Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka176

115 dni do konca roku. Start 08.09.10 Zapraszam:)

Polecane posty

Gość ninka176

Czesc dziewczyny:) Od jutra zaczynam walke z tłuszczykiem;) a co za tym idzie szukam wsparcia:) Moje wymiary: waga ok. 81kg wzrost 176cm cel I - 75kg cel ostateczny 60kg:) Zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacasie
dolaczam sie xdazme razniej;p Moje wymiary: waga ok. 54,5 wzrost 155cm cel I - 45kg cel ostateczny 40kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuasiodjihc
Moge sie pryłaczyc ? :D Niestety nie znam swojej wagi, bo dopiero planuje zakup tej strasznej rzeczy, ale opieram sie na wymiarach, ktore napisze jutro, bo dzisiaj mi9 sie nie chce ruszac po zeszyt ;p Macie jakies specialne diety, czy po prostu MZ + cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Fajnie że jestescie:) razem zawsze milej:) Moja dietka to poprostu Mż i Wr jakoś nie potrafie trzymac sie konkretnej dietki...wole mniej jesc i oczywiscie starac sie jesc reguralnie:) teraz mykam spac napisze rano:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Więc zaczynam dziś dietke i jak narazie w bardzo dobrym humorze:) na sniadanko zjadłam 2,5 gotowanego jajka + herbatka:) Wpadłam sie tylko przywitac a teraz mykam sprzatac dom i na zakupy:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :")] moze sie dolacze bo wszystkie topiki wymieraja:( widze,ze mamy podobny start:) jestes ciut wyzsza :P ja 173:P zreszta mam w stopce wszytsko :) ile dajesz sobie czasu na dietke? mi juz idzie slabo z ubywaniem kg bo to juz chyba moja dwudziesta dieta w ciagu ostatnich 2 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanana
hej , jesli mozna to i ja sie przyłącze. Waga 57kg, wzrost 165, cel ok 53-50kg. Zaczynam od jutra , mam nadzieje ze sie mi uda wytrwac, kiedys schudłam 10 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Fajnie ze jestescie bo myslalam ze juz nikt wiecej nie napisze:) Oj przyznam sie kochana ze to nie jest moja pierwsza dieta:( ale mam nadzieje ze tym razem ostatnia:) i metabolizm tez mam bardzo spowolniony:( czas jaki sobie daje mysle ze długi bo do wakaci chciałabym wazyc 60kg i do tego czasu wymodelowac ciało cwiczeniami. ale tak dla lepszej mobilizacji wyznaczyłam sobie cel do konca roku:) a moze sie uda:) potem zostanie tylko modelowanie ciała:) dzisiejszy dzien zaliczam do udanych:) i zero słodkosci:) a jak u was dziewczyny???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej.................
Ja też sie wpiszę. 166cm, 60kg, wymiary 91/71/97... Uda: 57cm... Masakra;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja uwazam caly ten tydzien za udany, trzymam sie w sumie moich glownych zasad, czyli nie jesm po 18,zero slodyczy i wlasciwie nic zakazanego :P no moze wczoraj jednego pustego nalesnika ale o 17 :P wiec sobie wybaczam :P i poza tym sie nie opycham, caly dzien na lekkim glodzie:P trzymajcie sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.daisher
hej, to ja tez dolacze 174cm waga 72kg Takze zamierzam MZ, typowe diety nie sa dla mnie-zawsze po kilku dniach rzucam sie na cos zakazanego wiec postanowilam poprostu ograniczyc jedzenie ale nie rezygnowac z niczego (no ze slodyczy tak ale i tak rzadko jadam) Przytylam po kuracji hormonalnej i wiem ze bedzie mi to ciezko zrzucic bo z cholernych hormonow jeszcze sie nie oczyscilam. Startuje dzisiaj sniadanko-pieczywo chrupkie z salata,poledwica sopocka i ogorkiem (2 sztuki) na II bedzie maly jogurt i jablko Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana8083
hej też chciałabym się przyłączyć mam zamiar zacząć od jutra waga pewnie z 85 niestety źle mi ze sobą w nic się nie mieszcze z 5 par spodni leży w szafie a ja w jednych teraz chodzę bo ciężko mi znaleźć coś fajnego w tym rozmiarze wrrrrr mam zamiar chodzić 2 razy w tygodniu na siłownię i jeszcze na rowerku możę w domu jeszcze pokręce na serialu jakimś mam nadzieje że uda mi się to wprowadzić w życie:) chciałabym ważyć 60 kg więc trochę kilo przede mną ale wiem że jest to do wykonania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze,ze coraz wiecej nas:) tym lepiej:) ja wlasnie czaje sie na cos fajnego do jedzonka bo juz nie duzo czasu do 18 :D :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.daisher
no...calkiem grzeczna dzis jestem na obiadek wsunelam kasze gryczana podsmazona na oliwie z oliwek z cebulka i surowke z buraczkow kolacja-kanapka z ciemnego chleba z salata i poledwica najgorsze przede mna....te wieczory...moja prawdziwa zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.daish
no i nie dalam rady bez zjedzenia czegos ale nie jest tragicznie bo to tylko 2 malutkie gruszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagdaa__lenaaa
Cześć dziewczyny:) Jeśli mogę to też się przyłączę. 170 cm 58 kg Wydaję mi się, że wagę mam w normie, Problemem jest brzuch i tzw. "oponka". Od tygodnia z nią walczę. Robię brzuszki i mniej jem. Efektów jak można sie spodziewać po tygodniu walczenia nie widać. Może macie jakieś sposoby na zlikwidowanie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna daish- nic strasznego sie nie stalo, owocki to samo zdrowie:d :) ja tez o tej porze jeszcze jakiegos ogoreczka zjadlam:P mmagdaa_lenaaa troche wiecej czasu i napewno beda efekty:) jedz lekkostrawne rzeczy, duzo pij i juz brzuszek bedzie mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.daisher
dzien dobry :) Drugi dzien odchudzania rozpoczety,ja juz po kawce i sniadaniu-kanapka z salata,zotlym serem i ogorkiem kiszonym-pychaaa ! na drugie bedzie jogurt z otrebami i jablko obiadek-kasza gryczana z surowka z burakow (od wczoraj zostalo ;) ) a potem....jeszcze nie wiem ale napewno cos lekkiego Milego dnia dziewczynki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Mój cel ostateczny taki sam ;) Wiem, że da się zrobić bo okolo 2 lat temu udało mi się schudnąć do tej wagi :) A później jakoś samo tak wróciło... Teraz na wrzesień mam karnet open do klubu fitness. Codziennie z rana chodzę 2h na siłownię a wiezorem na aerobik. Zjadam 5 posiłków dziennie, wybieram zdrowe produkty i omijam słodycze ;) No i mam nadzieję że w końcu moje sadełko się podda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze nic nie pisałam ale ostatnio nie mialam czasu na diete i na pisanie:( jutro startuje od nowa bo te ostatnie dni nie zaliczam do diety nie mialam do tego głowy:( ale mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie i przyjmiecie mnie ponownie:) Wogóle to mój maż ostatnio cały czas mi mowi ze bardzo przytyłam i robie sie coraz grubsza wiec musze ale to musze sie wziasc za siebie:( sama zreszta czuje ze tyje i nie moge tego tak zostawic. Teraz bedzie tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowila coś zmienic
czesc dziewczyny ja takze sie do was dolacze od dzis :) mam 170 wzrostu i waze 58 kg;/ chcialabym 55 . zaczynam od jutra. bedziemy sie wspierac wzajemnie : jutro dzien zaczynam od wycieczki po lesie w poszukiwaniu grzybow, dzis tez bylam 2 godz chodzenia . świetne. polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowila coś zmienic
mam na imie karolina i jestem z płocka a wy? mam 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowila coś zmienic
moje wymiary : talia;64 udo; 51 łydka 36 ( tu jest najwiekszy problem ) co o nich uwazacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) juz po wycieczce;] diety sie trzymam tylko troche akloholu bylo ale b.malo jadlam:P czuje sie fajnie z dieta, tak lekko i czuje sie taka silna,ze sie nie poddalam:P :) a jak u was? wszytsko zgodnie z zalozeniami?:) całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.daish
oj cos topik zamiera :( u mnie z dieta w weekend nie bylo za dobrze (standard ;)) ale juz jestem grzeczna,w czwartek ide z synem na silownie wiec moze cos z ta waga sie ruszy-zamierzam cwiczyc 3 razy w tygodniu i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×