Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurek33

__________ Libido 1 % u żony __________

Polecane posty

Gość Jurek33

Tak jak w temacie libido u żony 1 %. Już nie wiem jak ugryść temat gdyż staram się być romantyczny, pomagać w pracach domowych, opiekować się dzieckiem. Nasz maluch ma już 4 lata. pozdrawiam i dziękuję za posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czuje sie nie atrakcyjna
to chyba dosc duzy problem u matek.. wyslij ją na aerobik, do fryzjera, kosmetyczki i jak wciśnie sie w szpilki i czerwony lakier na paznokciach to sama sie rzuci na ciebie. o ile bedziesz równie apetyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek33
1% to jest w "przenośni". Pięknie się uśmiecha, często prowokuje, jeśli ja zareaguje momentalnie STOP i zajmuje si ę np. pracą lub każe coś mi zrobić by temat przerwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek33
Chętnie posłucham Waszych opinii dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokolibidowa mężatka
Ja myślę, że robisz coś źle. Mój mąż zajebiście mnie podnieca (jesteśmy 7 lat po ślubie i 6 po urodzeniu dziecka, wystarczy, że mnie pogłaszcze albo nawet tylko uśmiechnie się patrząc mi w oczy, a ja już mogłabym zedrzeć z niego spodnie i pieprzyć się do upadłego. Musisz znaleźć klucz do libido twojej żony (jeśli jeszcze nie jest za późno, bo może ona juz zaspokaja swoje kobiece potrzeby z innym mężczyzną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokolibidowa mężatka
Nie podnieca jej, bo źle się za nią zabiera. Może ona akurat nie potrzebuje romantyka, który w kapciach i fartuchu lata po mieszkaniu ze ścierką? A może Jurek się zaniedbał? Jurku: wykąp się, ogól, pójdź do fryzjera, obetnij paznokcie, ładnie się ubierz i sprysaj dobrą wodą kolońską, to może coś się u żony odmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek33
Jestem w poszukiwaniu "iskierki" wywołującej płomień. Dzięki za dotychczasowe opinie proszę ewentualnie o pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33445522
a ja z tej drugiej strony...u mnie libido ze sporego spadło właśnie do jednego procenta. Dopiero 3 lata związku (!), brak dzieci, brak kochanków, brak zaburzeń hormonalnych, dbam o siebie i mój facet dalej obiektywnie mówiąc jest pociągający...Jedynie gdy już ma do "czegoś" dojść odechciewa mi się..Kocham go, podoba mi się...ale jak pomyśle o seksie robi mi się niedobrze. Co to do cholery jest? Aha, mamy po dwadzieścia parę lat, boję się, że mnie zostawi, właściwie po co ja młodemu, przystojnemu facetowi, który nie będzie miał problemów ze znalezieniem "chętnej" zastępczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek33
Dodam, że problemy zacząły się po tym jak nakryła mnie razem z kolegą "in flagranti". Ssałem jego dorodne i czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1115
niktóre kobiety potrzebują dzikosci w łóżku, a nie róż i szmpana, tylko wulgarnych słówek i nieco stanowczości faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek33
Wypowiedź z 07.09.2010] 21:12 nie należała do mnie - ktoś się podszył pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiasem mówiąc
Ja jestem 18 lat po ślubie, mam 3 dzieci i libido zamiast spadać idzie ciągle w górę...a u męża odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna xnikt
moze jej zndzil seks jaki dotychczas mieliscie? spróbuj inaczej;) gdzie indziej, moze na ostro? ewentualnie zacznij o siebie przesadnie dbać, perfumuj sie i "pieknij" przed wyjsciem do pracy, telefon noś przy sobie... moze pomysli ze kogos masz i zaraz jej libido podskoczy! wersja light: powiedz jej ze jakas kolezanka z pracy cie komplementuje i ze masz wrazenie ze cie podrywa, rzecz jasna nie robi to na tobie wrazenia, ale to mile poczuc sie dla kogos atrakcyjnym.. babeczki są bardzo zaborcze i mają silnie rozwinięty syndrom posiadania, wiec ktoras z metod musi zadzialać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiasem mówiąc
To się kobieta jeszcze bardziej załamie jak pomyśli,że ją zdradza i zaczną się awantury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem mega wytrysk
a na c h u j wam sex lepiej bez sexu, moja chodzi spac zdziebko zdziwiona, ze sie nie dobieram do niej, ale na chuj jak drewno ruchac to wole wcale . dawanie dla swietego spokoju jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiasem mówiąc
Przy kimś takim jak ty,to każda by jak kłoda drewna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________ Libido 1 % u żony _
Dzisia zaproszę kolege, może bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek33
Wczoraj nie reagowałem na żony "podchody" i ku zdziwieniu zaczeła mnie "zaczepiać". Hmmmm do niczego nie doszło ale jakaś była bardziej chętna jak zawsze. Może warto "na chwile odstawić zaloty" i zobaczyć na reakcję :) Może poczuje braku zainteresowania i Libido podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×