Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crumpie

Dziewczyny mowia "ale ciacho"

Polecane posty

Gość Crumpie

Witam Co sadzicie o dziewczynach, ktore idac ze mna na pierwszym, drugim spotkaniu mowia "oo ale ciacho" lub "ale przystojny". Mowia to o innych kolesiach, ktorych po drodze mijamy. Jedna to nawet powiedziala "ale przystojny ksiadz" hehe. To samo tyczy sie tego, gdy mowia o innych facetach, ktorych one znaja. Ja idac z dziewczyna nie mowie "ooo ale super dupa". One nie sa zainteresowane czy probuja wzbudzac we mnie zazdrosc? Dziewczyny w wieku 19-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfg
to polmozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz napiszesz
poyebańcu ", to ci zayebię w kindebała, popaprańcu, sperdalaj szczylu na drzewo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
Panowie spokojnie. Ja mysle, ze to dziwne laski. Jedne sie ze mna caluja, drugie daja sie macac, ale przeszkadza mi to iz gadaja o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz swiata
Bylem z dwiema takimi, ktore specjalnie mowily o innych. Nie, nie jestem z zadna z tych w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32432423432
a co w tym takiego złego? faceci też czesto spogladaja na inne kobiety, ja mam faceta juz 2 lata i od poczatku do teraz też mu mówię jak mi sie ktorys facet spodoba że jest ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dziewczyna dawała się tobie obmacywać nie będąc z tobą ...to już bym podpięła takie zachowanie pod coś niesmacznego ale może ja mam inne spojrzenie na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
32432423432: jakbys byla ze mna to bym Cie dawno kopnal w dupie za takie zachowanie:) bez obrazy. Dobrze: prawie kazda dziewczyna daje sie obmacywac. Udajecie tylko takie niewinne, a na pierwszym spotkaniu dajecie dupy. Taka prawda. Chcialem uslyszec wasze opinie na ten temat. Jak ktos jeszcze chce sie wypowiedziec, to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci się zaczęło
sperdalaj zboczeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
Haha wasza wina, ze jestescie takie latwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
Zgadzam sie, troche mnie to boli, bo na zwiazki sie nie nadaja. Raz trafie na takie co sa nimfomankami, a potem Aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
Hehehe no to odkryles moja mroczna tajemnice mistrzu panierki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
Dobrze, mniej niz Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crumpie
Masz 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×