Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z przeszloscia

Mam dziecko z poprzedniego zwiazku

Polecane posty

Gość Kobieta z przeszloscia

Dzisiaj moj obecny facet nazwal nas dwoma jołopami czyli mnie i dziecko.Jeszcze jak cos na mnie mowi to po mnie splywa ale nazywajac tak dziecko wbil mi noz w serce:( On chyba jego niekoja:(Jak myslicie?Co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
*niekocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę brutalna ale jak był w stanie coś takiego powiedzieć to na 99% nie kocha tego twojego malucha więc się zastanów czy chcesz być z kimś kto nie kocha i nie akceptuje twojego dziecka bo wkońcu jesteście w dwupaku no i wkońcu ciebie też obraził a nie tylko dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie kobiety
Mój mąż kocha dzieciaki, ale jak go czasem wkurzą to też im powie, ze są durnie nie z tej ziemi, mimo, ze jego własne. To że się w nerwach coś chlapnie jeszcze nie świadczy o braku miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z pierwszego postu wynika że to nie raz się zdarzyło że autroce już nagadał :/ co on aż taki nerwus????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie kobiety
ja przeczytałam post i nic takiego z niego nie wynika. Wynika tylko, ze dziś ją i dziecko nazwał jełopami. Jasne, ze nie jest to najsympatyczniejsze, ale ludzie się czasem kłócą i różne rzeczy mówią, wiec moim zdaniem nie ma co przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
nie przesadzajcie kobiety-zgadzam sie z toba i wlasnie gdyby tak powiedzial to o swoim biologicznym dziecku(naszym wspolnym)to tak by mnie nie bolalo:( Siedze i placze.Jak on mogl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Mami82 to fakt nerwowy jest ale takie slowa bardzo bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno jak mój mi kiedyś w nerwach powiedział że nie jest pewny czy to dziecko co teraz noszę jest jego to w pysk dostał i więcej bzdur nie gadał :) oczywiście przemocy nie polecam ale rozumiem że takie hasło może zaboleć i podejrzewam że faktycznie bardziej może zaboleć jak powie coś takiego o dziecku z pierwszego związku a nie o własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Tak sie zdolowalam,ze pomyslalam,ze nic nie jestesmy warci.Mozna nas nawyzywac.Najwat najblizsza osoba sprawia nam bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rpzesadzajcie kobiety
To pomyśl o tym w ten sposób ze traktuje twoje dziecko naturalnie tak jakby było jego wiec powiedział to zupełnie naturalnie. Wolałabyś zeby się z dzieckiem cackał jak z jajkiem? Dla mnie to by byla oznaka, ze coś jest nie tak. Zresztą kobieto zamiast płakać idź zapytaj chłopa o co mu chodziło i dlaczego was tak nazwał. Powiedz mu ze cię obraził i tyle. W ciąży jesteś, że tak ostro reagujesz na takie pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Nie przesadzajcie kobiety-na szczescie nie jestem w ciazy.z nim nie chce miec dziecka jezeli tak moje traktuje Nie wykazal sie jeszcze zadna dojrzaloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie kobiety
To jeśli wam się ogólnie nie układa i czujesz że to nie to to po co tracisz czas na taki związek i jeszcze dziecko w to angażujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Tak rzeczywiscie przestalo nam sie ukladac.Chcialam odejsc ale on zaczal walczyc o ten zwiazek.Mowil,ze mu zalezy,ze nas kocha,ze to naprawimy:( Jestem do niczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rpzesadzajcie kobiety
Weź się w garść. Jak duże jest dziecko? Chcesz coś ratować czy już położyłaś na to kreskę? Najważniejsze to weź się w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Dziecko ma 13lat Ja mam wlasnie takie stany pelne euforii gdy jest wszystko oki,gdy sie uklada a jedno zdanie potrafi mnie zabic bylo fajnie a on wszystko zniszczyl:( Nienawidze go Jestesmy ludzmi,moje dziecko to kochana istota a nie jołop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rpzesadzajcie kobiety
heh 13 letnie dzieci potrafią zajść za skórę. No ale jeśli uważasz, ze nie ma dla was przyszłości to nie pozostaje nic innego jak się pożegnać bo po co sobie wzajemnie nerwy szarpać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Dziecko nic nie zrobilo.Wracalam z partnerem z zebrania z nowej szkoly i mialam watpliwosci czy dobra szkole wybralismy Zastanawialam sie na glos a on do mnie z krzykiem,ze trzeba bylo sie zastanawiac przez wakacje,czym ja sie wtedy zajmowalam zamiast myslec nad szkola,ze pol roku wczesniej trzeba bylo o tym myslec a nie teraz gdybym wiedziala,ze sie potkne to bym z domu nie wychodzila:( On tak reaguje na taki problem:( Skad moglam wiedziec jaka to szkola.Dziecko poszlo i narodzily sie watpliwosci i wrzasnal-takie dwa jołopy z was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rpzesadzajcie kobiety
Moze ma większe problemy niż czy ta szkoła czy inna. I fakt racji trochę miał bo był czas żeby się zastanowić, obejrzeć, porozmawiać, popytać uczniów. Nie bronie gościa bo go nie znam, ale każdemu się gorszy dzień zdarza. Pogadaj z nim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Szkole wybralam ja z dzieckiem bo jak pytalam jego o zdanie to albo nie odpowiadal albo zmienial temat az w koncy oznajmil-ze jego to nie interesuje wybralismy i teraz jest na kogo zgonic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z przeszloscia
Dzwonil i jakby nigdy nic powiedzial,ze zaraz bedzie to pojdziemy na spacer.ja,ze wychodze wiec on-to w takim razie mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×