Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracaprcazarobki

praca w biurze nieruchomosci- musze

Polecane posty

Gość pracaprcazarobki

zaproponowac ile chcilabym zarabiac na okresie probnym- 3 miesiace, potem przez 6 misiecy i po tych 6 miesiacach. nie mam zielonego pojecia. co prawda nie wiem czy sie do mnie odezwie ale na wszelki wypadek musze miec jakies przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna 30
Na pewno nie mniej niz potrzebujesz aby godnie zyc. A tak poza tym to zalezy jako kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaprcazarobki
nie che podac zbyt niskich stawek ale nie chce tez za wysokich. nie wiem ile w takich biurach placa. miasto ok 60 tys. mieszkancow. na poczatek praca w biurze rozeznanie a docelowo poprowdzenie calego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjcnvcjnjcjc
1500zł na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja................
na początek 2 tysiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały odkrywca
jako kto masz tam pracować? jako agent nieruchomości? jako sekretarka? co ma należeć do twoich zadań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaprcazarobki
nie jako sekretarka. najpierw prace w biurze ale zwiazane z prowadzeniem biura docelowo mam robic wszystko rowniez w terenie ale na to potrzeba ok roku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały odkrywca
no to trudno ci coś doradzić bo z tego co wiem żeby pracować w terenie i sprzedawać nieruchomości trzeba mieć odpowiednią licencję a jeśli ty mówisz że będziesz zaczynać od typowo biurowej pracy... chyba że się źle zrozumiemy. A pracowałas kiedyś już w tej branży? Może powiedz coś z stylu "dopiero zaczynam pracę w tej branży ale liczę że pan/pani jest na tyle doświadczona że zaproponuje mi rozsądną kwotę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaprcazarobki
ja juz bylam na rozmowie i jako zadanie dostalam ustalenie swoich propozycji. byc moze nie zadzwoni do mnie albo zadzwoni z odmowa wowczas wiadmo nie ma problemu ale jak zadzwoni i powie ze tak to musze podac te propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaprcazarobki
pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały odkrywca
a jak policzysz na starcie 7 zł/godz to ile wyjdzie? a potem brnij do 20zł/h. kurde chciałabym Ci pomóc ale się nie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaprcazarobki
ja tez sie nie znam a nie chcialabym palnac jakiejs glupoty. myslalam zaczas od 1400 na probnym ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały odkrywca
tak sobie myślę że jak za rok masz prowadzić cale biuro to na początek na okresie próbnym powinnaś zarabić około 1500 zł netto, po okresie próbnym jak dojdą ci nowe obowiązki 1700netto a jak już będziesz miala całe biuro pod sobą to gdzieś 2300zł? Trudno powiedzieć... ale jako 'kierownik' biura nie powinnaś zarabiać mniej niż 2000zł netto a z ciekawości: jakie kryteria spełniasz że zaprosili cię na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaprcazarobki
bylam na razie na rozmowie. jestem osoba bez doswiadczenia ktora ma sie wszystkiego nauczyc. na poczatek ma znac obsluge komputera np napisac tekst wkleic zdjecia umiec to jakos skomponowac pomniejszyc poprzerabiac itp. ale jest jeden minus na moja niekorzysc -nie mam prawa jazdy wiec szanse mam marne na te prace tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały odkrywca
wiesz, jak się człowiek postara to można prawko zrobić w trzy miesiące;) a jaki masz wykształcenie? jaki znasz język obcy i na jakim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna 30latka
a znasz programy graficzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatkkaaaaaa
licencji nie musi mieć ona, a pośrednik :) ona może pracować dla pośrednika, będąc maklerem (praca w terenie), bez licencji. trzeba mieć siłę przebicia, gadane, i umieć namawiać. ale takie biura potrzebują także właśnie pań do obsługi (praca na komp, telefonie, papierkowa). na początek: 1 400 netto powiedz. i tak to sporo, jeśli nie masz doświadczenia :). ja mam prawko, znam język niemiecki, doświadczenie w pracach dorywczych, wyższe wykształcenie ekonomiczne, a żadnej pracy znaleźć nie mogę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w takiej pracy trzeba
np gosciom podawac kawe? znalazlam takie ogloszenie, ale nie wiem czy aplikowac bo mam cos takiego ze gdy podaje obcym kawe w filizance to mi sie trzesa rece:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyglada taki typowy
dzien w biurze nieruchomosci? co robi taki pracownik biurowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela 34
Hello Zobaczyłem że piszecie o mieszkaniach i ich kupowaniu. Chociaż poszukiwałem innej informacji o mieście Toruń Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu a Twoja strona http://mieszkania.torun.pl przyciągnął moją uwagę. Dobrze napisane. Poważnie, pisz więcej. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torunianka 21
Witajcie Widzę że rozmawiacie o nieruchomościach i ich sprzedawaniu. Chociaż szukam innych informacji o Toruńskich mieszkaniach Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i ta strona http://mieszkania.torun.pl przyciągnął moją uwagę. Ciekawie napisane. Naprawdę dobry tekst. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×