Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hjdjddh

jak wydrukować książkę z pdf???

Polecane posty

Gość hjdjddh

mam książkę w formacie pdf i chciałabym ją wydrukować, problem jest w tym że kompletnie nie znam się na komputerach i nie potrafię tego zrobić. Chodzi o to, że książka na jednej stronie w pdfie jest wklejona z jednej strony a na drugiej z dwóch (mam nadzieję, że rozumiecie). Łatwiej by mi było zrobić to w wordzie ale czy da się z pdfa wkleić do worda? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii78i787
wydrukowac mozesz bez problemu wcisnij tylko ikonke drukuj badz u góry po prawej PLIK a potem DRUKUJ ale przerobic z PDF do worda to trzeba miec specjalny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdjddh
no właśnie jak dam drukuj w pdfie to wydrukują mi się poucinane strony bo 2 strony książki w pdfie są wklejone na jednej stronie i nie wiem jak ustawić żeby była strona pod stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdjddh
jeszcze mam wszystko po angielsku w tym pdfie wiec nie wiem gdzie znajdę te ustawienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drukujesz tak samo jak kazdy inny plik, polecam skrot crtl+p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak osoba powyżej pisze. Najłatwiej w sumie wydrukować pewien nakład ksiązek samodzielnie. Nie jest to takie drogie jeśli drukujesz tych ksiażek wiele (w przypadku jednej ksiazki cena druku bywa wysoka, jednak w przypadku wiekszego zamówienia cena wydrukowania jednej ksiązki nie jest wysoka). Zerknij sobie tutaj http://drukarniewpolsce.pl/aktualnosci,281.htm

Na stronie wszystko jest wyjaśnione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×