Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginaaaaa

Balagan w domu kolezanki - szok

Polecane posty

Gość urszula kochanowska
a może matka i córka usłyszały od męża/ojca,że nic w domu nie robią? zaparły się i nie sprzątają... dajecie tu często takie rady,a jak ktoś trafi na syf to-widzicie same jak jest :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylam u takiej co miala nawet misterne faldy na lozku,balam sie usiasc zeby nie zepsuc wrazenia ... no ja tak mam, ale myślałam, że na czyimś łóżku się nie siada :O przynajmniej wśród moich znajomych nikt nie pakuje się z tyłkiem tam, gdzie ktoś śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

To jest koleżanka ?Raczej hejterka!!!! Ja też mam bałagan i pewnie oceniłabyś mnie tak samo ,nie zastanawiając się dlaczego ?Od dość długiego czasu leczę się na silną depresję i nawracające lęki(ataki paniki ,fobia społeczna)....Najczęściej leżę wgapiona w telewizor..czuję tylko smutek ,bezsilność,beznadziejność.Zmuszenie się do jakiejkolwiek czynności to masakra. Przyjdziesz do mnie na kawę...obgadasz ,a skutkiem tego będzie pogłębienie choroby ,bo jestem do niczego itg. Znajdź w swojej małej główce ,ten szczątkowy mózg i zastanów się czasem czy chciałabyś usłyszeć ,przeczytać o sobie to co piszesz o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×