Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Jaką działalność otworzyć w małym miasteczku??

Polecane posty

Pomóżcie proszę.. Jaką działalność można otworzyć w małym miasteczku. Są tutaj 3 restauracje, 2 kwiaciarnie, kilka sklepów z ciuchami i butami, 3 piekarnie, itd itd. Co można by otworzyć, aby to zaraz nie upadło?? Macie może jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytuacja pogodowa
A kawiarenka internetowa jest? Albo ciucholand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytuacja pogodowa
A agencja towarzyska jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenka internetowa była, ale upadła. Teraz to wszyscy prawie komputery i internet w domu mają. Ciucholandów jest aż 4 :) A w tym tak na prawdę tylko jeden dobrze zarabia..bo mają na prawdę fajne ciuchy:) Ale dziękuję za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też są 2 takie sklepy...z art. papierniczymi z zabawkami. Ehh..właśnie ciężko coś wymyślić bo tutaj prawie wszystko jest. Sklepów meblowych 3, o spożywczych to juz nie wspomnę..... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problemmm
:-( jestem zalamana, szukam pracy juz rok i nie widac szans, juz sama nie wiem, co mam robic. juz sie zastanawialam, czy nie zalozyc jakiejs firmy, bo daja dotacje z urzedu, ale sama nie wiem, na jaka branze sie zdecydowac :-0 moje miasto ma jakies 70-80 tys mieszkancow . nie wiem, czego tu jeszcze nie ma... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
tez mysle ze w stylu wszystko za 4 zl,a możesz mieć i tanie chińskie i lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak sklep miesny
na pewno już takie są, ale wiadomo, że są tam zawsze kolejki po 3 plasterki boczku, trzeba czekać na stare babcie - więc zawsze ktoś wejdzie, komu sie znudzi czekać. A jeszcze jak rozszerzysz ofertę o garmaż itp. to wogóle nie będzie trzeba ruszać dupy po inne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczo300
sklep z odzieza dziecieca albo ciazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadcfvngfh
Dokladnie sklep miesny to tez dobry pomysl. U mnie sa 4 i wszystkie do godziny 13.00-14,00 sa puste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sklepik z ekologiczną żywnością? teraz jest to na czasie autorko tematu czy Twoje miasto zaczyna się na literę B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jach_E
Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, musisz zainwestować w oprogramowanie, dzięki któremu będziesz mogła chociażby wystawiać faktury. Niedrogie i godne polecenia znajdziesz pod adresem https://wfirma.pl/program-do-faktur-online :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*****a darujcie sobie te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×