Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasha_G.

______Jakie zabezpieczenie, w związku na odległość?

Polecane posty

Gość Natasha_G.

Hej. Jestem od prawie roku w zwiazku na odległosc. Widujemy sie srednio raz na miesiac lub raz na dwa miesiace, ale wtedy spedzamy razem przynajmniej tydzien - do trzech tyg. Nie wiem do konca jakiej antykoncpecji ma uzywac. Na razie tylko prezerwatywy, ale przez to jestem w ciagłym stresie, ze cos jest nie tak, ze peknie itp. Mam zly komfort psychiczny przez to, zwłaszcza gdy kochamy sie gdy mama kurat dni płodne:( Najbezpieczniej czułabym sie biorąc tabletki ,ale powodu niestety rzadkich spotkan nie wiem czy to jest opłacalne - w koncu hormony maja duzy wpływ na ogranizm i nie kazdemu słuza. Uwazam, ze tabletki są jak najbardziej ok gdy ludzie są ze sobą na codzien czy tez czesto uprawiaja seks. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
albo dobra, już wiem :) wypnę zad, to nie zajdę hihihi, ależ przebiegła raszpla ze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
do prezerwatywy możecie dołączyć globulki albo też dodatkowo stosować stosunek przerywany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
globulki odpadają, bo sie pienią:( jedynie stosunek przerywany w dni płodne + prezerwatywa, a w teoretycznie niepłodne sama prezerwatywa. no albo tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
moim facetem jest dorodny samiec rasy syberian husky (prawdziwy aryjczyk z niebieskimi oczami) bardzo go kocham, ale wiem że dzieci z takich związków są często nieakceptowane, dlatego wolę się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
ja używam globulek ;) i mi się nic nie pieni;p po stosunku tylko wyciekają i wkładka konieczne;] ale wcześniej też w płodne stosowałam gumka+przerywany :) ale i tak ma stres ciągle;p to już sprawa umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
ps. do seksu analnego globulki są ponoć niepotrzebne, ale ja tam wolę nie ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
wpisy z 14.01 i 14.25 to podszywy:o nie uprawiam seksu analnego poza tym nie pisze w tak wulgarny sposob jak ten podszywcz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
no dobrze, czasem anal mi się zdarza, ale nigdy nie chwaliłabym się tym w internecie, jaka ze mnie analna szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
wpis z 14:34 to też podszyw;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
ale ten z 14:39 już nie, naprawdę jestem analną szmatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
analną szmatą to ty jestes - podszywczau z kompleksami małego siurka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_G.
tak mnie ten temat zdenerwował, że moja cipka pieni się teraz i bez globulek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×