Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa

czy to świadczy o zdradzie czy jestem przewraliwiona?

Polecane posty

Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa

pisałam z moim facetem smsy ,napisałam mu ostatniego ,że nie możemy się spotkać jutro. a on odpisał ni z gruszki ni z pietruszki ,, za chwilkę teraz idę się kąpać kwiatuszku". co miało znaczyć to ,,za chwilkę"? poza tym on nigdy nie mówi do mnie kwiatuszku i sms wogóle nie był związany z moim ostatnim.. mam wrażenie ,że je wysłał przez pomyłkę choć nie jestem pewna na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
albo smsy w stylu ,, znalazłem cudowne miejsce w lesie ..pojedziemy tam?" też niby mogł być do mnie ,ale np my rzadko robimy to w lesie itd może kiedys ,a teraz rzadko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
napisał mi przed chwilą -wyliże ci kutasa - a ja nie mam kutasa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbik
ale czad...na pewno ma kogoś na boku jakąś artystke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
grzebałam mu w tel .ale ma tylko stare smsy ,, na pamiatkę" nowe kasuje.. pytałam się co to znaczy i oczywiście stwierdził ,że to niby do mnie było .. ale z drugiej strony co miał innego powiedzieć? co prawda nie dba o siebie jakoś bardziej niż zwykle i jak się długo nie widzimy to zawsze ma straszną ochotę na seks i się na mnie rzuca no i kończy wtedy szybko to mnie uspokaja ,że może jednak nie.. ale te smsy mi nie pasują czasem.. już kiedyś jak nie byliśmy razem to zdarzały mu się takie pomyłki ,że z kimś innym flirtował , ale wtedy to było co innego bo bylismy tylko kochankami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
No bo w sumie mogły to być smsy do mnie nie napisał przecież ,, angeliko zaraz po ciebie przyjadę i rzucę się na ciebie " np to byłby oczywisty dowód. ale coś mi nie pasuje w tych smsach sa inne jak pisze do mnie zwykle ... a może przesadzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
no cóż, wygląda to tak jakby pisał nie do ciebie, tylko przez pomyłkę do ciebie wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
pytałam się co to znaczy. a on stwierdził ,że to ,,za chwilkę" miało znaczyć ,że za chwilę bedzie miał dla mnie czas.. ale mało realnie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
on zawsze był kobieciarzem typowym i to mnie martwi.. co prawda ma ochote na seks ze mną taką samo jak zawsze ,ale to jeszcze nie świadczy o niczym bo może z nikim nawet nie sypia ,ale flirtuje? mam nadzieję ,że nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu67i7iy
a mi sie wydaje ze przeadzasz. Ja od razu jak przeczytalam co napisalas na poczatku tak se pomyslalam, ze to "za chwilke" tzn ze zaraz z toba popisze dalej bo teraz idzie sie kompac i nie bardzo moze. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwnie rozmawiasz:D bo dla mnie "za chwilke teraz ide się kapac" nie jest odpowiedzą na smsa ze "jutro sie nie widzimy" tylko np " pisz do mnie" idt :) a "za chwilke napisze bo teraz ide " To jest normlana odpowiedz. Nie wiem czy piszesz takimi skrótami :D albo zjadajac słowa bo ja nigdy, więc co ty gadasz ze ona przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu67i7iy
no jej, moze nie chcialo mu sie odpisywac calym zdaniem, tylko w skrucie napisal i juz. A moim zdaniem autorka szuka problemow i wyolbrzymia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym dociekala jakby coś dziwnego mi napisał. Co ma olać, coś co ją dręczy i np pozwalac zeby ja zdradzał ?:D a skrót to nie jest nie napisanie na temat.. tylko skrócenie całej wiadmosci a nie wyciecie jednego słowa... chwilka bo się kąpe - no i gitara.. :) a nie" za chwilke bo teraz ide sie kapac" - co za chwilke? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwerwrq
skoro facetwi chciało sie napisac "za chwilke teraz ide..." to nie uzywa skrótow. bo jakby uzywał napisałby cos w stylu "zaraz teraz kapiel" albo "po kapieli" albo cos innego. widac ze koles nie stosuje krótkich wypowiedzi i zdan i chciało mu sie napisac wiecej. wiec no nie wiem. ja bym cos podejrzewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaa
no własnie też mi się wydaje to dziwne.. bo on nie pisze skrótami raczej i to było takie wyrwane z kontekstu tak mi się wydaje.. i jeszcze to okreslenie ,,kwiatuszku" .. mówił do mnie ,,słoneczko " ,,kochanie" itd ,ale nigdy nie kwiatuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczjka
ma kogos na boku. mi tez sie kiedys cos takiego zdarzylo, tzn wyslalam smsa nie temu, ktoremu powinnam ;d oczywiscie sie wykrecilam, wytlumaczylam i wywinelam. badz czujna a najlepiej go zostaw. szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×