarejestrowana na Darlingu dwukrotnie i za każdym razem bez problemu przyjmowano moją rezygnację i kasowano profil, przy zachowaniu terminu wypowiedzenia zgodnego z regulaminem. Natomiast jeśli chodzi o oferowanych partnerów, to rzeczywiście nie wygląda to dobrze. Ale to świadczy jedynie o braku wolnych Panów, którzy spełnialiby wymogi na pewno wybrednych w wirtualu Pań. Ofert niewiele, głównie martwe dusze. Dużo żonkosi, którzy szukają kolejnej partnerki na zapas, jeszcze będąc w związkach,wielu poligamistów, którzy ciągną kilka znajomości równolegle. Życie równoległe to chyba wymarzona dla facetów forma. Tyle wrażeń, co chwila z inną i przez to taki Alwaro się nie nudzi. A że robi krzywdę naiwnej kobiecie, która myśli, że chwyciła Pana Boga za nogi, to chyba same sobie na o zasłużyłyśmy. Drogie Panie! Mało tych supermenów chodzi po świecie, to dlaczego inaczej miałoby być na Darlingu? Dlatego,że marzymy o wielkiej miłości? Takie miłości zdarzają się naprawdę rzadko, więc dlaczego TU miałoby być inaczej? Nie wierzmy w gusła. To taki miłosny totolotek, niby ktoś wygrywa, ale z reguły to nie my. Dwa lata temu poznałam "miłość swojego życia" na darlingu. Pisał, że jest rozwiedziony. Oczywiście miał żonę i ma ją dalej. Nie mieszka z nią, ale ma.....Po półtorej roku burzliwego, jakże romantycznego i pełnego uniesień związku przyszła do mnie do pracy jego druga wybranka, też z Darlinga. Z nią rozpoczął znajomość wcześniej. Ukrywał to po mistrzowsku! Oszukiwał nas obie. Taka to historyjka o wielkiej miłości z Darlinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś43
Trudno się zgodzić z stwierdzeniem ,że ktoś zasłużył na to żeby być oszukiwanym w uczuciach lub na to że jest naiwny że się zakochał w jakimś cymbale z Darlinga. Temat nie jest mi obcy.Przeżyłam 2 miesiące z oszustem z tego portalu, na szczęście dwa, bo szybko objawił się w swojej psychopatologii. To prawda dużo tam wylęknionych i niedowartościowanych dyrektorów, którzy dla zabawy i przygody korzystają z tego portalu. Kłamią o miłości a to słowo zastępcze po to żeby usidlić czasowo kobietę. Za dużo czytali pewnie o manipulacji i wpływie na innych ludzi, temat bardzo modny ostatnio i stosowany szeroko przez ludzi. Ale wróćmy do naszej miłości. W życiu kochamy wiele razy, za każdym razem nasze uczucia mają różną barwę. W zależności od wieku i naszych doświadczeń. Nie mogę się jednak zgodzić z tym że gubią nas marzenia o wielkiej miłości. Bo co to jest wielka miłość , to czy istnieje mała miłość lub średnia miłość. Najedliśmy się tych pustych i sztucznych teorii o tym że trzeba być przedsiębiorczym, kreatywnym, ale czy uczuciowym? To przecież nie popularne, nie ma na to czasu. Ja jestem trochę z innej bajki wierzę w miłość i przyjaźń. Może nie wielką ale zwykłą i fajną. Myślę że można być szczęśliwym i na to szczęście składa się wiele rzeczy, mnie brakuję jednego kawałka do całości, który chce uzupełnić. Może jest tak ,że czasem wystarczy bardzo chcieć żeby się zdarzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feitwinkisa1983pdgfq
do d**y to jest juz lepsza sympatia bo najwiecej ludzi , ale kazdy portal randkowy to lipa Jasne http://k2s.net/mgty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kas
Po zalozeniu konta nie zostalam poinformowana ze trzeba za cos placic. Po powenym czasie skasowalam konto bo nie widzialam sensu, naslali na mnie komornika. Jest to troche dziwne bo od pewnego czasu mieszkam za granica a na stronie edarling mialam polskie dane, a komornik znalazl mnie w kraju w ktorym mieszkam. Po dlugiej walce i probie wytlumaczenia ze konto mam juz od dosc dawna skasowany nie dzialal na nich az wrescie postraszylam ich sadem i adwokatem. Od miesiaca dali mi spokoj mam nadzieje ze nie beda juz wiecej mnie nekac. Ogolnie nie polecam tego portalu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam konto na eDarling 3 lata temu, opłaciłam 3 miesięczny abonament. To było moje pierwsze konto na takich portalach. Nawet wolałam, że się płaci, bo w ten sposób dokonywana się pewna selekcja. Pierwsza znajomość zupełnie nietrafiona. Natomiast już pod koniec mojego abonamentu odezwał się człowiek, który zauroczyl mnie od pierwszej wiadomości, potem kilka rozmów na gg i po tygodniu spotkanie :) Po roku zaręczylismy się, a po dwóch pobralismy :) Polecam spróbować założyć konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz lub nie, ale dzięki temu portalowi znalazłam męża i jestem bardzo szczęśliwa :) Pisze, bo sama szukałam wcześniej opini i moze teraz komus pomoge. Nikt mi za to nie placi ;) Niestety trzeba mieć trochę farta, ale tak samo jest w realu. Podobnie jak w realu, trzeba być rozsądnym i ostrożnym, bo na pewno na dziwakow tez można trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1224
Polecam bardzo ten portal w sumie już po miesiącu czasu poznałam pewnego przystojnego, inteligentnego mężczyznę z którym się spotykam po dziś gdyby nie ten portal nigdy byśmy się nie spotkali:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 200
Może dużo wiesz o agencjach reklamowych, o wpływie na innych ludzi oraz o manipulacji. Myślę że to pochopne wnioski i nieprawdziwe, negacja i atak to częsta reakcja ludzi. Tak jest często na portalach są oszuści matrymonialni doświadczyłam to ja i moja przyjaciółka. Na EDarling są oszuści z aspiracjami a na sympatii bez taka to różnica:). Brak rozumienia tematu świadczy o wielu brakach ale to inny temat,nie na to sesję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1224
Gosc23 możesz ujawnić coś więcej na temat tego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 23
Ujawnianie danych osobowych jest dość śliską sprawą, mogę powiedzieć ,że podaję wiek 39 lat,w rezultacie jest starszy o dziesięć lat i jest z Krakowa a raczej tam mieszka. Bawi się kobietami i ich uczuciami przedstawia się jako ofiara zdrad kobiecych. Co mogę powiedzieć trzeba być ostrożnym, nie podejrzliwym bo można oszaleć ale ostrożnym i mądrym, tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 200
Chyba mylimy Szanowny Panie zaufanie z innymi pojęciami, stosownymi przez reklamę i marketing , ale moja obecność już dobiega końca na tym forum. Czułam potrzebę powiedzenia i otwarcia pewnych problemów, które mają miejsce na portalach randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1224
Wiadomo jak na każdym portalu zdarzają się oszuści ale nie można wszystkich wkładać do tego samego worka:-) tak jak mówiłam ja poznałam tam trochę ciekawych osób ale wiadomo nie z każdym wychodzi cis więcej ale mam nadzieje ze tym razem się uda bo oboje dążymy do stabilizacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam na eDarling i odezwał się do mnie (konkretnie, nie licząc wysyłanych list pytań itp.) tylko jeden starszy wiekiem mężczyzna, który owszem, chciał się umówić, ale jak wróci we wrześniu z wakacji (był czerwiec) i nie ukrywał, że równolegle umawia się z innymi kobietami, robiąc ranking (sic!) Trzeba mieć tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1224
No to faktycznie trzeba mieć tapet z jego strony to chore ja jak z kimś pisałam odrazu ustalając zasady spotykamy się jeżeli nic nie wyjdzie bez obrażania i urazy każde idzie w swoją stronę a jeżeli oboje zdecydujemy się spotykać dalej to to wyklucza spotykanie z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! Z przykrością muszę stwierdzam,że wszelkie negatywne opinie o tym portalu znajdujące sie na internecie sa prawdziwe!!! Po zapłaceniu 150 zł abonamentu / 1 miesiąć Nie dopuszczalne jest żeby był zupełnie brak kontaktu z obsługą klienta. Od 3 dni wysyłam maile z pytaniami i nie dostaje zadnej odpowiedzi - przepraszam dostąłm 1 odpowiedz ktora mnie nie satysfakcjonowała i niestety nie mogłam dodac jej opinie bo blokuje sie ich serwis. Uwazam ze za 150 zł miesięcznie mogę wymagać odpowiedzi na maile!!!! . Propozycje które dostaje od portalu "zlituj sie Boże " na dodatek dostaje 2 propozycje dziennie!!!! hahahaah Oszustwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33
Może mam fart, ale spotkałam bardzo ciekawego mężczyznę, po przejściach, dojrzałego na stronie www.diskret.pl. Założyłam tu konto dla hecy trochę, a okazało się to strzałem w dziesiątkę. To chyba jakaś strzała amora, bo on założył konto kilka dni przede mną dosłownie...i tak się poznaliśmy, spotkaliśmy i jest pięknie. Oby to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najbardziej złodziejski portal i najbardziej chamskie i perfidne postępowanie z klientami, z jakim się spotkałam. Mam nadzieję, że pozew zbiorowy dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że Ci perfidni złodzieje przestaną działać i oddadzą ludziom ich pieniądze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam e Darling to za mało powiedziane!!!!! JA OSTRZEGAM PRZED eDarling!!!! Na forach większość tzw. pozytywnych opinii, to wpisy pracowników tej "firmy". Kto to widział, żeby tak oszukiwać ludzi, zmuszać ich do korzystania z tych pseudousług w imię perfidnie i na niekorzyść klientów sformułowanego "regulaminu eDarling". To skandal, że ci złodzieje, którzy bez zgody ludzi ściągają z ich kont pieniądze, jeszcze wciąż funkcjonowali na rynku!!!! Wierzę, że to ten proceder znajdzie swój finał w sądzie. Oni myślą, że są najlepszymi cwaniakami, którzy zatrudnili najlepszych prawników. Halo!!! Dyżurni czytacze i pisacze z eDarlingu - każde plugastwo, oszustwo, nieuczciwość, żerowanie na zaufaniu ludzi - się skończy!!! Niestety boleśnie dla Was!!! Ale sami wybraliście taką opcję postępowania. Mówicie, że życie jest brutalne.... Sami się o tym przekonacie... Żal mi Was... Kto pod kim dołki kopie - ten sam w nie wpada. Takie życie, cwaniaczki, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks kontakty 18 zł.tydzień. Panie z różnych stron Polski a nie które to mają te same zdjęcia. ŚAM ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być samo życie. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpłaciłam tam 100 zł z groszami i nie dostałam nic. Dzisiaj żle mi się robi jak widzę reklamę ''singli z aspiracjami''. Mogliby odesłać pieniądze-a tak mają zasłużoną antyreklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są płatne i lepsze portale randkowe np. mydwoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tam konto, ale nie jestem zadowolona ani z ofert ani z aktywności Panów. Po prostu zero ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu a w zasadzie pod Poznaniem grasuje regularny oszust matrymonialny. Imię... K, 40 l, wdowiec. Bardzo nieelegancko traktuje kobiety. Omijajcie jeśli nie chcecie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mamrok - szukasz w dalszym ciągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ściema totalna. Chcą tylko pieniądze, a zdjęcia to fotomontaż. Dziwię się, że telewizja pozwala sobie reklamować takie oszustwo. Ale co nie robi się dla pieniędzy. Miejmy nadzieję,że nowy rząd pod kierunkiem B.Szydło zrobi z tym porządek. Ustawa medialna już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×