Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Błękitne Niebo

Godny polecenia kurs angielskiego advance dla studentki w Gliwicach.Znacie taki?

Polecane posty

Szukam kursu angielskiego dla siebie na czas studiów, aby nie zapomniec tego co juz umiem, a przy okazji nauczyc sie czegos nowego:) Przede wszystkim jednak chciałabym się otworzyć, mówić i nie bać się, że popełnie błąd. Znacie coś/kogos godnego polecenia? Kurs, nauczyciela, native speakera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAE już zdałam, ale jedynie na C, wiec jeszcze mam co roboty na tym poziomie:) Najbardziej jednak zależy mi na speakingu. CPE nie chce zdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zdany na B i w ogóle sie nie spinam, udzielam korepetycji dzieciom, a ostatnio nawet przygotowywałam kilku lebków do matury. po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to żeby nie zapomnieć:) Niby bede miała angielski na studiach, ale już słyszałam od wielu osób, że kiepsko prowadzą te zajęcia. Poza tym jak już wcześniej wspomniałam chciałabym się nieco otworzyć, bo dla mnie mówienie po angielsku to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej pomyśleć o wyjeździe zagranicznym;) nic tak nie rozplątuje języka jak pare tygodni na obczyźnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zainteresowana topikiem
Dziewczyny jak sie zdaje ten test CAE? Czy dla trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×