Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

śliczniotka

Jaki kolor pościeli wolicie?

Polecane posty

na ciemna lubię pastelowe, spokojne kolory - żółty, niebieski, pomarańczowy, zielony - w bladym odcieniu sypialnia/pościel ma mnie uspokoić, wyciszyć, przygotować do snu, a neei podnosic mi ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie uspokajają właśnie takie ciemne kolory, ale nie intensywne, jak np. czerwień. Głęboki, spokojny granat świetnie koi zmysły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole jasna, najlepiej
białą, może być z delikatnymi wzorami. Tylko bawełnianą lub flanelową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybieram takie
któe pasują mi do kolorystyki sypialni - a czasami właśnie wolę kontrast :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga32.
Dla mnie kolor musi pasować do sypialni,do mebli,tapet i do zasłon. Szukam właśnie pościel z flaneli. Znacie jakiś sklep internetowy gdzie takowe znajdę? Potrzebuję duży komplet 180x200 lub 200x220. Jeśli ktoś pomoże będę wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior,...
Dla mnie kolor musi pasować do sypialni,do mebli,tapet i do zasłon. a dla mnie musi być po prostu ładna, mam cytrynowo-żółty pokój moja pościel jest niebieską w wzorki, błękitną, granatową w słoneczka, różową w białe róże, zielona, pistacjowa, lubię kolory i zmiany w moim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co?
Moja ulubiona to czerwono-czarno-biało-żółta:) Lubię takie ostre zestawienia kolorów. A ostatnio kupiłam sobie żółtą w czerwono-brązowe cętki, tak kiczowata że aż mi się spodobała:-D takich mdłych, pastelowych nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope393
lawendowa,wrzosowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
Ja często podążałam za modą i kupowałam "modne" pościele w nowoczesne wzory. Ale szczerze powiedziawszy najlepiej mi się spało w pościeli o kolorystyce hmm brzoskwini pomieszanej z kremem i brązem :) takie delikatne , ciepłe i uspakajające kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uznaję ciemniej pościeli,najchętniej spalabym w całkiem białej,bez żadnych wzorkow,ewentualnie drobne kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna28...........
pościel satynowa jest OHYDNA ! człowiek się pod nią poci i za cholerę nie można się w niej wyspać, jak już to tylko bawełniana ! A kolory oczywiście białe, jasne pastelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope393
satyna bawełniana - jest super zwykła satynowa to badziewie - śliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam satynę
właśnie to, że jest śliska - śpi mi się w niej rewelacyjnie. Inne plusy: rano nie ma zmarszczek od pościeli na twarzy i włosy się nie plączą ;-) Ale co kto woli. Co do kolorów - to też musi mi pasować do sypialni - czyli pastelowe, brzoskwiniowe, a czasami...... ostra czerwień lub czarna - dla odmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie spokojne kolory, najlepiej chlodne odcienie zblizone do natury nieozywionej, woda, piaski, szarosci kamienia i drewna ... mam z reguly tylko 2 komplety na zmiane, jak mi sie znudza lub podniszcza, to wymieniam na nowe. obecnie - jasny grafit prawie przechodzacy w bardzo zgaszona zielen (jest to zdecydowanie ciemny kolor), a drugi komplet jest w odcieniach wodnsto-chmurkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×