Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesmialy_pawelek@1970

W centrum handlowym dziś 2 razy bardzo podnieciłem się !

Polecane posty

Gość niesmialy_pawelek@1970

Do centrum handlowego chodzę po to, aby obserwować panie pod kątem tego czy mają ładne pupy Dziś też byłem. Dwie panie zwróciły moją uwagę. Pierwsza akurat się po coś schylała i z tego powodu wypięła pupe w moją stronę. Miała na sobie spodnie jeansowe. Pupa jej była ładnie ukształtowana. Podnieciłem się. Ona wypięła się prawdopodobnie po to aby w myślach do mnie powiedzieć (tak mi się wydaję) ,,Choć Tu mój milutki, stopniowo zsuń mi spodnie oraz majteczki i daj mi lanie (10 razy paskiem na gołą pupe) Potem dostrzegłem inną panią która miała na sobie jasne spodnie a pupe miała kształtną podobna do ładnej śliwki Podnieciłem się znów Czy ja jestem normalny czy zboczony ? Nieśmiały Pawełek, lat 40, kawaler, wyborca PiS (z 2007 roku) (o twarzy bardzo cnotliwej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saksofon
Psychiatria subdyscyplina medycyny zajmująca się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń psychicznych. Bada ich uwarunkowania biologiczne, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne sposoby powstawania i skutecznego zapobiegania. http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienielalala
niezle baty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesz uwielbiam hodzić po centrach i obserwować Pupciie młodych panów. Potem jak się napatsze to tak walę konia, rze szczelam po suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbka z d...
koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×