Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamis22

Zakochałem się w przyjaciółce

Polecane posty

Dobry wieczór Mam problem zakochałem się w mojej przyjaciółce pewnego dnia spotkaliśmy się, normalne spotkanie rozmawialiśmy przez długi czas aż w pewnym momencie pocałowaliśmy się sam nie wiem jak do tego doszło ona mi się żaliła bo chłopak ją rzucił, powiedziałem jej że od tego pocałunku jakoś zmieniło się wszystko i powiedziałem jej że sie zakochałem ona mi odpowiedziała że musi przemyśleć parę rzeczy teraz nie wiem co o tym sądzić wiem że ona jeszcze kocha byłego chłopaka musiałem to komuś powiedzieć więc napisałem tutaj i chciałem się was zapytać co o tym sądzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Ty stracisz przyjaciółkę, ona przyjaciela. Bo po tym co zaszło przyjaźń już nie będzie taka sama. A skoro cały czas byłeś zapewne dla niej przyjaciółką z penisem, niczym więcej. - patrz żalenie o swoim chłopku, to niestety do niczego między wami nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz swiata
Stary. Pocalowala Cie, bo szukala pocieszenia. Po 1: Nie wracaj do tego co bylo czyli nie rozmawiaj z nia o tamtej chwili, o uczuciach, o pocalunku. Po 2: mow o innych dziewczynach. Najlepiej niech zobaczy Cie z jakas ladna laska. Po 3: ja bym ją teraz troche olewal i poczekal na jej ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibee
Będziesz miał, jak mój chłopak i ja :) Ty będziesz w niej zakochany, ona nadal będzie Cię traktować jak przyjaciela, po czym zacznie być z Twoim najlepszym kumplem. A kiedy Ty ją nieco odchorujesz i znajdziesz sobie inną, będziesz chciał sobie ułożyć życie z nią. Wówczas Twoja przyjaciółka wkroczy do akcji i Ci rozpierdoli związek z nową dziewczyną, która Cię znienawidzi, bo się w Tobie już zakochała. A Ty złamiesz jej serce. Uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może potrzebuje czasu
staraj się (bez nachalności)i zobaczysz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×